Bu Fırsat Kaçtı

Yeşili Ayrı Güzel Mavisi Ayrı Güzel Hayal Ülkesi Karadeniz... SSC Tur'dan Ankara'dan Hareketli 5 Gece 6 Gün Konaklamalı Doğu Karadeniz, Tam Gün Batum Turu Kişi Başı 399 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

698.00 TL 399.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 2015 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 15006

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Detaylar

Karadenizli olmak için bu topraklarda doğmanız gerekmiyor Karadeniz'i gördükten sonra aşık olur insan!
İnsanı büyüleyen yemyeşil ormanları masmavi denizi, yediğinizde tadı damağınızda kalacak lezzetleri, kulaklarımızın pasını silen kemençe ve tulum sesleri destanlaşan müzikleri, serin havasında sıcacık insanları barındıran misafirperverliği ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Karadeniz'den ayrılma vakti geldiğinde içinize bir sızı düşer bir daha gelmek istersiniz Karadeniz anlatılamaz yaşanır!
SSC Tur'un Karadeniz turu ile bu bereketli toprakların tarihini, lezzetlerini, etkileyici kültürünü daha yakından tanıma imkanı bulabilirsiniz, unutamayacağınız anılarınızı SSC Tur farkı ile yaşayabilirsiniz
Her ayrıntısı dolu dolu geçen programımız ile doğasını, kültürünü insanını tanımaya  Karadeniz'i SSC Tur ile yaşamak ister misiniz?

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri:

04:30 Ankara Armada Önü

1. Gün / Samsun - Atatürk Onur Anıtı - Gazi Müzesi - İlk Adım Anıtı - Bandırma Vapuru - Amisos Amazonlar Diyarı - Ayvacık Köyü

Turumuza katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından aracımızda sizlere ikram edeceğimiz yiyecek paketleri ve ikramlar eşliğinde  Samsun'a hareket ediyoruz. 
Sabah yolda serbest olarak alacağımız kahvaltı sonrasında Atatürk'ün Kurtuluş Savaşında Anadolu'ya ilk adımını atmış olduğu Samsun'a ulaşıyoruz. Cumhuriyet'in en önemli mihenk taşlarından biri olan Kızılırmak ve Yeşilırmak'ın denize döküldüğü bölgede yer alan bu anlamlı şehirde; ilk olarak Samsun Belediye Parkı'nda Samsun'un simgesi haline gelmiş Mustafa Kemal Atatürk'ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avusturalyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı'nı ziyaret ediyoruz, sonrasında Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı otel olan Mantıka Palace 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş; kendinizi o dönemlerde yaşıyormuş hissine kapılacağınız Gazi Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra, Atatürk'ün 100. yaş günü anısına 1981 yılında Bandırma Vapurundan indiği iskelenin şuan ki olduğu konuma yapılan İlk Adım Anıtı'nı ziyaret edip, 19 Mayıs 1919'da Atatürk ve 18 silah arkadaşının İstanbul'dan Samsun'a geldikleri Cumhuriyet'in ilk adımlarının atıldığı, Bal mumu Heykellerinin bulunduğu Bandırma Vapuru'nu gezdikten sonra Efsanevi Kadın savaşçılar olarak bilinen Amazon kadınlarının köyü olan Amisos Amazonlar Diyarı'na çıkıyor, Samsunu bütün ihtişamıyla seyrediyoruz. Burada verilecek serbest zamanın ardından çok az kişi tarafından keşfedilmiş şu anda sadece SSC Tur aracılığıyla gezebileceğiniz yeşil ve mavinin tüm güzelliğini sergilediği muhteşem doğasıyla sizi büyüleyecek Ayvacık Köyü'ne doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Ayvacık Köyü'nde ki doğa gezisi ve fotoğraf molasının ardından Ordu'ya yolcuğumuz başlıyor konaklama ve akşam yemeğini alacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Konaklama: 5 Yıldızlı Fatsa Yalçın Otel (Ordu)

2. Gün / Boztepe - Giresun - Giresun Kalesi - Tirebolu - Çay Fabrikası - Akçaabat - Trabzon - Ayasofya Müzesi - Atatürk Köşkü - Telkari ve Kazaziye Atölyesi - Sümela Manastırı - Kemençe Horon Gecesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından şehrin incisi, bir tarafında Ordu manzarası bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim ziyaret edenleri büyüleyen 485 Metre yükseklikte ki Boztepe'ye çıkıp şehri kucaklıyor hissine kapılacaksınız. Dileyen misafirlerimiz Ordu Merkez'den Teleferik ile (ekstra) Boztepe'ye çıkabilirler. Burada vereceğimiz çay molası ardından Giresun'a doğru yola çıkıyoruz. Şehre vardıktan sonra panoramik olarak Giresun Kalesi'ni görüp, Giresun'a has tüm dünyaca bilinen fındıklardan alabilmeniz için verilen mola ardından Keşap -Espiye yolu üzerinden Tirebolu 42 Çay Fabrikası'na varıyoruz. Çayın soframıza gelen halinin hangi aşamalardan geçtiğini canlı canlı göreceğimiz bu gezi ardından içinizi ısıtacak çaylarımızı içip, dileyen misafirlerimiz çay alışverişi yaptıktan sonra yola çıkıyoruz. Görele - Vakfıkebir yolundan Akçaabat'a varıyoruz. Burada alacağımız öğlen yemeği meşhur Akçaabat Köftesinin (ekstra) ardından Trabzon'a yolculuğumuza başlıyoruz. Trabzon'da ilk olarak İstanbul'dan Trabzon Komenes Ailesi tarafından yapılan Ayasofya Kilisesi'ni gezdikten sonra Atatürk'ün Trabzon'a ilk geldiğinde Soğuk Su semtinde gezerken görüp beğendiği konağı Trabzon özel İdaresince Atatürk'e hediye edilen ve Trabzon'a 3. ve son kez geldiğinde konakladığı Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Trabzon'un ünlü el işçiliği telkâri ve kazaziye atölyelerine gidip geçmişten kalan bu sanat eserlerinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi alıyoruz ve alışveriş molasının ardından Maçka'ya doğru yola çıkıyoruz. Günün son ve en etkili ziyaretlerinden birini gerçekleştirmek için Mela Dağ'ına kurulan Sümela Manastırı'na gidiyoruz. Bu mimari harikası manastıra ulaştığınızda karşısında Zigana Dağı'nın heybetiyle, içinde bulunduğunuz Sümela Manastırı'nın ihtişamıyla kendinizi kaybedeceğiniz bu tarih kokan mekanda rehber anlatımı ve serbest zamanın ardından konaklama ve akşam yemeğini alacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz. 

Konaklama: Zigana Gümüşkayak Yayla Kent (Yayla Konaklaması)

Akşam yemeği ardından kemençe ile horon gecesi!
Öğle Yemeği: Akçaabat Saray Köfte; Ezme + Bulgur Pilavı + Kaygana + Piyazlı Salata + Köfte + Patates Tava + Biber + Ayran + Su + Saray Sarması (tatlı) + Semaverde Çay (Ekstra 25 TL)

3. Gün / Zigana Geçiti - Karaca Mağarası - Hamsiköy - Ayder Yaylası - Çamlıhemşin - Zilkale - Rafting - Şenyuva Köyü - Fırtına Vadisi - Tulum Eşliğinde Yöresel Düğün Eğlencesi

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasın da Karaca Mağarasına ulaşmak için Zigana Dağlarına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Trabzon'u Gümüşhane'ye bağlayan Zigana Geçiti'ni aştıktan sonra eşsiz bir dağ manzarası ile 2010 rakımda fotoğraf molasının ardından Gümüşhane torul yolu üzerinden damlataş mağaralarının en iyi örneklerinden biri toplam uzunluğu 256 metre olan Karaca Mağarasına ulaşıyoruz. Bir doğa harikası olan mağarayı gezerken sarkıtlar, dikitler, sütunları ve org desenli duvarların görüntüsünden büyüleneceksiniz. Karaca mağarasından sonra Karadeniz'in en meşhur köyü olan Hamsiköy'de vereceğimiz sütlaç molasının sonrasın da Karadeniz’in göz bebeği Ayder Yaylası'na gidiyoruz. 1350 metre yükseklikte, yeşilinde kaybolacağınız, akan şelalelerinde huzur bulacağınız bu güzel yayla gezisinin ardından Fırtına Vadisinin etkileyici doğası eşliğinde öğlen yemeğimizi yiyoruz. 
Arzu eden misafirlerimiz için tur alternatiflerimiz (ekstra);

1. Alternatif: Eski ticaret yolunu korumak için Çat Vadisine kurulmuş olan Zilkale ve Ortan Köyü gezisi (kişi başı 35 TL)
Çamlıhemşinden bineceğimiz minibüslerle Sevdaluk dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva köyünü görerek orijinal Hemşin konaklarını fotoğraflayabileceğiniz Ortan Köyü'ne gidiyoruz. Buradaki serbest zaman sonrası fırtına vadisinin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye geçiyoruz. (Zilkale'nin kartal yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız.)

2. Alternatif: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda rafting (kişi başı 50 TL)

Dileyen misafirlerimizle konusunda uzman eğitmenlerimizden alacağımız brifing sonrası Fırtına Deresi'nin coşkun sularında rafting yapıyoruz.

Turlarımızın ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

Konaklama: Pınar Otel (Fırtana Vadisi) 

Akşam yemeğinin ardından horon ile yöresel düğün gecesi!

Öğle Yemeği: Fırtına Vadisi Pınar Alabalık; Turşu Kavurması + Lahana Sarması + Muhlama + Mısır Ekmeği + Kuru Fasulye + Kavurma + Kırmızı Alabalık + Tavuk + Köfte + Su + Çay (Ekstra 25 TL)

4. Gün / Tam Gün Batum Turu Hopa - Sarp Sınır Kapısı - Gonio Köprüsü - Medea Heykeli - Batum Piazza Meydanı - Poseiodon Anıtı - Tiyatro Binası - Meryem Ana Katedrali - Casino

Sabaha otelde alacağımız kahvaltının ardından ilk durağımız Sarp sınır kapısı oluyor. Ülkemizi Gürcistan'a bağlayan sınır kapısından Çoruh Nehrinin Karadeniz'e dökülen yerine konumlandırılmış Batum'a giriş gerçekleştiriyoruz. Batum'da ilk olarak küçük bir sahil kasabası olan Gonio'ya gidiyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia'yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü'nün altından Çoruh Nehri’nin suları akarken, bizler kısa bir fotoğraf molası ardından Avrupa meydanında göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli'ni görüp, sonrasında Piazza Meydanı'na gidiyoruz, Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda verdiğimiz serbest zamanın ardından Tiyatro Meydanında, Altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binasını, Meryem Ana Katedrali'ni ziyaret ediyor sonrasın da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından sarp sınır kapısından çıkış gerçekleştirerek konaklama ve akşam yemeğimizi alacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Konaklama: Pınar Otel (Fırtına Vadisi)

Öğle Yemeği: Çorba - Hacapuri (Peynirli Pide) -Peynir Tabağı - Patates - Mantar veya Hinkoli (Büyük Mantı) - Etşiş veya Tavuk Şiş - Salata + Armut Suyu ve Çay (Ekstra 30 TL)

Önemli Uyarı;

Batum Girişlerinizde Resimli ve TC. Kimlik Numaranızın yazılı olduğu kimlik (nufüs kağıdı) bulundurmak zorunludur. Ehliyet veya Pasaport ile giriş yapılamaz. 16 TL olan yurt dışı çıkış harcı misafirler tarafından ödenmektedir. 
TC vatandaşı olmayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. Elektronik vize geçmemektedir. Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin sorumluluğu kendilerine aittir. 
Çocuklar dahil resimsiz ve yıpranmış kimlikler giriş yapamaz.
Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için "Noter onaylı Muvafakatname" almaları gerekmektedir.

5. Gün / Rize Bezi Atölyesi - Of - Çaykara - Uzungöl - Vakfıkebir - Sürmene Bıçakcısı - Samsun

Sabah kahvaltımızı otelde alıp otelimizden ayrıldıktan sonra Rize bezlerinin yapımını canlı olarak göreceğimiz Tekpa Rize Bezi Atölyesi'ne gidiliyor. Rize bezinin en büyük özelliği vücutta ki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından Of - Çaykara - Taşkıran güzergahından Uzun Göl’e ulaşıyoruz. Uzun gölde yolun her iki tarafını kaplayan yeşile doyacağınız asma köprüleri sakin akan gölün verdiği huşu ile öğlen yemeğimizi(extra) alıyoruz.
Öğlen yemeğimizi almamızın ardından dileyen misafirlerimiz için; Haldızen Deresi - Demir Kapı Yaylası - Yayla Evi Gezisi (Ekstra) Kişi Başı:35 TL

Çoğumuz Haldizen ismini pek bilmeyiz. Oysa Haldizen Deresi Uzungöl'ün varlık nedenidir. Uzungöl, vadi önünün kapanması sonucunda oluşmuş bir set gölü. Yüzyıllar önce meydana gelen büyük bir heyelan, Haldizen Deresi'nin akışını bu bölümde ağırlaştırıp göle dönüştürmüş Uzun Göl'ün bir nevi Annesi Haldizen Deresi. 
En uzak dağ köylerinden biri olan Haldızen (Demirkapı) Yaylasında; Balıklı Göl, Aygır Gölü, Pirömer Gölü, Sarıçiçek Gölü, Dipsiz Göl, Çifte Göller adları ile anılan krater gölleri bulunmaktadır. Yedi Göller olarak adlandırılan bu bölgedeki Balıklı Göl'de doğal alabalık yaşamaktadır. Balı ile meşhur Anzer Yaylası ile komşu olan Haldizen Yaylası'nda Ağustos ayında bile kar görmek mümkündür. 

Demirkapı yaylasında şehrin gürültüsünden uzak doğanın kucağında bulutların öte yanında yayla evlerinin  sıcaklığını gezip görerek gezimizi sonlandırıyoruz.

Bu keyifli gezi ardından yola çıkarak Türkiye'de bıçağın ana vatanı olarak adlandırılan Sürmene’ye gidiyor meşhur Sürmene bıçaklarını tanımak ve alışveriş yapabilmeniz adına serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman ardından yol üzerinde giderken Karadeniz'in meşhur Trabzon ekmeği, tereyağ ve peynir alabilmek için Vakfıkebir'de durup alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Son kez Karadeniz'in tüm güzelliklerini tekrardan gözünüzde canlandırabileceğiniz Karadeniz sahil yolu üzerinden Samsun'a varıyoruz. Samsun'da konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz.

Konaklama: 4 yıldızlı veya 5 yıldızlı oteller (Samsun)

6. Gün / Amasya - Mumyalar Müzesi - Hazeranlar Konağı - Yalıboyu - Yeşilırmak - Arkeoloji Müzesi - Çorum

Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya'ya varıyoruz. Amasya'daki gezimize Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Müzesi ve Mumya Müzesi ile başlıyoruz. Müzede Hititlerden Romalılar'a, Selçuklu’dan Osmanlı'ya kadar birçok medeniyete ait eser sergilenmektedir. Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşil Irmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikayesiyle büyüleyen Kral Kaya Mezarları'nın panoramik seyri sonrasında Amasya'da ki son gezimiz sevdaları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını gördükten sonra Amasya'dan ayrılarak Leblebinin başkenti Çorum'a gidiyoruz. Çorum'a gelip leblebi almadan evlerimize dönmek olmaz kısa bir alışveriş molası arından turumuzun sonuna geliyoruz. Dönüş yolculuğumuza başlıyor ve akşam saatlerinde Ankara'ya varıyoruz,  Bir başka Ssc Tur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

Öğle Yemeği: Amasya Lalehan Restoran; Toyga Çorbası - Bakla Dolması - Çoban Kavurma - Mevsim veya Çoban Salata - Acılı ve Yoğurtlu Mezeler - Revani - Çay - Su (Ekstra 25 TL)

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Otellerde 5 Gece yarım pansiyon konaklama
Mercedes Travego, Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir otobüsler İle ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
Çevre gezileri 
Batum turu
Ssc Tur otobüs içi ikramları
Ssc Tur güvencesi
Otellerde açık büfe 5 sabah kahvaltısı
Otellerde açık büfe veya set menü 5 akşam yemeği
1618 No'lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
1 gece tulum ile yöresel düğün gecesi
1 gece kemençe ile horon gecesi

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

6 öğlen yemeği
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Profesyonel rehberlik hizmetleri ***
Yurt dışı çıkış harcı ( 16 TL)
Müze ören yeri girişleri – yaylalara çıkış minibüs ücretleri vb.
Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
Tüm özel harcamalar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri;

Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri + yayla çıkış minibüs ücretleri + Müze kart Toplam 180 TL olup; Gazi, 65 yaş üstü, sarı basın kartı, 18 yaşına girmemiş öğrenci ve müze kartı olanlara 30,00 TL indirim uygulanır. 
0–7 yaş arası misafirlerimizden müze ören yeri giriş ücreti alınmaz.
T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirler bu turumuzda müze ören yeri giriş ücretleri için 20 TL fark öder. Müzekart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle Müzekart verilmez.

Müzekart Nedir?

Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli'de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 20 TL, tam Müzekart 40 TL ücret karşılığında alınabilir. 

Maximum kredi kartı olan misafirler kimlik ibraz ederek müze kart indiriminden yararlanırlar.

İndirimli Müze Kart: 

T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda tur fiyatı üzerinden 30 TL indirim hakkına sahip olurlar.

Ancak ilk gezecekleri müzede 20 TL ödeyerek kendilerine indirimli Müzekart almaları gerekmektedir. 18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler müzelere ücretsiz giriş yapmaktadır.

Önemli Bilgi;

Belirtilen tarihler arası geçerli olan turda daha önceden alınmış Müzekart’ a sahip olan misafirlerimiz 40 TL indirim hakkına sahip olurlar.

T.C. vatandaşı olmayan misafirlere Müzekart uygulaması yapılamamaktadır.

İptal İade ve Güvence Paketi

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.
Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL'dir.

Batum Girişi Hakkında

Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet pasaport vs.) geçiş yapılamamaktadır. TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. 
Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için 'Noterden Onaylı Muvafakatname' almaları gerekmektedir, hem anne hem babadan onaylı.

Diğer Detaylar:

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Turlarımızda her gün iki sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. 
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 
Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda SSC Tur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. 
Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

Öğle Yemekleri

Samsun  Samsun Pidesi+İçecek
Akçaabat Saray Köfte; Ezme + Bulgur Pilavı + Kaygana + Piyazlı Salata + Köfte + Patates Tava + Biber + Ayran + Su + Saray Sarması (tatlı) + Semaverde Çay (25 TL)
Fırtına Vadisi Pınar Alabalık; Turşu Kavurması + Lahana Sarması + Muhlama + Mısır Ekmeği + Kuru Fasulye + Kavurma + Kırmızı Alabalık + Tavuk + Köfte + Su + Çay (25 TL)
Batumi; Çorba + Hacapuri (Peynirli Pide) + Peynir Tabağı + Patates + Mantar veya Hinkoli (Büyük Mantı) + Et Şiş / Tavuk Şiş - Salata + Armut Suyu + Çay (30 TL)
Uzungöl; Serbest tercih ya da seçmeli mönü
Amasya - Lalehan Restoran; Serbest tercih ya da seçmeli mönü

Kullanılacak Araçlar:

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre olmaktadır. 
28 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna, Mitsubishi Safir

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

Mercedes Travego & Tourismo 

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

Man Fortuna

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mitsubishi Safir

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 

27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

Mercedes Sprinter - Volkswagen Wolt

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi 
Yayla Minibüsler: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2006 model ve üstü araçlardır.

Nisan (12- 13 - 19 - 20 - 26 - 27)

3. Kişi: 399 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 599 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 244 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 344 TL (Acenteye Ödenir)

Mayıs - Haziran (3 - 4 - 10 - 11 - 17 - 18 - 24 - 25 - 31 Mayıs / 1 Haziran)

3. Kişi: 479 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı : 659 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 229 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 379 TL (Acenteye Ödenir)

Haziran (5-6-7-12-13-14)

3. Kişi: 529 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı : 679 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 219 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 359 TL (Acenteye Ödenir)

Haziran - Temmuz (6 - 7 - 8- 13- 14 - 15 - 21 - 22 - 28 - 29 Haziran / 5 - 6 - 12 - 13 Temmuz)

3. Kişi: 529 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 679 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 249 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 389 TL (Acenteye Ödenir)

Temmuz - Ağustos (17 - 18 - 19 - 20 - 25 - 26 - 27 Temmuz / 1 - 2 - 3 - 8 - 9 - 10 - 15- 16 - 17 - 22 - 23 - 24 - 29 - 30- 31 Ağustos)

3. Kişi: 579 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 759 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 249 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 429 TL (Acenteye Ödenir)

Eylül (5 - 6 - 7 - 12 - 13 - 14 - 20 - 21 - 22)

3. Kişi: 529 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 679 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 249 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 389 TL (Acenteye Ödenir)

Ekim (3 - 4 - 5 - 10 - 11 - 12 - 17 - 18 - 19 - 24 - 25 - 26)

3. Kişi: 399 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 569 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 199 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 299 TL (Acenteye Ödenir)

Tur Tarihleri

Mekan Bilgileri

Fatsa Yalçın Otel

Rami Yeni Mah. Kumru Korgan Yolu Üzeri 1 Km
Fatsa / Ordu

Pınar Apart & Otel

Rami Yeni Mah. Çamlıhemşin Yolu Üzeri
Çamlıhemşin / Rize

Kategoriler

tatil otel tur turlar yurtiçi turlar kültür turu karadeniz turu ulaşım dahil tur yurtdışı turlar batum turları bölge samsun doğa turu kahvaltı dahil tur akşam yemeği dahil tur konaklamalı tur rize giresun ayder amasya trabzon sümela fırtına deresi çamlıhemşin uzungöl hamsiköy doğu karadeniz turları
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x