Bu Fırsat Kaçtı

Vita Terapi Merkezi, Ota Poliklinik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Vita Terapi Merkezi, Ota Poliklinik'i Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

sağlık zayıflama güzellik incelme

Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Fazla Kilolara Veda Etmenizi Sağlayacak 3 Seans Mora Terapi Uygulaması

1000.00 TL 499.90 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 261 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 31774
Aramak için tıkla

Detaylar

Vita Terapi sizlere, bu zamana kadar denediğiniz tüm diyet programlarını unutmanızı sağlayacak bir uygulama sunuyor.

Beşiktaş'ta yer alan Vita Terapi, 3 seans sürecek mora terapi uygulaması ile fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.

Vücudun düşkün olduğu gıdalara karşı isteksizlik yaratarak kişiyi o besinlerden uzaklaştıran bu uygulama ile hedeflediğiniz kiloya ulaşacak, sağlıklı şekilde kilo vereceksiniz.

Vita Terapi'nin 3 seanslık Mora Terapi uygulamasından yararlanmak ve aynadaki yansımanıza hayran olmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Sağlıklı günler dileriz...

Kimler İçin Önerilir?

Karbonhidratlardan uzaklaşmak için MORA-Terapi diyet yapamayanlar, hamur işlerine dayanamayanlar:

Birçok kişide unlu gıdalara-karbonhidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkansız olmaktadır. Bu düşkünlük hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi MORA-Terapi yardımıyla giderilebilmekte ve kişinin bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilmektedir.

Çikolata ya da tatlıya düşkün olanlar...

Mora-Terapi ile kolayca giderilebilir. Hatta bunun için tek seans genellikle yeterli olmaktadır.

MORA-Terapiyi iki seans ana karbonhidrat grupları üzerinden kullanıyoruz, 15 gün sonra yaptığımız üçüncü seansta ise kişinin düşkün olabildiği diğer yiyecek gruplarını (tuz, kahve, kola gibi) kullanıyoruz.

Amacımız

Düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (ekmek, makarna ve tüm karbonhidrat grupları ) ya da kola, kahve vb.

MORA-TERAPİ İLE size kilo aldıran gıdaları HAYATINIZDAN KOLAYCA ÇIKARABİLMENİZİ SAĞLIYORUZ. Birkaç gün arayla Yaptığımız MORA-Terapi seansları ile ÖZELLİKLE KARBONHİDRATLARA karşı olan düşkünlüğünüzü ortadan kaldırıyoruz. Bu aslında sigara bırakma için kullanılan MORA-Terapi uygulamasının bir benzerinin kilo aldıran gıdalar üzerinden yapılması.

Kilo Verme Programı

Mora Terapiyle Kolayca Kilo Verebilirsiniz!

Mora Terapi, fazla kilo almanın fiziksel ve psikolojik gerçek nedenlerine etki ederek, hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır.

İşe yaramayan ve yan etkileri olan zayıflama ürünlerine hap, ilaç, çay vb. artık hiç ihtiyacınız olmayacak. Zayıflama ürünleri endüstrisi tarafından her gün yeni bir sağlıksız ve geçici etkileri olan ürün karşımıza çıkarılmaktadır. Mora Terapinin hızlı ve kalıcı etkisiyle artık bu tarz zararlı ürünlere, yöntemlere ihtiyacınız kalmayacak, “kilo verme”, “ kilo kontrolü” vb. kelimeler hayatınızdan çıkacak.

MORA-Terapi kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. MORA-Terapi yaygın olarak sigara bırakma, alkolü bırakma, hafif uyuşturucuları bırakma ve kilo verme konusunda kullanılmaktadır. Zayıflama amaçlı kullanımda bahsedilen “Silme” işlemi sigara ya da alkol üzerinden değil, “karbonhidrat tipi gıdalar” üzerinden yapılmaktadır.

Mekan Bilgileri

Vita Terapi Merkezi, Ota Poliklinik

Rami Yeni Mah. Ortabahçe Cad. No: 7 K: 1-2-3
Beşiktaş / İstanbul

Kategoriler

sağlık zayıflama güzellik incelme

İlgili Aramalar

beşiktaş sağlık fırsatları beşiktaş zayıflama fırsatları beşiktaş güzellik fırsatları beşiktaş incelme fırsatları beşiktaş fırsatları
Copyright © 2010 - 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x