Bu Fırsat Kaçtı

If Performance Hall, Beşiktaş'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

If Performance Hall, Beşiktaş'ı Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

konser etkinlik evrencan gündüz konseri

8 Şubat Evrencan Gündüz ve Uzaylılar IF Performance Hall Beşiktaş Konser Bileti

38.50 TL 28.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 10601 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 40120

Detaylar

Müzik dünyasında kısa sürede kendine yer edinen ve hayran kitlesi oluşturan genç sanatçı Evrencan Gündüz ve Uzaylılar 8 Şubat akşamı saat 22:00'da IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

Yaptığı coverlar, eğlenceli müzikler ve hatta jazz karışımlarını bile içinde barındıran şarkıları ile Evrencan Gündüz ve Uzaylılar size muhteşem bir gece yaşatacak!

 

Uygun fiyatlı konser biletlerinizi kaçırmayın...

İyi eğlenceler dileriz!

Evrencan Gündüz 

Evrencan Gündüz 2 Şubat 1996 yılında Kadıköy’de doğdu.

İlköğretimdeyken koro ve tiyatrolarda görev alan Evrencan, 4. Sınıftayken, kardeşi ile birlikte piyano derslerine başladı ve iki yıl boyunca derslere düzenli olarak katıldı. Ortaokulda iken okul korosu ve orkestralarda ve öğretmenleri ile birliklikte çeşitli festivallerde görev aldı.


13 yaşlarında, Ray Charles’ın filmi ile Blues müziğine olan hayranlığı başlamış oldu. Jimi Hendrix, BB. King, Albert Collins, Fredie King ve James Brown’nun müziklerini dinleyerek büyüdü. Bu da yaptığı müziğin kalitesini ve tarzını bu yönde belirledi.


14 Yaşında gitara ilgi duyan Evrencan, gitar çalan arkadaşlarının katkıları ve internetten video izleyerek klasik gitar çalmayı öğrendi. 15 yaşında babasının hediye ettiği elektro Gitar ile klasik gitarın yanısıra elektro gitar çalmayı öğrendi. Babasıyla çeşitli otel ve mekanlarda yaz süresince sahne alma fırsatını bularak, tecrübesini arttırdı.


16 yaşında geldiğinde sokak müzisyenliğine başladı ve o yıl içerisinde ilk grubu olan T-Blues isimli grubu arkadaşlarıyla birlikte kurarak, festivallerde ve konserlerde yer aldılar.


Vapurlarda müziğin yasaklanmasına kadar vapur müzisyenliği yaptı.


Rock’n Purple’da en iyi solist  ve rock kategorisinde en iyi grup ödülü, Dont Let Me Down (Beatles) parçasında yaptığı düzenleme ile kemençeyi parçada kullanarak, en değişik enstruman ödülüyle toplamda 3 ödül  kazanmıştır.


Kendi “Akustik Solo programlarının yanısıra, grubu “Evrencan Gündüz Quartet ile konser çalışmaları yanı sıra beste ve albüm çalışmalarına devam etmektedir.


Müzik hayatına devam eden Evrencan, gelecekte Dünya’nın en iyi jazz ve Blues müzisyenlerinden olma amacının yanında, İstanbul Üniversitesi, Su Ürünleri Mühendisliği Fakültesindeki akademik kariyerini tamamlamak için  çalışmalarına devam etmektedir.

Mekan Bilgileri

If Performance Hall, Beşiktaş

Cihannuma Mah. Has Fırın Cad. Akmaz Çeşme Sok. No: 26
Beşiktaş / İstanbul


Etiketler

konser etkinlik evrencan gündüz konseri

İlgili Aramalar

beşiktaş konser fırsatları beşiktaş etkinlik fırsatları beşiktaş evrencan gündüz konseri fırsatları beşiktaş fırsatları
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.