Sunny Point Beauty Acıbadem Şubesinde Geçerli 3 Seans G5 + 3 Seans Selülit Masajı + 3 Seans Lenf Drenaj Uygulaması

39.90 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 175 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
(Acıbadem) 0216 327 00 83 / 0538 012 57 93
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 55271
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Kendinize güvenin!

Kendinize olan güveninizi fit bir görünüme kavuşarak yeniden elde etmek için doğru adres, Sunny Point Beauty Acıbadem!

Sunny Point Beauty zayıflama paketi ile sizlere doğru adımlarla sağlıklı şekilde nasıl zayıflarım sorularınızı cevaplandırıyor...

Sakın kaçırmayın!

G5

Selülit ve bölgesel yağlanmaların ortadan kaldırılmasında uzun yıllardır kullanılan G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.

G5 Masajının Faydaları

Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır
Vücutta biriken yağ dokusunun bölgesel olarak yakılması,
Toksinler ve ödemin atılması,
Kan dolaşımının hızlanması,
Ağrıların ortadan kaldırılması,
Masaj ile stresin azaltılması,
Yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklığın giderilmesi,
Cildin gerginleşmesinin sağlanması,
Kemik yoğunluğunun arttırılmasında etkilidir.

Selülit Masajı

Selülit, cilt altında düzensiz ve aşırı yağ birikimi sonucu oluşan, daha çok bacak ve kalça bölgesinde toplanan, görünümüyle portakal kabuğu ile özdeşleştirilen bölgesel bir dolaşım bozukluğudur. Beslenme bozuklukları, genetik, dolaşım bozukluğu gibi bir çok sebep selülit oluşumuna neden olabilir. Yapılan masajla kan dolaşımının özellikle bacaklardan göğse doğru akışının hızlanması hedeflenir. Dolaşım hızı arttıkça cilt de daha sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşacaktır.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj,bölgesel incelme,selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini artırmak için kullanılan bir yöntemdir. Lenf drenajda amaç,parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan kolay atılmasını sağlamaktır. Vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen sistemdir.

Sunny Point Beauty, Acıbadem'in Yorumları

  • Başta almakta kararsız olduğum bir kupondu ancak fiyatı çok uygun olduğundan denemek istedim.Kapıdan girer girmez ilgili hoş görülü ve işini iyi yapan çalışanlar sizleri karşılıyor (kesinlikle yazıldığı gibi seansla),fırsat kuponu deyip baştan sağmıyorlar,bence her bayanın mutlaka bir kez tecrübe etmesi gereken bir mekan ????????Teşekkürler????
  • Merhaba Oldukça başarılılar. Tertemiz ve ilgililer. Tavsiye ederim Teşekkürler
  • Çok temiz ve ilgili personeli var. Tavsiye ediyorum.
  • İlk girdiğiniz andan itibaren temiz ve kaliteli bir işletmede olduğunuzu anlıyorsunuz. Şahane bir ekip karşılıyor sizi. Özellikle başta Sevinç Hanım olmak üzere bizlerle ilgilenen güler yüzlü uzmanlara çok teşekkür ederim.
  • Çok rahat,çok yardımsever,çok Güler yüzlü müşteri değil misafir muamelesi yapan bir işletme ve sonuç harika gerçekten beklediğimin de üzerinde bir sonuç aldım.tesekkürler sunnypoint ve Güler yüzlü güzel çalışanları
  • ilk seansıma gittim bugün çok memnun kaldım çalışanlar çok güler yüzlü çok ilgililer
    3 Ocak 2020 15:43
    cok tesekkür ederiz İrem Hanım :)

Mekan Bilgileri

Sunny Point Beauty, Acıbadem

Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. Yeşilada Apt. No :202-3
Üsküdar / İstanbul

Kategoriler

sağlık zayıflama güzellik selülit tedavisi incelme lenf drenaj g5 masajı sıkılaşma

İlgili Aramalar

üsküdar sağlık fırsatları üsküdar zayıflama fırsatları üsküdar güzellik fırsatları üsküdar selülit tedavisi fırsatları üsküdar incelme fırsatları üsküdar lenf drenaj fırsatları üsküdar g5 masajı fırsatları üsküdar sıkılaşma fırsatları üsküdar fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x