Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti

40.00 TL 30.00 TL

4 Mart için Son 28 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 408 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (42843) vermeyi unutmayınız.

Seçenekler

Detaylar

Türkiye'nin en çok okunan yazarlar listesinde yer alan dünyaca ünlü Avusturyalı yazar Stefan Zweig'in "Korku" adlı romanı, Elodie Menant uyarlamasıyla ve Tuğçe Mine Aktulay Çakır'ın rejisiyle Altsahne prodüksiyonuyla yeni sezonda seyirciyle buluşuyor.

 

Usta yazarın hayranlıkla okuduğumuz kitaplarındaki kahramanlarına sahnede tanık olacağınız bu oyunu sakın kaçırmayın!

 

Siz de bu muhteşem oyunda yerinizi şimdiden ayırın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Korku

Irene, saygın bir avukat olan kocası (Fritz) ve çocuklarıyla yaşayan, güzel ve genç bir kadındır. Kendisini boşlukta hissettiği dönemde, bir piyanistle (Edouard) ilişki yaşamaya başlar. Ne var ki bir gün, yaşadığı ilişki, piyanistin kız arkadaşı (Elsa) tarafından öğrenilir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Elsa, Irene’i tehdit ederek ondan para koparmaya başlar. Elsa’ya yakalanmamak için, bir süre sokağa dahi çıkmayan Irene, Edouard ile ilişkisini bitirmeye karar verir. Irene, evinde de oldukça gergindir; sürekli düşünen, neşesiz ve tedirgin hali, kocasının da dikkatini çeker. Bir gün, Irene’e bir mektup gelir. Mektupta, Elsa, kendisinden para istemektedir. Irene’in sinirleri iyice alt üst olur. Bu kadının, adresini nasıl bulduğunu bir türlü anlayamaz, zira kendisi üç gündür evden çıkmamıştır. İrene’in değişen ruh hali, tavrı ve hareketleri, kocasının dikkatini çektikçe, Irene’in de korkusu iyice artar. Fritz’in şüpheli bakışları ve imalı soruları, Irene’i yiyip bitirmekte, Irene korkudan deliye dönmektedir. İçinde bulunduğu durumdan çıkmak için, umutsuzca çırpınan Irene, bir süre sonra çok daha çarpıcı bir gerçekle karşılaşacaktır.

 

OYUNUN KÜNYESİ:

Romanın Yazarı: Stefan Zweig 
Tiyatroya Uyarlayan: Elodie Menant 

Çeviren: Can Kapyalı
Yönetmen: Tuğçe Mine Aktulay Çakır

Kostüm ve Dekor Tasarım: Müge Hooper

Koreograf ve Hareket Düzeni: Seçil Demircan

Poster Tasarım: Ali Cengiz İşcanlı

Oyuncular: Asena Yıldırım, İsmail Nadir Bilgili, Kerim Urun, Zeynep Aytekin

Yapım: Altsahne

Caddebostan Kültür Merkezi'nin Yorumları

  • şahane

    yani olacaksa okadar olur bence hepsi birbirin den güzelikle kaplılar mutluluk içinde kala bileceğimiz yerler işte bu yerler

Mekan Bilgileri

Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi

19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad. No: 168
Şişli / İstanbul

Caddebostan Kültür Merkezi

Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11
Kadıköy / İstanbul

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu trajedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro

İlgili Aramalar

şişli etkinlik fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli trajedi tiyatro oyunları fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli fırsatları kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy tiyatro fırsatları kadıköy yetişkin tiyatrosu fırsatları kadıköy trajedi tiyatro oyunları fırsatları kadıköy hafta içi tiyatro fırsatları kadıköy fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.