Diyetisyen Nursena Ardalı İle Online Diyet Programı

150.00 TL 49.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 4 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 58385

Seçenekler

Detaylar

Siz diyetisyenin yolunu tutmakta zorlanıyorsanız sitemiz, diyetisyeni ayağınıza getiriyor!

Türkiye'nin hatta Dünya'nın neresinde olursanız olun zayıflamak isteyen herkes Diyetisyen Nursena Ardalı'nın online danışmanlığından faydalanabilir.

Diyetisyen Nursena Ardalı, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek sağlıklı ve kalıcı bir biçimde kilo vermenize yardımcı olacak.

Hem sağlığınızı hem de bütçenizi düşünen; online diyet programına indirimli fiyatlara sahip olun!

Sağlıklı günler dileriz...

Online Diyetisyen Danışmanlığı

Şehrimizden uzakta veya dünyanın farklı bir yerinde yaşayan veya ofisimizi ziyaret etmek için çok tembel biri misiniz? O zaman çevrimiçi diyet tam size göre. Diyet çizelgelerimizi alın, sağlığınızı izlemek için uzman diyetisyenimizle etkiletişime online olarak geçin, telefon üzerinden sizinle 10 günlük aralarla danışma gerçekleşecek ve diyet planları SMS, E-posta, Whatsapp aracılığıyla teslim edilecektir. Size en uygun sağlık program için bu paketi alabilirsiniz.

Bu paketle diyetisyeniniz bir mesaj kadar uzağınızda her an sorularınıza cevap veriyor olacakır. Bu sayede de profesyonel diyetisyen desteği sağlayarak diyette motivasyonunuzu da artıracak hedef ve sonuçlar elbette ki mutlu edici olacaktır.

Paketi aldıktan sonra öncelikle iletişime geçin ve ve sizden istenenecek kan tahlillerinizi yaptırın, bizde size genel sağlık durumunuz, beslenme rutininiz, alışkanlıklarınız dâhil tüm değerlerinizi göz önünde bulundurarak size özel beslenme programınızı hazırlayalım. Eğer İdeal kilonuzda olduğunuzu düşünmüyorsanız, online olarak birlikte zayıflama diyeti uygulayabiliriz.

Mutluluk doğuştan gelen bir olgu değil. Yaşantımızda yaptıklarımız ve yapmadıklarımızın bir sonucu olarak başımıza gelen bir duygu durumu. Mutsuz olmak son derece kolayken mutlu olmak için çaba sarf etmemiz gerekiyor. Eğer mutlu olmak için ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizi mutsuz eden şeylerden kurtularak işe başlamanız için randevunuzu alın.  

Diyet Programı

Beslenmeniz yaşam şekliniz haline gelecek.
Kalıcı ve sağlıklı kilo kaybedeceksiniz.
Aylık program toplam en fazla 3 defa sürmektedir. Beslenme programınızı durumunuza göre haftalık veya 10 ila 15 günde bir yenilenir.
Whatsapp üzerinden, mesaj yoluyla veya telefonla sormak istediklerinizi iletebilirsiniz.
Online Diyet'te kilo takibinizi doğru şekilde kaydedebilmek için haftada 1 gün sabahları aç karnına aynı tartıda tartılıp bana iletmeniz yeterli olacaktır.

Diyet kişiye özel bir şey olduğunun unutulmaması gerek , ‘Diyet yaparken; özlediğiniz, sıkıldığınız veya değiştirmek istediğiniz her şeyi iletebilirsiniz. Beslenmenize, sizin yaşam şeklinize göre yön vererek hem sıkılmadan sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza hem de kalıcı kilo vermenize yardımcı oluyorum. Sizde başarılı beslenme uzmanı ile online diyetisyen danışanlarımın arasına katılmak isterseniz, yapmanız gereken ilk şey paketi satın aldıktan sonra benimle kişiye özel diyet listesi için iletişime geçmektir.

Mekan Bilgileri

Diyetisyen Nursena Ardalı

Konak Mah. Lefkoşa Cad. No: 42 Origami Flat İş Merkezi
Nilüfer / Bursa

Kategoriler

sağlık zayıflama diyet programı incelme diyet

İlgili Aramalar

nilüfer sağlık fırsatları nilüfer zayıflama fırsatları nilüfer diyet programı fırsatları nilüfer incelme fırsatları nilüfer diyet fırsatları nilüfer fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.