Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı

59.90 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 904 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 24050

Seçenekler

Detaylar

Taksim bölgesinin en merkezi yerinde konumlanmış Golden Park Hotel Tuana Spa'da, profesyonel terapistlerinin uygulayacağı masajlar ve lüks hizmetler sizi şımartacak...

Günün yorgunluğu, iş stresi ve negatif enerjinin dağıtılmasına olanak sağlayan masaj uygulamarı, spa kullanımı ve ikramlar sayesinde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Golden Park Hotel Tuana Spa'nın masajı ve Spa paketinden en uygun fiyata yararlanmak ve tazelenmek için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Golden Park Hotel Tuana Spa Masaj Seçenekleri

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Relax Masajı

Rahatlatıcı, dinlendirici, gevşetici bir masajdır. Yavaş ve fazla baskı uygulamadan tüm vücuda yapılır. Günün stresini azaltır, uyumayı kolaylaştırır. Endorfin salgılatır, kan dolaşımını hızlandırır, vücuttaki ağrıları azaltır, dinlendirme özelliğine sahiptir.

Anti Stress Masajı

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor. Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsıyor, gerilimi etkin olarak gideriyor. Shiatsu masajı dünyada giderek artan bir ilgi gören bir masaj türü. Tüm vücut akupresör noktaları esas alınarak yapılan shiatsu masajı, dinlenme, stresten kurtulma, ağrılı adele bölgelerinin rahatlatılması ve uykusuzluk sorunlarını giderme amacıyla yapılıyor.

İsveç Masajı

Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

Tuana Spa, Golden Park Hotel'in Yorumları

  • Nazif

    Gerçekten daha önce gittiğim yerlerden farklı güler yüzlü samimi ve işini bilen arkadaşlar karşınıza çıkıyor
  • aslında yok birbirlerinden farkları..bazı mekanları vazgeçilmez yapan orda mesai yapan çalışan arkadaşlardır..benimde tercih nedenim güleryüz ve samimi bir ortam olmasıdır..
  • Ferah temiz bir mekan personel ilgili masöz bayan sevimli ve harika masaj yapıyor yani MUKEMMEL BİR YER

Mekan Bilgileri

Tuana Spa, Golden Park Hotel

Kocatepe Mah. Lamartin Cad. No: 22/24
Beyoğlu / İstanbul

Kategoriler

masaj spa hamam sauna şok havuzu türk hamamı bali masajı isveç masajı diğer bir iyilik yap kendine anti stress masajı otelde spa

İlgili Aramalar

beyoğlu masaj fırsatları beyoğlu spa fırsatları beyoğlu hamam fırsatları beyoğlu sauna fırsatları beyoğlu şok havuzu fırsatları beyoğlu türk hamamı fırsatları beyoğlu bali masajı fırsatları beyoğlu isveç masajı fırsatları beyoğlu diğer fırsatları beyoğlu bir iyilik yap kendine fırsatları beyoğlu anti stress masajı fırsatları beyoğlu otelde spa fırsatları beyoğlu fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.