19 Temmuz Kurtalan Ekspres Kadıköy Sahne Konser Bileti

300.00 TL 150.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 4246 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

Anadolu Rock efsanesi Kurtalan Ekspres, KadıköySahne’de hayranlarıyla buluşuyor...

 

Eski ve yeni şarkıları ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak bu konseri sakın kaçırmayın!

 

Siz de efsane rock grubunu canlı dinlemek ve uygun fiyatlı konser biletinizi tükenmeden almak için acele edin! 

 

İyi eğlenceler...

Kurtalan Ekspres 

Kurtalan Ekspres 35 yıllık marka hüviyetine sahip Türkiye’nin ilk rock gruplarından birisidir. Başlangıçta 1972 yıllarının sonuna doğru Murat Ses, Ahmet Güvenç, Celal Güven, Ömür Gidel ile başlayan grup 1978’den itibaren Bahadır Akkuzu’nun katılımıyla devam etti. 

Kurtalan Ekspres Türkiye’de bugüne kadar kurulmuş en sağlam gruplardan birisi… Yıllarca Barış Manço’nun orkestralığını yürütmüş olan bu grup Barış Manço’nun vefat etmesi üzerine Cem Karaca’yla çalışmaya başlamıştır…

Barış Manço vefat etmeden önceki dönemde çıkan kaset yapma fikri Barış Manço’nun vefatı nedeniyle ertelendi… Kurtalan Ekspres Müzikal Yolculuğunda 2003 Yılında 3552 yayınlandı, Sonra günün birinde, onlar gibi asi ve onlar gibi güzel olan Teoman, Feridun Düzağaç, Gür Akad, Özlem Tekin, Ogün Sanlısoy, Fuat Güner, Özkan Uğur, Bülent Ortaçgil, Kıraç ve Kurtalan Ekspres’ten Ahmet Güvenç, Bülent Güven, Cem Yalçınkaya, Tolga Akyurt, Sefa Ulaştır da bir araya geldiler ve hep özledikleri gökyüzündeki arkadaşlarına birer selam gönderdiler,son yıllarda en çok satan rock albümü olan Kurtalan Ekspres GÖĞE SELAM sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Sizde Kurtalan Ekspres’in bir yolcusu olmak istiyorsanız .

Kurtalan Ekspres’de bilet geçmez. Kurtalan Ekspres’in görevlileri size gelirler ve "yüreğiniz var mı ve o yürekte katıksız, karşılıksız bir sevgi bulunuyor mu" diye sorarlar.

Varsa çıkartır gösterirsiniz. İşte o zaman Kurtalan Ekspres’in bir yolcusu olabilirsiniz. Kurtalan Ekspres sadece sevgi taşır çünkü.

Kadıköy Sahne'nin Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • çok iyiydi, tuvaletleri temiz, çalışanlar ilgili, fiyat uygun benzer yerlere göre, sıcak samimi bir ortam
  • Güzel karşılama ,sahne güzel,hizmet kaliteli, mekanın havalandırması çok güzel verilen hizmet için çok teşekkür ederim.
  • Grup Gündoğarken i izlemek için gittik çok memnun kaldık ortam gayet nezih havalandırması da alt kat olmasına rağmen gayet güzeldi aes düzeni de gayet iyi içkiler pahalı geldi
  • Grup Gündoğarken konseri gayet keyifliydi sadece aralar 25 dakika değil de 15 dakika olsa ilk yarı ile ikinci yarı birbirine daha bağlı olur.
  • Cavern club'ı aratmayan bir mekan biz Ezginin Günlüğü konserine gittik ve çok beğendik!!
  • Tek sorun penceresiz ve küçük olması onun dışında personel ve sahnelenen performans ları çok beğendim
  • Güzel sıcak samimi bir yer.Grup gündoğarken zaten her daim muhteşem.Mekana ulaşım kolay ses sistemi gayet iyiydi.Memnun kaldım..
  • Memnun kaldık, çok eğlendik. Havalandırma güzel çalışıyordu.
  • 04.05.2024 tarihindeki 90 lar partisi güzeldi. En son pandemiden önce 90 lar konserine gitmiştim. DJ bence iyiydi. Ortam bence yeterli büyüklükte; samimi bir ortam oluşturuyor. Ayrıca giriş kontrol ve güvenlik gerekli önlemleri almış gözüküyordu. Eski iş yerinden arkadaşımla gittik kısacası kendi çapımızda çok eğlendik.
  • Çok keyifli bir ortam, arkadaşınızla eşinizle rahatlıkla gidebileceğiniz bir mekan, öneririm

Mekan Bilgileri

Kadıköy Sahne

Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sok No: 23
Kadıköy / İstanbul

Kadıköy Sahne

Kategoriler

etkinlik konser kurtalan ekspres konseri

İlgili Aramalar

kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy konser fırsatları kadıköy kurtalan ekspres konseri fırsatları kadıköy fırsatları
BİLET AL »