Bu Fırsat Kaçtı

Vita Terapi Merkezi, Ota Poliklinik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Vita Terapi Merkezi, Ota Poliklinik'i Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

sağlık zayıflama güzellik incelme

Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nde, Kilo Verme Garantili 3 Seans 'Biorezonans Terapi Uygulaması'

900.00 TL 199.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 261 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (11806) vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Detaylar

Bu zamana kadar denediğiniz tüm diyet programlarını unutun!

Beşiktaş Vita Biorezonans Terapi Merkezi'nden, Biorezonans Terapi Uygulaması ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflayacaksınız.

Beşiktaş Vita Biorezonans Terapi Merkezi'nden,"Biorezonans Cihazıyla" uygulanacak olan Biorezonans Terapi ile fazlalıklarınızla sonsuza kadar vedalaşacaksınız...

Fırsat İçeriği;

3 Seans Biorezonans Terapi Uygulaması 

Kimler İçin Önerilir:

Karbonhidratlardan uzaklaşmak için Biorezonans - Terapi Diyet yapamayanlar, Hamur işlerine Dayanamayanlar: Birçok kişide unlu gıdalara-karbonhidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkansız olmaktadır. Bu düşkünlük hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi Biorezonans - Terapi yardımıyla giderilebilmekte ve kişinin bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilmektedir. 

Çikolata ya da Tatlıya Düşkün Olanlar: Biorezonans -Terapi ile kolayca giderilebilir. Hatta bunun için tek seans genellikle yeterli olmaktadır. 

Ne Hissedeceğim?

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve  Biorezonans - Terapinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları hiç aramadığınızı fark edeceksiniz.

Yeme ihtiyacının azalması yanında Biorezonans Terapinin bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzeldiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi göreceksiniz.

Kilo Verme Programı:

Biorezonans Terapiyle Kolayca Kilo Verebilirsiniz!

Biorezonans Terapi, fazla kilo almanın fiziksel ve psikolojik gerçek nedenlerine etki ederek, hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır. İşe yaramayan ve yan etkileri olan zayıflama ürünlerine hap, ilaç, çay vb. artık hiç ihtiyacınız olmayacak. Zayıflama ürünleri endüstrisi tarafından her gün yeni bir sağlıksız ve geçici etkileri olan ürün karşımıza çıkarılmaktadır. BiorezonansTerapinin hızlı ve kalıcı etkisiyle artık bu tarz zararlı ürünlere, yöntemlere ihtiyacınız kalmayacak, "kilo verme", "kilo kontrolü" vb. kelimeler hayatınızdan çıkacak.

Biorezonans Terapi kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan "silinmesi" olarak anlatılabilecek bir işlemdir.  Biorezonans -Terapi yaygın olarak sigara bırakma, alkolü bırakma, hafif uyuşturucuları bırakma ve kilo verme konusunda kullanılmaktadır. Zayıflama amaçlı kullanımda bahsedilen "Silme" işlemi sigara ya da alkol üzerinden değil, "karbonhidrat tipi gıdalar" üzerinden yapılmaktadır.

Zayıflama Protokolünde Amacımız;

Düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (ekmek, makarna ve tüm karbonhidrat grupları) ya da kola, kahve vb. Biorezonans Terapi ile size kilo aldıran gıdaları Hayatınızdan kolayca çıkarabilmenizi sağlıyoruz. Birkaç gün arayla yaptığımız Biorezonans - Terapi seansları ile özellikle karbonhidratlara karşı olan düşkünlüğünüzü ortadan kaldırıyoruz. Bu aslında sigara bırakma için kullanılan Biorezonans Terapi uygulamasının bir benzerinin kilo aldıran gıdalar üzerinden yapılması.

Mekan Bilgileri

Vita Terapi Merkezi, Ota Poliklinik

Rami Yeni Mah. Ortabahçe Cad. No: 7 K: 1-2-3
Beşiktaş / İstanbul

Kategoriler

sağlık zayıflama güzellik incelme

İlgili Aramalar

beşiktaş sağlık fırsatları beşiktaş zayıflama fırsatları beşiktaş güzellik fırsatları beşiktaş incelme fırsatları beşiktaş fırsatları
Copyright © 2010 - 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x