İstanbul Dansport Akademi Beyoğlu'nda 1 Aylık Tango, Salsa, Bachata, Pilates, Zumba, Kickbox Eğitimleri

30.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 1 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
0553 214 50 78
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 698686
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Hayatınıza hareket katmaya ne dersiniz?

Hayattan sıyrılıp kendinize zaman ayırmak, bunu yaparken hayatınıza ve ruhunuza biraz renk katmak ya da var olan yeteneğinizi eğitmek istiyorsanız İstanbul Dansport Akademi Beyoğlu sizleri bekliyor!

İyi eğlenceler!

Tango

-Tango hayatin yansımasıdır.
-Tango kendini tanımanın ve ifade etmenin en güzel yoludur.
-Tango kelimelerin bittiği yerde tutkunun, aşkın, isyanın, hüznün, neşenin, iktidar kavgasının kısaca her turlu duygunun müzik ve pistle buluştuğu eşşiz bir iletişimdir.
-Müziği son derece dokunaklıdır. Her insanın biraz yaralı olduğu bu dünyada, vuruşlarıyla, insanın içini paralayan melodisiyle sizi kalbinizde bir yerden yakalar, hayal alemlerine sürükler.
İşte bu eşsiz dansı bu işin duayenlerinden ve Türkiyenin en modern ve büyük dans pistine sahip Dansport Akademide öğrenme fırsatını kaçırma…

Latin Dansları; (Salsa,Bachata)

Ruhunun bedenini bambaşka yerlere sürüklemesine sebep olur. Durmak istemezsin, yeter ki müzik ve ritimlerin olsun. Çok zor gibi gözüken ancak matematiğini kavrayınca adımları nasıl attığının farkına bile varmadığın dans türleridir.

Mekan Bilgileri

İstanbul Dansport Akademi

Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. Halep İş Hanı K: 3
Beyoğlu / İstanbul

Kategoriler

eğitim hizmet kurs dans kursu tango kursu zumba kursu bachata kursu spor kursu kickboks kursu sağlıklı yaşam kursu pilates kursu

İlgili Aramalar

beyoğlu eğitim hizmet fırsatları beyoğlu kurs fırsatları beyoğlu dans kursu fırsatları beyoğlu tango kursu fırsatları beyoğlu zumba kursu fırsatları beyoğlu bachata kursu fırsatları beyoğlu spor kursu fırsatları beyoğlu kickboks kursu fırsatları beyoğlu sağlıklı yaşam kursu fırsatları beyoğlu pilates kursu fırsatları beyoğlu fırsatları
 Canlı Destek
Sepete Ekle »
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x