Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı

Usta Oyuncu Ferhan Şensoy'un Uzun Yıllardır Sahnelediği 'Ferhangi Şeyler' Tiyatro Oyunu Bileti

90.50 TL 54.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 23014 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (30674) vermeyi unutmayınız.

Detaylar

1987 yılından bu yana sahnelerde yerini alan, çeyrek asrı çoktan devirmiş tiyatro oyunu 'Ferhangi Şeyler' seyircisi ile buluşuyor!

 

Usta oyuncu Ferhan Şensoy'un 30 yılı aşkın bir süredir sahnelediği, günlük hayatın karmaşası ve monotonluğunu tiye alıp, bu gündelik olayları Ferhanca yorumu ile aktardığı, sizlere kahkaha dolu anlar yaşatacak 'Ferhangi Şeyler' tiyatro oyununu kaçırmayın!

 

Gün içinde karşımıza çıkan insanlar, onlarla kurulan gereksiz diyaloglar, bir an politika basamaklarında, bir an gazete sayfaları arasında dolanan, yaşadığımız hayatın sıradanlığını ele alan ve bunu bize tüm çıplaklığıyla aktaran 'Ferhangi Şeyler', Türk Tiyatrosunun mihenk taşı olan oyunlarından biri olarak mutlaka izlenmesi gereken bir tiyatro oyunu...

 

Türk tiyatrosunun usta oyuncusu Ferhan Şensoy'u sahnede canlı izlemek, güldürü ve mizah sanatının inceliklerini keşfedip, çeyrek asrı aşan bu tiyatro oyununun sahne tozunu solumak için 'Ferhangi Şeyler' tiyatro biletiniz en uygun fiyatlarla tükenmeden alın!

 

Keyifli seyirler dileriz...

Ferhangi Şeyler

Ferhangi Şeyler, Ferhan Şensoy'un 1987'den bu yana aralıksız sunduğu tek kişilik oyunudur. Ferhan Şensoy bu hikayede günlük olayları komik bir dille ele alır. Ev sahibi Orkinos Hanım, bakkalın saf çırağı, avukat Tayfun vb. hayal ürünü karakterlerin de yer aldığı oyun, 2015 yılının yalnızca Aralık ayında 2000 kez sergilenecek kadar çok rağbet görmüştür. Çoğunlukla Şensoy'un bizzat kendi tiyatrosu olan Ses Tiyatrosu'nda sergilenen Ferhangi Şeyler iki perdeden oluşan bir güldürüdür.

Etiketler

tiyatro etkinlik yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.