Bu Fırsat Kaçtı

Jungle İstanbul'u takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Jungle İstanbul'u Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

aktivite hayvanat bahçesi safari diğer çocuk tema park

Jungle Park'ın İsfanbul AVM'deki Eğlence ve Heyecan Dolu Dünyasına Giriş Bileti

Bu indirimli fırsat bileti sadece T.C. vatandaşları için geçerlidir. (Ticket prices for this campaign is only for Turkish citizens.)
30.00 TL 25.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 19894 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 137786

Detaylar

Jungle Park'ın gizemli dünyası sizleri bekliyor...

İstanbul'un en büyük AVM'lerinden biri olan İsfanbul'da yer alan Jungle Park, hem çocukların hem de büyüklerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Jungle Park'ın büyüleyici dünyası ve egzotik hayvanları sizi hem çok şaşırtacak hem de keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak!

Çocuklar ve yetişkinler için indirimli jungle Park biletinizi hemen alın!


İyi eğlenceler dileriz...

Koronavirüs (Covid-19) Bilgilendirme

Güvenlik Önlemleri

Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, siz kıymetli misafirlerimizi korumak için gerekli bütün dezenfeksiyon işlemlerini yaptık ve Park içerisinde aralıklarla el temizleme üniteleri yerleştirdik.

 

Misafir Gereksinimleri

Sosyal mesafe kurallarına uygun bir deneyim yaşatmak üzerine gerekli çalışmaları yaptık. Park içerisinde, gişelerde ve ünitelerde güvenli mesafeyi korumak için yeterli bir alan sağladık. İlgili noktalara sosyal mesafe yönergeleri, işaretler yerleştirdik.

Kalabalık ve kuyrukları engellemek için sınırlı sayıda ziyaretçi kabulü ve misafir rezervasyon sistemi üzerine çalıştık.

Sağlığınız ve güvenliğiniz için alınmış tüm önlemlere uymanız sizin ve toplumsal refahımız için önceliklidir. Söz konusu önlemlere uyulmadığı takdirde misafirlerimizin parkımızı terk etmesini talep etme hakkımızı saklı tutarız.


Riskin Kabulü

Riski en aza indirgemeyi amaçlayarak uyguladığımız tüm önlemler siz değerli misafirlerimiz ve ekibimiz içindir. Bu nedenle virüse karşı korunmak hepimizin sorumluluğundadır.

Jungle İstanbul'un Vahşi ve Gizemli Dünyasını Keşfedin!

Jungle İstanbul’un büyüleyici dünyasında birbirinden ilginç egzotik canlıları mutlaka ziyaret etmelisiniz!

Dev yılanlar, büyük örümcekler, marmoset maymunları, renkli kurbağalar, kaplumbağalar, timsahlar, tünel akvaryum içerisinden size merhaba diyen köpekbalıkları, tropik resif balıkları ve egzotik kuşlar; Jungle İstanbul’un renkli dünyasında sizi fantastik bir yolculuğa davet ediyor. Ayrıca her gün özel sunum eşliğinde gerçekleşen «Doğa ve Park» bilgilendirme eğitimleri büyük-küçük tüm kaşifleri bekliyor. Jungle İstanbul’da yüzlerce canlı ile tanışarak vahşi yaşamın macera dolu dünyasını keşfedin!

Bilinen en eski süründen bundan tam 290 milyon yıl önce karada yaşamıştır. Sürüngen türlerinden biri olan yılanlar; toprağın donuk kaldığı kutuplar hariç dünyanın her yerinde yaşayabilirler. Karasal yaşama uyum sağlamış olan yılanların derileri kurudur. Derilerinin üzeri keratin yapılı pullar ve plakalarla kaplıdır. Göz kapağı bulunmayan yılanlar, sıcaklık ve kokuyu çatallı dilleriyle algılarlar. Dünya üzerinde yaklaşık 3000 tür yılan bulunmaktadır. Bunların 600 tanesi zehirlidir; ancak ölümcül zehire sahip sadece 200 tür vardır.

Böcek Köyü

Böcekler yani eklem bacaklılar 1 milyondan fazla türe sahip en kalabalık hayvan grubudur. Dünyadaki hayvan nüfusunun %90’nını oluştururlar. Böcekler genellikle karasal alanda yaşayan bir türdür. Dış iskelet sistemine sahip böceklerde büyüme sırasında dış iskeletin yenisi deri değiştirme işleminde oluşur. Vücutları çizgili kaslardan oluşur ve bez bakımından zengindir. Bu bezler sayesinde zehir, yağ, ipek ve koku salgılarlar.

Vahşi Çöl

Çöl yıllık 250 mm den daha az yağış alan bölgeler için kullanılmaktadır. Bunun dışında Antartika ve Grönland gibi canlıların yaşayamadığı yerler içinde kullanılır. Çöldeki düşük nemlilik oranı gece ve gündüz arasında çok büyük sıcaklık farklılıklarının oluşmasına neden olur. Çölde yaşayan hayvanlar çok çetin koşullarla baş etmek zorundadır çünkü su ve besin bulmaları ve kum ve kalın kar tabakası gibi yerlerde yürümeleri oldukça zordur. Bu sorunları aşmak için fizyolojik ve davranışsal olarak evrimleşmiştirler.

Yağmur Ormanları

Yağmur ormanları dünyadaki toprakların alan olarak %10 undan azını kaplamasına rağmen; dünyadaki bitki ve hayvan türlerinin %50-70 barındırırlar. Tarım açısından fakir toprak yapısına sahip olmalarına rağmen insanlar tarafından tarım alanı açmak amacıyla yok edilmektedir. Yağmur ormanları Güney ve Orta Amerika, Afrika, Asya ve Avusturalya civarındaki adalarda bulunmaktadır. En büyük yağmur ormanı Amazon Nehri havzasındadır.

Su Altı Krallığı

Köpekbalıklarından tropik resif balıklarına kadar onlarca vahşi ve egzotik deniz canlısı, tek parçadan oluşan 7 metrelik cam tünelde keşfedilmeyi bekliyor!

Hediyelik Eşya

Sergi bölümü, dönemsel olarak yenilenen konseptleri ve birbirinden ilginç sergileriyle Jungle İstanbul kâşiflerini bekliyor. Jungle İstanbul sergi bölümünün sürekli yenilenen konseptleri ve birbirinden ilginç sergileriyle keşfetmenin eğlencesini iki katına çıkarın!

Jungle İstanbul'un Yorumları

  • fiyatına göre ailece gidilebilecek çok güzel bir aktivasyon
  • Tavsiye ederim, guzel bir yer, 5 yas oglumla gezerken keyif aldik
  • tekrar gitmeyi düşündüğüm dikkat çekici bir mekan...
  • Ailece gittik ve çok eğlenceli ve faydalı zaman geçirdik :-) Tavsiye ederiz.
  • Burdan uygun bilet alarak 2 kere gittik ikisinde de zevkle gezdik . Özellikle Safari’de oglum çok eğlendi
  • Defalarca gidilebilcek ailece keyifli anlar geçireiliceğiniz keyifli bir alan.
  • Ben çocuklarımla bu yere gitme fırsatı buldum.bizim için güzel bir zaman oldu.güzel bir ortam içinde zaman geçirmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim .özellikle çocuklar için mutluluk verici bir ortam.

Mekan Bilgileri

Jungle İstanbul

Yeşilpınar Mah. Şehit Metin Kaya Sok. No: 11 VIALAND AVM
Eyüpsultan / İstanbul

Kategoriler

aktivite hayvanat bahçesi safari diğer çocuk tema park

İlgili Aramalar

eyüpsultan aktivite fırsatları eyüpsultan hayvanat bahçesi fırsatları eyüpsultan safari fırsatları eyüpsultan diğer fırsatları eyüpsultan çocuk fırsatları eyüpsultan tema park fırsatları eyüpsultan fırsatları
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.