Bıosarda Kayısı Çekirdekli Peelıng Jel 150Ml

99.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 109445

Seçenekler

Detaylar

Ürün Bilgileri

Sağlığın güzellik ile eşsizbuluşması...


Canlı ve taze bir cildin ilk sırrı,doğru bakım teknikleri uygulamaktır. Çağın modern teknolojileri bu anlamdayenilenirken, doğadan ilham almak kaçınılmazdır. İçerdiği antioksidanlarsayesinde cilde güzellik kazandıran kayısı, genç ve duru bir tene ulaşmanınaltın anahtarıdır. Besin olarak tüketildiğinde oldukça faydalı sonuçlar doğurankayısı, kozmetik alanında da etkin rol oynamaktadır.

İçeriğinde yer alan potasyumsayesinde gençlik iksiri olarak görülen kayısı, peeling için ideal birseçenektir. Cilt bakımında başarılı ürünlerin lider ismi BIOSARDA, KayısıPeeling ürünü sayesinde cildin detaylıca yenilenmesine olanak sağlar. Ölüderilerin atılmasını ve yeni cildin taze bir görünüme kavuşmasını sağlayan ürünsayesinde yaşlanma süreci yavaşlatılır. Cilde önemli ölçüde destek sunan KayısıPeeling ürünü, hücre yapımını hızlandırır.


Pürüzsüz Bir Cilt İçin MucizeviKayısı Etkisi


Kayısı Peeling, bileşiminde yeralan vitamin ve nemlendiriciler sayesinde cilt gözeneklerinin açılmasınıkolaylaştırır. Yağ kalıntısı hissettirmez ve derinlemesine etki eder.Aromaterapi ve masaj uygulamaları için ideal ürün seçeneğidir. Daha yoğun etkiiçin, duş sonrası açılan gözeneklere uygulanması önerilir. Tüm vücut ve yüzdekullanıma uygun olan Kayısı Peeling, BIOSARDA dünyasının etkili ürünleriarasındaki yerini korumaktadır.Kategoriler

ürün kozmetik & kişisel bakım yüz & vücut bakımı vücut bakımı vücut nemlendirici vücut krem & losyon
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.