JoyPark Pelican AVM Bowling Oyun Biletleri

120.00 TL 100.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 12624 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

Türkiye'de eğlencenin merkezi olan JoyPark'ta geçerli bowling oyun kartları indirimli fiyatlarla sizlerin oluyor!

Arkadaşlarınızla birlikte rekabet ve eğlence dolu anlar geçireceğiniz JoyPark indirimli bowling oyun kartlarını sakın kaçırmayın.

Mücadele, kahkaha ve keyif dolu bir gün için indirimli bowling fırsatı avantajları sizleri bekliyor.

Siz de indirimli JoyPark bowling oyun kartları için acele edin ve tükenmeden alın!

İyi eğlenceler.

JoyPark

Türkiye’nin oyun eğlence sektöründeki öncü markası JoyPark, 2008 yılından bu yana, her yaştan ziyaretçisine doyasıya eğlence vaat ediyor.

Bayraktar Grup iştiraki olan JoyPark; İstanbul, Bursa, Denizli ve Eskişehir’deki şubelerinde kendini sürekli yeniliyor ve farklılaşıyor.

Türkiye’nin Okyanus Temalı İlk Oyun Eğlence Merkezi’ni 2016 Ağustos ayında Axis İstanbul AVM’de açan JoyPark, hemen ardından Denizli TerasPark’ta açtığı Ege’nin En Büyük Oyun Eğlence Merkezi’nde de ‘Okyanus Konsepti’ni uyguladı. Bu konseptin hakim olduğu şubelerde ziyaretçiler, kendilerini görsel açıdan farklı bir dünyada hissetmenin ötesinde, diğer şubelerde olduğu gibi yeni oyun üniteleriyle de tanışıyorlar.

JoyPark, mutlu insanların çevrelerine de mutluluk verdiği, böylece bireysel mutlulukların toplumsal mutluluklara dönüştüğü gerçeğinden hareketle, ticari bir işletme olmanın ötesinde sosyal bir görevi olduğuna da inanıyor. JoyPark’ta üniteler, eğlenceli olmanın yanı sıra, zihinsel ve fiziksel aktiviteleri destekler şekilde seçiliyor. Ayrıca, sosyalleşerek eğlenmek, eğlenerek mutlu olmak, mutluluğu paylaşarak çoğaltmak JoyPark’ta yaşanan doğal bir döngü. Bu döngü, haftanın 7 günü, yılın 365 günü yaşanıyor.

JoyPark, eğlencenin, mutluluğun yaşandığı ve paylaşıldığı ortamlar oluşturuyor, her yaş için eğlence sunuyor. Çocuk oyun alanı, bowling, karaoke, çarpışan arabalar, video oyunları gibi bilinen eğlence üniteleri dışında, Türkiye'de ilk olan koltuğunuzda 360 derece dönebildiğiniz 7D sinema ve ayrıca izlediğiniz film ile etkileşimde bulunduğunuz interaktif 7D sinema, hedef poligonu, Zombie Paintball, yürüyerek gezebildiğiniz korku tüneli/evi, laser game ve daha pek çok ilginç oyun, JoyPark markasının ziyaretçilerine sunduğu hizmetler arasında.

JoyPark, Pelican Avm'ın Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • Avm içerisinde ufak ama güzel bir mekan, hafta içi olmasına rağmen kalabalıktı ancak yine de bowling e sıra beklemeden girdik. Resepsiyonda ki görevliler kibar ve yardımseverdi. Fırsatbufırsat indirimi ile uygun fiyata eğlendik teşekkürler.
  • Bowlingde çocuklar çok eğlendi,sorumlu bey de çok yardımcı ve ilgiliydi.Mekan daha temiz olabilir özellikle koltuklar...
  • Memnun kaldık sakin küçük bir yer
  • Mekan çok kalabalık değil gayet güzel.alternatif çok güzel oyunlar var gidip görmenizi isterim
  • Çok memnun kaldık uygulamanızdan çalışan arkadaşlar çok yardımcı oldu teşek.
  • Her şey güzel,sadece kasada duran hanım efendi çok kabaydı,ve sordum sorulara doğru düzgün cevaplamadı,çok suratsızdı
  • Personel ilgiliydi memnun kaldik tavsiye ederim.tesekkurler
  • Çok eğlendik hemde çok uygun fiyata teşekkür ederiz fırsat bu fırsat

Mekan Bilgileri

JoyPark, Pelican Avm

Üniversite Mah. No.102-103-104
Avcılar / İstanbul

JoyPark, Pelican Avm

Kategoriler

aktivite bowling çocuk joypark joypark bowling

İlgili Aramalar

avcılar aktivite fırsatları avcılar bowling fırsatları avcılar çocuk fırsatları avcılar joypark fırsatları avcılar joypark bowling fırsatları avcılar fırsatları
HEMEN AL »