Fitside Metropol İstanbul'da Birebir Veya Düet Pilates Eğitimi ve Vücut Kitle İndeksi Ölçümü

1200.00 TL 720.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 136 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
0532 434 41 25 - 0216 412 33 00
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Fit ve sağlıklı bir vücut için Fitside Metropol İstanbul'un pilates fırsatı ile tanışın!

Pilates dersleriyle daha yeni bir görünüme kavuşurken sizlere yepyeni bedeninizin keyfini sürmek kalacak.

Daha sıkı ve kusursuz bir vücut için indirimli pilates eğitimi ve vücu kitle indeksi ölçümü kampanyasına hemen başlayın!

Kendinizi ihmal etmeyin!

Pilates

Tüm vücudu dengeli bir şekilde çalıştıran, nefesle birlikte ve core bölge aktivasyonu ile yapılan akıcı bir egzersiz şeklidir. Pilatesi diğer spor dallarından ayıran en önemli özellik, vücuttaki her bölgeyi dengeli şekilde çalıştırıyor olmasıdır.

Neden 8 Seans?
Pilates derslerinin başında yapmış olduğumuz Çap-Çevre ölçümlerinin anlamlı fark yaratabilmesi için düzenli aralıklar ile en az 8 seans ders yapılması gerekmektedir. 8 seansın sonunda vücudunuzda ki değişimi sayısal olarak gördüğünüzde eğitmenlerimizin kalite ve bilgisini daha iyi anlamış olacaksınız.

Uzman eğitmenler eşliğinde Pilates yapmanın ve Muhteşem manzarada dinlenmenin ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız sizleri Fitside Metropol şubemize bekliyoruz.

Uzman eğitmenlerimiz Postür Analizini, Çap-Çevre Ölçümünüzü ve Tanita ile vücut kitle indeksinizi inceleyerek sizler için en güvenilir ve en hızlı sonucu alabileceğiniz kişisel programınızı oluşturarak forma girmenizi ve bu sayede yaşam kalitenizin artmasını sağlayacaklar.

Pilatesin Faydaları:

 • Pilates egzersizleri her yaştan insanın rahatlıkla uygulayabileceği bir egzersiz sistemdir.
 • Pilates’te tüm vücut çalıştırılmaktadır.
 • Omurganın etrafındaki kasları güçlendirerek doğru duruş kazandırır.
 • Sıkı ve kuvvetli karın kasları sağlar.
 • Dolaşım sistemini etkileyerek rahatlamayı sağlar.
 • Sakatlanma riskini azaltır.
 • Konsantrasyon gücünü arttırır.
 • Atletik performansı arttırır.
 • Vücudun esnekliğini sağlar.
 • Karnı düzleştirip kalçayı daha güzel bir şekle sokar.
 • Sırt ağrılarını azaltır,

Fitside, Metropol İstanbul'un Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
 • LEVENT tenis klubünüzde pilatese başladım. Fatma hocamı çok beğendim.gerçekten çok güzel çalıştırıyor.tam bir sporcu disiplini .bundan sonra o beni bırakmazsa ben onu bırakmam.. klubün yeride çok güzel zaten .temiz ve kaliteli .
 • Fırsat bu Fırsat'dan doktor tavsiyesi üzerine buradan deneme amaçlı pilates dersi aldım ve çok memnun kaldım. Çok temiz ve güzel bir yer, tüm çalışan hocalar güler yüzlü ve ilgililer. Samet Yalçın hocayı da, salonu da kesinlikle tavsiye ederim.
 • İlk pilates dersimi buradan aldım, Samet Hoca'dan kişisel hedeflerime yönelik çalışmalar yaptık. İlk başta çekincem olmasa da 8 derste çok faydasını gördüm. Çok temiz bir salon ve çok ilgililer. Samet Hoca'ya keyifli ve verimli derslerden ötürü çok teşekkür ediyorum.
 • Temiz ve özenle bakılan bir salon. Bu manzarada spor yapmak çok keyifli. Lokasyon çok merkezi. Aletler yeterli sayıda. Yoğunluk olmuyor. Özellikle Samet Yalçın ile çalışmak ayrı bir keyif. Eğitimi ve deneyiminin hakkını veriyor. Çok tşkler ☺️
 • Deneme amaçlı buradan reformer pilates dersi aldım, sonrasında 22 + 30 derslik paketlerle devam ediyorum. Antrenörüm Büşra Yeşilkaya' yı da stüdyoyu da kesinlike tavsiye ederim.
 • Çok temiz ve güvenilir bir salon, çalışanlar da çok güler yüzlü ve ilgili. Herkese tavsiye ederim.

Mekan Bilgileri

Fitside, Metropol İstanbul

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol Sit. A2 Blok 48. Kat
Ataşehir / İstanbul

Fitside, Metropol İstanbul

Kategoriler

sağlık pilates kurs spor reformer pilates spor kursu pilates eğitimi sağlıklı yaşam kursu pilates kursu

İlgili Aramalar

ataşehir sağlık fırsatları ataşehir pilates fırsatları ataşehir kurs fırsatları ataşehir spor fırsatları ataşehir reformer pilates fırsatları ataşehir spor kursu fırsatları ataşehir pilates eğitimi fırsatları ataşehir sağlıklı yaşam kursu fırsatları ataşehir pilates kursu fırsatları ataşehir fırsatları
 Canlı Destek
SEPETE EKLE »