Bella Rosa Estetik & Güzellik Merkezi'nde Kalıcı Makyaj ve Güzellik Paketleri

250.00 TL 69.90 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 9 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
0530 943 77 67
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 58034
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Rimel, ruj ve diğer makyaj malzemelerine veda edin! Hem ekomonik hem de zaman anlamında tasarruf yapmanızı sağlayacak güzellik uygulamalarından yararlanma şansını sakın kaçırmayın!

İpek kirpik, kirpik lifting, kaş kontürü, dudak kontürü, eyeliner uygulamalarıyla güzelliğiniz kalıcı olacak...

Günün her anı zahmetsiz güzellik için indirimli fiyatlı paketlere hemen sahip olun!

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulaması son zamanlarda giderek daha fazla kadının tercih ettiği, hayatı oldukça kolaylaştıran uygulamalardan biridir. Yüz çevresi ve vücut için üretilmiş olan pigmentasyon uygulaması olarak da adlandırılabilen kalıcı makyaj, boyanın kişiye özel steril iğneler yardımı ille derinin altına işlenmesi anlamına gelmektedir. Kalıcı makyaj uygulamasını dövme olarak sınıflandırmak doğru olmaz. Dövme yapılırken çok daha derindeki deri katmanlarına inilmektedir. Kalıcı makyaj da bu derece bir derinlik söz konusu değildir. Kalıcı makyaj sayesinde bazı kusurlar kapatılırken istenen güzel özellikler ön plana çıkartılabilir. Örneğin göz bölgesinin daha iri görünmesi sağlanabilir. Ayrıca microblading
kaş kontürü uygulaması ile kadınlar her an, günün her saati bakımlı olabilmektedirler. Özellikle uzun iş saatleri ve yoğun tempo esnasında kaş makyajı ile vakit kaybetmek istemeyen kişiler kalıcı makyaj uygulamalarını oldukça yararlı bulmaktadırlar.

Kaş Kontürü

Doğuştan kaşlarında şekil bozukluğu olanlar ve renk problemi yaşayanlar, 
Yanlış kaş alımına bağlı olarak kaşlarını küstürmüş olanlar, kaşları seyrekleşenler,
Kaşlarına daha fazla kavis vermek isteyenler,
Kaşları yüzünden ifade bozukluğu yaşayanlar. Örneğin sürekli küskün bir ifadeye sahip olanlar,
Kaza durumlarında, örneğin yanık ve yaralanmalarda kaşlarını kaybedenler,
Makyaj yapmak konusunda problem yaşayanlar. Örneğin, elleri titreyen insanların kaşlarını alması, kaşlarına şekil vermesi kolay değildir.

Kaş kontürü yapılmadan önce tropikal lokal anestezi yapılır ve kontür çok ince uçlu bir iğne sayesinde kişinin kaş bölgesine, derinin üst tabakasına uygulanır. Buradaki amaç kaş kontürü yaptıran kişinin kendi kılıyla aynı yönde doğal çizgiler atılmasıdır.

Dudak Kontörü

Yaş arttıkça dudaklardaki renk pigmentleri solmaya başlar ve dudakta renk değişikliği baş gösterir. Daha parlak ve canlı bir dudak görünümüne sahip olmak isteyen 20 yaş üstü herkes dudak kontörü uygulamasını yaptırabilir. Uçuk izi, simetri bozukluğu ve çeşitli nedenlerle
dudak görünümünde bozulmuş kişiler için sorun giderizi ve estetik bir uygulamadır. Uygulamayla beraber dudak çizginiz belirginleştirilerek dudak renginiz eşitlenir. Solgun görünen dudaklar sağlıklı bir görünüme kavuşur. Dudak kontörü kalıcı makyaj uygulamasında lokal anestezi yöntemi kullanılır. Anestezik kremle uyuşturulan dudak bölgesi, ağrı hissetmeden işlemin tamamlanmasına olanak sağlar.
İşlem süresi yaklaşık 2 saattir.

Dudak Kontörünün Faydaları
Kişinin özgüveni artar.
Dudaktaki biçim bozuklukları giderilir.
İstenilen tonda uygulanabilir.
Her gün ruj sürme derdi olmayacağı için kişiye vakit kazandırır.
Her an güne hazır hissettrir.
Hiçbir ağrı ve acı hissedilmez.
Ruj gibi dişe ve giysilere bulaşma riski yoktur.
İnce ve soluk dudaklar yerine dolgun ve sağlıklı görünen dudaklara kavuşursunuz.

İpek Kirpik 

Saf ipekten oluşan gözlerin yapısına göre teker teker ayrıca yapıştırıcısıyla uygulanan bir kirpik uygulamasıdır. Rimel sürmenize hiç gerek kalmadan azalmış kirpiklerinizi dolgun, uzun ve gür göstermenin en güzel, kısa ve zahmetsiz yolu ipek kirpik uygulamasıdır. Uzun, gür ve sağlıklı kirpikle istiyorsanız mutlaka emek ve zaman harcamanız gerekmekte. Kirpiklerinize sürülen badem yağı ya da e vitamini gibi kirpikler için oldukça faydalı olan ürünleri düzenli aralıklarla sürekli uygulamak gerekmektedir. Özellikle çalışan bayanların buna ayıracak zamanı olmayabilir. Aynı zamanda hep uzunluk ve kalınlıkta oldukları için doğal görünümünden asla ayırt edilmeyecektir.

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?
Öncelikle ipek kirpik uygulanırken mutlaka kullanılan kirpiğin sentetik olmayanını uygulanır, aynı zamanda kirpikleri yapıştırmak için kullanılan yapıştırıcının da medikal bir ürün olduğu için güven vermektedir. İşlem yaklaşık olarak 1.5 saat kadar sürmekte. Bir göze kirpiklerin
uygulanması işlemi yaklaşık 1-2 saat sürmesi kirpiklerin tek tek yapıştırıldığını düşünecek olursak bu süre gayet normal karşılanmktadır. İpek kirpik ne kadar dayanır der iseniz bakımları düzenli yapıldığı taktirde 6 ay yada 1 sene civarında değişmektedir.

İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılabilir?
Uygulattığınız kirpiklerin 3 hafta da bir bakımını yaptırdığınız takdir de yaklaşık olarak 6 ay boyunca ipek kirpiklerinizi kullanabilirsiniz. Tamamen acısız olan bu uygulamayı yaptırdığınız için aynaya her baktığınızda kendinize teşekkür edeceksiniz. İpek kirpikleriniz sayesinde artık rimel kullanmadan ruj, fondöten ve birde allıkla günlük makyajınızı rahatlıkla tamamlayabilir ve doğal güzelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

İpek Kirpik Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
İpek kirpik uygulaması, ifadenizin anında daha sıcak görünmesini sağlar ve makyaj yapmaktan vakit bulamayanlar için kolaylık sağlayan bir uygulamadır. İpek kirpik uygulamasını daha uzun süre kullanmak için, yüzünüzü yıkarken kuvvetli bir şekilde ovalamamak, sadece hafif bir bir şekilde su veya yağsız makyaj çıkartıcı ürünler ile yıkanmalıdır. Yüz üstüne yatılmaması gerekir. Hamam, sauna gibi ortamlar kullanım süresini
azaltır.

Kirpik Lifting 

Kirpik lifting, kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir. Kirpik lifting; hiç bir kimyasal kullanılmadan, kirpikleri dökmeden, kirpik köklerini besleyen,vitamin ve keratin takviyesi yapan bir uygulamadır. Bunun sonucunda kirpik lifting, kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatır, besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Kirpik Lifting uygulamasında bigudi yerine zemin olarak “Patch” adı verilen silikon yarım ay şeklinde bir zemin kullanılır. Kirpikler dibinden uca doğru incelikle tek tek Patch üzerine yapıştırılır. Bu sayede haftalarca kalıcı olması sağlanıyor. 5 adımdan oluşan işlemlerin gerçekleşmesi için 45 dakikanızı ayırmanız yeterlidir.

Kirpik Lifting Nedir?
Kirpik permasında uygulanan kendiliğinden yapışkan, bigudi kullanılmadan; kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemine Kirpik Lifting denilmektedir.

Kirpik Lifting uygulamasının kirpiklere ya da gözlere herhangi bir zararı var mıdır?
Kirpiklere ya da gözlere herhangi bir zararı yoktur. Hiç bir kimyasal kullanılmaz.

Kirpik Lifting Uygulama ne kadar sürede yapılır?
Kirpik Lifting uygulaması için gereken süre sadece 45 dk.dır.

Kirpik Lifting yöntemi ne kadar kalıcıdır?
‘Patch’ taktiği sayesinde haftalarca kalıcı olarak kullanılan bu yöntem; 3 aya kadar dayanıklılık sağlar.

Kirpik Lifting Uygulama ne kadar sürede yapılır?
Kirpik Lifting uygulaması için gereken süre sadece 45 dk.dır.

İlk uygulamadan sonra bir dahaki uygulamayı ne zaman yaptırabilir?
İlk uygulamadan sonra tercihen 1,5 ay sonra yaptırılmalıdır ki ikinci etki daha uzun süre kalıcı olsun. Daha sonra her 2-3 ayda yaptırılabilir.

İlk uygulamadan sonra bir dahaki uygulamayı ne zaman yaptırabilir?
İlk uygulamadan sonra tercihen 1,5 ay sonra yaptırılmalıdır ki ikinci etki daha uzun süre kalıcı olsun. Daha sonra her 2-3 ayda yaptırılabilir.

Kısa, seyrek ve zayıf kirpiklere uygulama yaptırabilir mi?
Yaptırabilir. Hatta zayıf kirpikler, uygulama sayesinde daha gür ve sağlıklı görünecektir.

Kirpik Lifting işlemi kesinlikle bir uzman tarafından yapılmalıdır. Kirpik Lifting uygulama sonrası 24 saat kirpikler ıslatılmamalıdır! Kirpikler işlem sonrası yapışkan görünebilir, çünkü keratin uygulanmıştır.

Kategoriler

güzellik kalıcı makyaj ipek kirpik kaş kontürü dudak kontürü microblading kirpik lifting
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.