Este Moon Güzellik ve Bakım'da Zayıflama Uygulamaları

1000.00 TL 199.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 2 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını () vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Este Moon Güzellik ve Bakım'ın indirimli zayıflama uygulamaları sizi bekliyor...

Hayalini kurduğunuz ince bedene kavuşmanızda size yardımcı olacak indirimli G5, Lenf Drenaj ve EMSlim fırsatını sakın kaçırmayın!

Ayrıcalıklı hizmetten ayrıcalıklı fiyatlarla siz de faydalanın ve hemen rezervasyonunuzu yapın.

EMS

Kasları uyararak, yağ yakarken aynı zamanda bölgedeki kasların çalışmasını sağlayan son teknoloji bir uygulamadır. Karın, basen, kol ve bacak, popo bölgelerinde sarkmaları giderir.

EMS, yağ yakarken aynı zamanda kas yapmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken, EMS inceltirken aynı zamanda kas yapmanızı sağlayarak fit ve ince bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

İkinci olarak ise, kalçalara uygulandığında, EMS kadınların uzun süredir istedikleri daha kalkık, atletik ve daha sıkı bir popoya imkan sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan popo kaldırma işlemidir. EMS ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için ameliyat olunmasına gerek yoktur.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir.

Lenf Dolaşım Sistemi Neden Hızlanmalı?
Suyu her gün değiştirilen bir havuzda mı yüzmek istersiniz yoksa haftada bir değiştirilen havuzda mı? Elbette ki suyu hergün değiştirilen bir havuzda yüzmek isteriz. Vücudun lenf sistemini de buna benzetirsek fazla hata yapmış olmayız. Vücudun lenf sistemi ne kadar hızlı olursa vücutta biriken zararlılara o kadar az maruz kalmış oluruz.

Lenf Drenaj Nerelerde Kullanılır?
Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde,

Selülit bakımında,

Zayıflamada destekleyici olarak,

Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde destekleyici olarak ve nekehat dönemi sonrası,

Vücutta biriken toksinlerin atılmasında...

G5 Selülit Masajı

G5 masajı, hızlı titreşimle fazla yağların ve selülitlerin yakılmasını sağlar. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlanır. Ciltde pürüzsüz bir görünüm elde edilir. G5 masajı vücudun üst bacak, kalça, karın, kol bölgesindeki hacimli ve inatçı yağı yok etmek için Kullanılır.

G5 Masajı Faydaları
Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır

Toksin atma

Fazla yağların yakılması

Bölgesel dolaşım

Cilt sıkılaştırma

Kemik yoğunluğunu artırır

Ağrı giderme

Rahatlama

Mekan Bilgileri

Este Moon Güzellik ve Bakım

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 12/2 D: 114
Bakırköy / İstanbul

Este Moon Güzellik ve Bakım

Kategoriler

sağlık zayıflama incelme lenf drenaj g5 masajı emslim

İlgili Aramalar

bakırköy sağlık fırsatları bakırköy zayıflama fırsatları bakırköy incelme fırsatları bakırköy lenf drenaj fırsatları bakırköy g5 masajı fırsatları bakırköy emslim fırsatları bakırköy fırsatları
 Canlı Destek
HEMEN AL »