Bu Fırsat Kaçtı

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

etkinlik konser grup gündoğarken konseri

17 Nisan Gündoğarken Kadıköy Sahne Konser Bileti

310.00 TL 199.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 3737 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Müzikal yolculuğunun 40. yılını geride bırakan Gündoğarken KadıköySahne'de!

Ellerimde Çiçekler, Gibi Gibiyim, Ankara’dan Abim Geldi, Sensiz Olmaz, Sen Benim Şarkılarımsın, Rüzgar...  Genetik kodlarımıza işlemiş onlarca hit şarkının yaratıcısı Gündoğarken KadıköySahne'de dinleyiciye unutulmaz bir akşam yaşatacak...

 

Müzik, eğlence ve coşku dolu bir akşam için uygun fiyatlı konser biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler dileriz...

Gündoğarken

Gündoğarken 1983 yılında İlhan Gökhan ve Burhan Şeşen tarafından kuruldu. Aynı yıl profesyonel müzik kariyerine Levent Kırca ve Oya Başar Tiyatrosu'ndan Tuncer Cücenoğlu'nun yazdığı Kadıncıklar müziğini seslendirerek ve çalarak başladılar. 1985 yılında Ferhan Şensoy, sahneye çıkan ve sahneye çıkan İçinden Tramvay Geçen Şarkı adlı filmin müziklerini yaptı. İlk albümleri 1986 yılında Bir Yaz Daha Bitiyor adıyla yayınlandı. 2001'e kadar 8 albüm, sayısız konser ve birçok tiyatro oyunu yaptı. 2001 yılından bu yana Gökhan ve Burhan Şeşen ile yolculuğuna devam eden Gündoğarken, 2008 yılında Hayat Bu ve 2017 yılında Özlemişim albümünü çıkardı. 2008 yılında Ezgilin adlı albümde yer aldılar. Günlüğü Çeyrek ve Metin Altıok. 2010 yılında, Ferhan Şensoy tarafından sahnelenen Ruhundan Tramvay Geç Adam adlı müzikte Afife Tiyatro Ödülleri'ne aday gösterildiler. 2019 yılında Aslı Öngören tarafından yönetilen Ef İki Efendinin Uşağı adlı Müzikli oyunun müziklerini yaptılar. 2020'de piyasaya sürülen single, Nereden Nereye, 2018'den beri Enver Aysever'le olan siyasi şovunun müziği ve adı. Nereden Nereye 2020 yılında son kez sahnelendi.

İki Efendinin Uşağı adlı müzikal için yaptıkları müzikler ile Sezonun tüm Tiyatro Müziği ödüllerini aldılar. 2022 yılında Afife Jale Yılın En Başarılı Sahne Müziği ödülüne layık görüldüler. Ferhan Şensoy'un yazıp yönetip 1982 yılında sahnelediği Şahları Da Vururlar adlı oyunu 42 yıl sonra yeniden sahnelenirken Orta Oyuncular Tiyatrosunda bu kez Burhan Şeşen ve Gökhan Şeşen sahnede Nejat Yavaşoğulları ile birlikte Fuat Güner'in bestelerini seslendiriyorlar.

Kategoriler

etkinlik konser grup gündoğarken konseri