FastPay Kampanya

'Canım Kardeşim Müzikali 2' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

35.00 TL 24.50 TL

29 Haziran için Son 23 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 38805 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29362) vermeyi unutmayınız.

Seçenekler

Detaylar

Çocukların sevgilisi Canım Kardeşim Müzikali, 2. gösterisi ile minik dostlarımızın gönlünde taht kurmaya devam ediyor!

 

Canım Kardeşim Müzikali 2 çeşitli tarihlerde ve çeşitli şehirlerde, sizleri çocukluk yıllarınıza geri götürmek ve çocuklarınıza sizin çocukluğunuzda olan güzel şarkıları ve sevgiyi göstermek için minik tiyatro dostlarıyla buluşuyor!

 

Geçmişten gelen sevginin ve güzelliklerin çocuklarınızı da mutlu edeceği ve minik tiyatro seyircilerimiz ile birlikte sizleri de mutlu edecek bu müzikal çocuk tiyatro oyununu sakın kaçırmayın!

 

Sizin geçmişe gideceğiniz, minik tiyatro severlerin ise Mine, Müge ve Mıncır'a eşlik edip, onlarla birlikte geçmişe gideceği uygun fiyatlı müzikal çocuk tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

Keyifli seyirler dileriz...

Canım Kardeşim Müzikali 2

Galip bey ve eşi lale hanım kızları Mine ve Müge'nin eğlenmek güzel zaman geçirmek için sadece bilgisayara mahkum olduklarını görünce çok üzülürler. Kendi çocukluk yıllarına geri dönüp Mine, Müge ve Mıncır için geçmişten günümüze kadar gelen Barış Manço gibi unutulmaz sanatçıları taklit ederek anlatırlar. Mine ve Müge geçmişe giderler.


Unutulmaz değerlerimizi bugünün çocuklarına bir kez daha sunmaktan Canım kardeşim ailesi olarak gurur duyuyoruz. Geçmiş de iz bırakan değerlerimizin sanatlarını günümüz çocuklarına bu çok heyecanlı, kıpır kıpır müzikal ile sunuyoruz. Bu müzikalde harika şarkılar ile neşeli dakikalar küçük büyük Canım Kardeşim seyircilerini bekliyor.

Yazan: Murat Kürüz
Yönetmen: Murat Ergür.
Müzik: Kenan Yılmaz
Yapım & Supervisor: Cengiz Şahin


Mekan Bilgileri

Akasya Kültür Sanat

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. No: 2 Akasya AVM, 3. Kat Kültür, Sanat ve Sinema Katı
Üsküdar / İstanbul


Etiketler

tiyatro müzikal sömestr çocuk tiyatrosu etkinlik çocuk

İlgili Aramalar

üsküdar tiyatro fırsatları üsküdar müzikal fırsatları üsküdar sömestr fırsatları üsküdar çocuk tiyatrosu fırsatları üsküdar etkinlik fırsatları üsküdar çocuk fırsatları üsküdar fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.