JoyPark Carousel AVM Bowling Oyun Biletleri

150.00 TL 130.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 13541 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

Türkiye'de eğlencenin merkezi olan JoyPark'ta geçerli bowling oyun kartları indirimli fiyatlarla sizlerin oluyor!

Arkadaşlarınızla birlikte rekabet ve eğlence dolu anlar geçireceğiniz JoyPark indirimli bowling oyun kartlarını sakın kaçırmayın.

Mücadele, kahkaha ve keyif dolu bir gün için indirimli bowling fırsatı avantajları sizleri bekliyor.

Siz de indirimli JoyPark bowling oyun kartları için acele edin ve tükenmeden alın!

İyi eğlenceler.

JoyPark

Türkiye’nin oyun eğlence sektöründeki öncü markası JoyPark, 2008 yılından bu yana, her yaştan ziyaretçisine doyasıya eğlence vaat ediyor.

Bayraktar Grup iştiraki olan JoyPark; İstanbul, Bursa, Denizli ve Eskişehir’deki şubelerinde kendini sürekli yeniliyor ve farklılaşıyor.

Türkiye’nin Okyanus Temalı İlk Oyun Eğlence Merkezi’ni 2016 Ağustos ayında Axis İstanbul AVM’de açan JoyPark, hemen ardından Denizli TerasPark’ta açtığı Ege’nin En Büyük Oyun Eğlence Merkezi’nde de ‘Okyanus Konsepti’ni uyguladı. Bu konseptin hakim olduğu şubelerde ziyaretçiler, kendilerini görsel açıdan farklı bir dünyada hissetmenin ötesinde, diğer şubelerde olduğu gibi yeni oyun üniteleriyle de tanışıyorlar.

JoyPark, mutlu insanların çevrelerine de mutluluk verdiği, böylece bireysel mutlulukların toplumsal mutluluklara dönüştüğü gerçeğinden hareketle, ticari bir işletme olmanın ötesinde sosyal bir görevi olduğuna da inanıyor. JoyPark’ta üniteler, eğlenceli olmanın yanı sıra, zihinsel ve fiziksel aktiviteleri destekler şekilde seçiliyor. Ayrıca, sosyalleşerek eğlenmek, eğlenerek mutlu olmak, mutluluğu paylaşarak çoğaltmak JoyPark’ta yaşanan doğal bir döngü. Bu döngü, haftanın 7 günü, yılın 365 günü yaşanıyor.

JoyPark, eğlencenin, mutluluğun yaşandığı ve paylaşıldığı ortamlar oluşturuyor, her yaş için eğlence sunuyor. Çocuk oyun alanı, bowling, karaoke, çarpışan arabalar, video oyunları gibi bilinen eğlence üniteleri dışında, Türkiye'de ilk olan koltuğunuzda 360 derece dönebildiğiniz 7D sinema ve ayrıca izlediğiniz film ile etkileşimde bulunduğunuz interaktif 7D sinema, hedef poligonu, Zombie Paintball, yürüyerek gezebildiğiniz korku tüneli/evi, laser game ve daha pek çok ilginç oyun, JoyPark markasının ziyaretçilerine sunduğu hizmetler arasında.

JoyPark, Carousel Avm'ın Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • çocuk eğlence mekanı. Bowling üst kısımda biraz ayrı gibi duruyor. Biz gittiğimizde çok sakindi daha sonra bowling oynamaya gelenlerle kalabalık oldu. Çalışanlar ilgili idi.
  • Müzik çok yüksek ama eğlenceliydi fiyatlar çok makul birdaha tercih edilebilir
  • Çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum Bence gidilmesi gereken güzel aktivitelerden biri
  • Oyun alanları temizdi personel ilgiliydi tekrar gitmeyi düşünüyorum
  • Buradaki yorumları okuyarak biraz çekinerek gittik.Biz çok memnun kaldık...elektronik bi sorun olmadı kimsede,kendi ayakkabinizi kullanıyorsunuz,müzik yüksek ses değildi, otopark ücretsiz oldu bowling fişini gösterince.Fırsat indiriminizde varsa süper..gidin ve eğlenin...
  • Güzel ve keyifliydi ☺️ Rakip bulamadım ama yine oynacağım güzel yer ☺️☺️
  • güzeldi bekleneden girdk daha uygun fiyatlı şekilde
  • Bowling Carousel güzel çok memnun kaldık bir daha alicam
  • Gayet güzel eğlenceli ,indirimli olması ekstra cazipti tekrar mutlaka geleceğim teşekkürler 🤩
  • Harika bir yer çocuklar da bizde çok eğlendik bowling için kesinlikle tavsiye ederim ama oyun makinelerin de öok takılma oluyor

Mekan Bilgileri

JoyPark, Carousel Avm

Zeytinlik Mah. Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No: 1 K: 1B Carousel AVM
Bakırköy / İstanbul

JoyPark, Carousel Avm

Kategoriler

aktivite bowling çocuk joypark joypark bowling

İlgili Aramalar

bakırköy aktivite fırsatları bakırköy bowling fırsatları bakırköy çocuk fırsatları bakırköy joypark fırsatları bakırköy joypark bowling fırsatları bakırköy fırsatları
HEMEN AL »