Bu Fırsat Kaçtı

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

tiyatro etkinlik yetişkin tiyatrosu müzikal tiyatro oyunları

Dünyaca Ünlü Kahraman 'Don Kişot Müzikali' Tiyatro Oyunu Bileti

34.00 TL 18.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 1960 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (40349) vermeyi unutmayınız.

Detaylar

Dünyaca ünlü kahraman 'Don Kişot Müzikali' tiyatro oyunu sahnedeki yerini alıyor!

 

Değirmenlerle olan savaşı ve hayata karşı soylu duruşu ile hepimizi kendine hayran bırakan kahramanımızın serüvenine ortak olacak, seyir zevki yüksek bir oyun izleyeceksiniz...

 

Edebiyat tarihinin kült ve önemli karakterlerinden Don Kişot ile keyif dolu anlar geçirecekğiniz uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Don Kişot Müzikali

Don Kişot, italya'da Mancha eyaletinde, küçük bir köyde yaşamaktadır. Sürekli olarak şövalye hikâyeleri okuyan Don Kişot, zamanla dünyayı şövalye hikâyelerinde olduğu gibi görmeye başlar. Eski çağlardaki şövalyeliğin canlandırılması gerektiğine inanır. Bir gün, aklını iyice yitirir, kendisini son seyyar şövalye zanneder. Evindeki eski, paslı zırhları, kılıçları kuşanır. Ezilen halkı kurtarmak için çok mükemmel zannettiği sıska atına binerek yollara düşer. Kendisine bir de aristokrat bir sevgili bulmalıdır. Yolda rastladığı çirkin bir köylü kızını çok güzel ve soylu olarak görür ve kendisine sevgili olarak seçer. Artık tek istediği şey, ona resmi şövalyelik unvanı verilmesidir. Bunun İçin de başarılar kazanmak zorundadır.

 

Uyarlayan : Oğuzhan Karadavut
Yöneten : Oğuzhan Karadavut
Oyuncular
Rüzgar Odkan Kadem
Emir Kaan Akgül
Yahya Deniz Boztepe
Songül Muslu

Oyun Müzikleri
Rüzgar Odkan Kadem

Etiketler

tiyatro etkinlik yetişkin tiyatrosu müzikal tiyatro oyunları
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.