Bu Fırsat Kaçtı

Autowax Oto Yıkama, Balmumcu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Autowax Oto Yıkama, Balmumcu'yu Takip Et

Balmumcu Autowax'tan Premium Paket İle Aracınızda Göz Kamaştıran Show-Car Parlaklığı

500.00 TL 250.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 78 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 26917

Detaylar

Aracınızı yaz boyunca maruz kaldığı tozdan ve güneşin olumsuz etkilerinden arındırıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu oto yıkama ve oto bakım hizmeti için tecrübeli kadromuzla sizi bekliyoruz!

Profesyonel Autowax ürünleri ile yetkili Autowax Uygulama Merkezimizde uzman ekiplerce yapılacak olan araç temizleme ve bakım hizmetimizle Sonbahar’ın keyfini çıkarın…

 

Kalitesiyle herkesi hayran bırakan Autowax'ın uygun fiyatlı oto yıkama ve oto bakım paketi için acele edin ve rezervasyonunuzu hemen yapın!

Sakın kaçırmayın!

Paket İçeriği

Cilalı Köpüklü Fırçasız Profesyonel Araç Yıkama

Deri veya Kumaş Koltuk Yıkama, Bakım, Koruma

Taban Halısı / Tavan Döşemesi Temizleme ve Koruma

Bagaj ve Stepne Temizleme

Hizmetlerin İçeriği;

Kir ve Leke Önleme

Kir ve leke önleyici "Koltuk Koruma" sistemi sayesinde otomobilinizin koltuklarını kir ve lekelere karşı koruma altına alıyoruz. Bu sistem için özel AUTOWAX® Kir ve Leke Önleyici ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler uzun laboratuvar çalışmaları sonucunda üretilmiş olup, çevre ve insan sağlığına zarar vermediği gibi koltuk kumaşında da herhangi bir renk atma veya sararıp solmaya sebep olmamaktadır.

Boya Koruma ve Parlatma

AUTOWAX® boya parlatma ve koruma sistemi "Yoğun Boya Temizliği + Boya Parlatma + Boya Koruma" işlemlerini içeren üçlü bir kombinasyondur. 

Detaylı İç Temizlik ve Vinyl Koruma

Aracınızın tabanından tavanına, bagajından havalandırma ızgaralarına kadar tüm yüzeylerine işlem yapıyoruz. Özel olarak bu iş için tasarlanmış, derinlemesine temizliğe yardımcı olan ekipmanlar kullanıyoruz. Uygulamamız ile aracınızın içerisindeki pis koku ve bakterileri yok ediyor, hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Tüm deri ve vinyl yüzeylerine AUTOWAX®Antistatik koruma ürünleri uygulayıp, çatama ve solmalarını önleyerek aracınızın döşemelerini koruma altına alıyoruz.

Autowax Balmumcu Hakkında; 

Yenilenen Balmumcu Autowax şubesi, uzman personeli ve Dünya çapında tanınan kimyasal ürünleriyle hizmet vermektedir. Merkezimizde sadece üstün teknoloji ile Avrupa da üretilmekte olan AUTOWAX ürünleriyle araç temizliği ve boya koruma işlemleri yapılmaktadır.

Kalite

Tüm ürünlerimiz, üstün teknoloji ile Avrupa da üretilmekte olup, ürün reçeteleri bulunmaktadır. Üst düzey ürün kalitesi sunulmaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Sektörel bazdaki faaliyetlerimiz içerisinde müşterilerimize zengin seçenekler ve çeşitlilikler sunulmaktadır. Aracının ihtiyacı olan bir çok konuya çözüm bulabilmektedir.

Titiz İşçilik Standartı

Tüm çalışmalarımızda, mesleki eğitimini tamamlamış, “teknik eğitim yeterlilik sertifikası’’ almış kalifiye personel görev almaktadır.

Mekan Bilgileri

Autowax Oto Yıkama, Balmumcu

Gayrettepe Mah. Barbaros Bul. No:161/A (The Plaza Hotel Yanı)
Beşiktaş / İstanbul

Kategoriler

hizmet araba oto yıkama boya koruma iç dış yıkama motor temizliği motor koruma far temizliği

İlgili Aramalar

beşiktaş hizmet fırsatları beşiktaş araba fırsatları beşiktaş oto yıkama fırsatları beşiktaş boya koruma fırsatları beşiktaş iç dış yıkama fırsatları beşiktaş motor temizliği fırsatları beşiktaş motor koruma fırsatları beşiktaş far temizliği fırsatları beşiktaş fırsatları
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.