'Canım Kardeşim Müzikali 2' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

35.00 TL 24.50 TL

30 Mart için Son 30 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 33338 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 29362

Fırsat Seçenekleri

Detaylar

Çocukların sevgilisi Canım Kardeşim Müzikali, 2. gösterisi ile minik dostlarımızın gönlünde taht kurmaya devam ediyor!

 

Canım Kardeşim Müzikali 2 çeşitli tarihlerde ve çeşitli şehirlerde, sizleri çocukluk yıllarınıza geri götürmek ve çocuklarınıza sizin çocukluğunuzda olan güzel şarkıları ve sevgiyi göstermek için minik tiyatro dostlarıyla buluşuyor!

 

Geçmişten gelen sevginin ve güzelliklerin çocuklarınızı da mutlu edeceği ve minik tiyatro seyircilerimiz ile birlikte sizleri de mutlu edecek bu müzikal çocuk tiyatro oyununu sakın kaçırmayın!

 

Sizin geçmişe gideceğiniz, minik tiyatro severlerin ise Mine, Müge ve Mıncır'a eşlik edip, onlarla birlikte geçmişe gideceği uygun fiyatlı müzikal çocuk tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

Keyifli seyirler dileriz...

Canım Kardeşim Müzikali 2

Galip bey ve eşi lale hanım kızları Mine ve Müge'nin eğlenmek güzel zaman geçirmek için sadece bilgisayara mahkum olduklarını görünce çok üzülürler. Kendi çocukluk yıllarına geri dönüp Mine, Müge ve Mıncır için geçmişten günümüze kadar gelen Barış Manço gibi unutulmaz sanatçıları taklit ederek anlatırlar. Mine ve Müge geçmişe giderler.


Unutulmaz değerlerimizi bugünün çocuklarına bir kez daha sunmaktan Canım kardeşim ailesi olarak gurur duyuyoruz. Geçmiş de iz bırakan değerlerimizin sanatlarını günümüz çocuklarına bu çok heyecanlı, kıpır kıpır müzikal ile sunuyoruz. Bu müzikalde harika şarkılar ile neşeli dakikalar küçük büyük Canım Kardeşim seyircilerini bekliyor.

Yazan: Murat Kürüz
Yönetmen: Murat Ergür.
Müzik: Kenan Yılmaz
Yapım & Supervisor: Cengiz Şahin


KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm'ın Yorumları

  • tesekkur

    4 yasindaki kizimi ilk defa bugun goturdum.cok memnun kaldik.cocuklar icin boyle etkinliklerin devamini diliyorum.herkesin emegine saglik.tiyatroya destek

Caddebostan Kültür Merkezi'nin Yorumları

  • şahane

    yani olacaksa okadar olur bence hepsi birbirin den güzelikle kaplılar mutluluk içinde kala bileceğimiz yerler işte bu yerler

Mekan Bilgileri

Torium AVM Sahne

E5 Üzeri Haramidere
Esenyurt / İstanbul


KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, Kozzy Avm

Bayar Cad. Buket Sok. No:20/1 K:2
Kadıköy / İstanbul


Moi Sahne, Mall Of İstanbul

Süleyman Demirel Bul. Mahmutbey
Başakşehir / İstanbul


Caddebostan Kültür Merkezi

Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11
Kadıköy / İstanbul


Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Caferaga Mah. Gen. Asım Gündüz Cad No:39 (Adliye Yanı)
Kadıköy / İstanbul


Yunus Emre Kültür Merkezi

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Yüzücü Talat Yüzmen Sok. (Atrium AVM Yanı) Ataköy
Bakırköy / İstanbul


Profilo Kültür Merkezi, Profilo Avm

Gülbahar Mah. Cemal Sahir Cad. No:33 Mecidiyeköy
Şişli / İstanbul


Duru Tiyatro Sahne

Caferaga Mah. Dr. Esat Işık Cad. No:68 Moda
Kadıköy / İstanbul


Funlab Tiyatro Salonu

Büyükdere Cad. No: 22 Cevahir AVM
Şişli / İstanbul


Akasya Kültür Sanat

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. No: 2 Akasya AVM, 3. Kat Kültür, Sanat ve Sinema Katı
Üsküdar / İstanbul


artısahne, Torun Center

Fulya Mah. Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı Sok. No:14
Şişli / İstanbul


Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi

Trump Towers AVM
Şişli / İstanbul


Etiketler

tiyatro müzikal sömestr çocuk tiyatrosu etkinlik çocuk

İlgili Aramalar

esenyurt tiyatro fırsatları esenyurt müzikal fırsatları esenyurt sömestr fırsatları esenyurt çocuk tiyatrosu fırsatları esenyurt etkinlik fırsatları esenyurt çocuk fırsatları esenyurt fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy müzikal fırsatları kadıköy sömestr fırsatları kadıköy çocuk tiyatrosu fırsatları kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy çocuk fırsatları kadıköy fırsatları başakşehir tiyatro fırsatları başakşehir müzikal fırsatları başakşehir sömestr fırsatları başakşehir çocuk tiyatrosu fırsatları başakşehir etkinlik fırsatları başakşehir çocuk fırsatları başakşehir fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy müzikal fırsatları kadıköy sömestr fırsatları kadıköy çocuk tiyatrosu fırsatları kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy çocuk fırsatları kadıköy fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy müzikal fırsatları kadıköy sömestr fırsatları kadıköy çocuk tiyatrosu fırsatları kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy çocuk fırsatları kadıköy fırsatları bakırköy tiyatro fırsatları bakırköy müzikal fırsatları bakırköy sömestr fırsatları bakırköy çocuk tiyatrosu fırsatları bakırköy etkinlik fırsatları bakırköy çocuk fırsatları bakırköy fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli müzikal fırsatları şişli sömestr fırsatları şişli çocuk tiyatrosu fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli çocuk fırsatları şişli fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy müzikal fırsatları kadıköy sömestr fırsatları kadıköy çocuk tiyatrosu fırsatları kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy çocuk fırsatları kadıköy fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli müzikal fırsatları şişli sömestr fırsatları şişli çocuk tiyatrosu fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli çocuk fırsatları şişli fırsatları üsküdar tiyatro fırsatları üsküdar müzikal fırsatları üsküdar sömestr fırsatları üsküdar çocuk tiyatrosu fırsatları üsküdar etkinlik fırsatları üsküdar çocuk fırsatları üsküdar fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli müzikal fırsatları şişli sömestr fırsatları şişli çocuk tiyatrosu fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli çocuk fırsatları şişli fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli müzikal fırsatları şişli sömestr fırsatları şişli çocuk tiyatrosu fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli çocuk fırsatları şişli fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.