Bu Fırsat Kaçtı

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

etkinlik konser istanbul arabesque project konseri

29 Mart İstanbul Arabesque Project Moda Kayıkhane Konser Bileti

550.00 TL 500.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 2635 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Anadolu Yakası'nın popüler canlı performans mekanı Moda Kayıkhane konserlerinde eğlence devam ediyor!

O unutulmaz arabesk şarkılarını farklı bir yorumla karşımıza çıkaran başarılı grup İstanbul Arabesque Project, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Efsane isimlerin en sevilen parçalarını İstanbul Arabesque Project konseri ayrıcalığı ile dinlemek istiyorsanız uygun fiyatlı konser biletinizi sakın kaçırmayın!

 

Sevdiklerinizle birlikte müziğin ritmine kendinizi bırakacağınız, uygun fiyatlı İstanbul Arabesque Project konseri biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler dileriz...

İstanbul Arabesque Project

Arabesk eserleri rock altyapılar, arabesk vokaller ve doğu vurmalıları kullanarak yorumlayan, tüm Türkiye’yi gezen ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, kendi bestelerini de arabesk ögelere bağlı kalarak yapıyor.

Konserlerinde Bergen’den Kamuran Akkor’a, Orhan Gencebay’dan İbrahim Tatlıses’e pek çok arabesk duayeninin eserlerini seslendiren grup, kendisini izlemeye gelen müzikseverlere arabeskin kederli değil, keyifli ve eğlenceli yönünü göstermeyi vaad ediyor.

Tamamı TRT denetiminden geçen tek arabesk albüme imza atmış olan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, yaptığı müziği “safkan arabesk” olarak nitelendiriyor.
Grubun davulcusu, prodüktörü ve söz yazarı olan Barbaros Akbulut tarafından temeli atılan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT’in bir diğer kurucu üyesi, grubun gitaristi, geri vokali ve bestecisi olan Korkut Peker'dir.

Bugüne dek birçok solistle çalışan gruba 2011 yılından itibaren bas gitarda Serkan Öngel eşlik ediyor.

Kategoriler

etkinlik konser istanbul arabesque project konseri