Bu Fırsat Kaçtı

Rolax Oto Yıkama & Kuaför'ü takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Rolax Oto Yıkama & Kuaför'ü Takip Et

Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'de Meguiars Ürünleriyle Pasta Cila, Boya Koruma, İç - Dış Yıkama Hizmetleri

350.00 TL 129.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 981 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 27675

Detaylar

Rolax Oto Yıkama & Kuaför, aracınızın ihtiyacı olan tüm bakım ve temizlik uygulamalarını sizlere sunuyor.

Mecidiyeköy'de yer alan Rolax Oto Yıkama & Kuaför, garantili uygulamaları ile aracınızı en az sizler kadar önemsiyor.

Meguilars ürünleriyle gerçekleştirilecek bu bakımlarla otomobiliniz ilk günkü parlaklığına ve sağlamlığına sahip olacak.

Rolax Oto Yıkama & Kuaför'ün bakım paketinden ihtiyacınız olanı seçin, aracınızı uzman ellere emanet edin.

Mecidiyeköy Rolax Oto Kuaför'de Meguiars Ürünleriyle

Boya Koruma

Fırçasız İç Dış Yıkama

Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon

Detaylı Jant Temizliği

Pasta Cila

Motor yıkama

Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici Uygulamalarından oluşan detaylı bakım hizmeti


Aracınıza hakettiği bakım ve temizliği sağlamak için bu mükemmel fırsatı kaçırmayın.

 

Aracına önem veren herkesi Mecidiyeköy Rolax Oto Kuaför'ebekliyoruz.

Boya Koruma

Yaz geldi, aracınız da sizin gibi yaza hazır olmak ister. Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği, Boya Korumanın önemini daha da artırmaktadır. Asit yağmurları, yollardaki katran ve tuz, ultraviyole ışınları, toz çizikleri, kuş pisliği, ağaçlardaki reçine v.s. yapışkan maddeler ile araca yıkanması esnasında kullanılan kalitesiz deterjan ve fırçaların olumsuz ve tahrip edici etkisi, boyada parlaklık kaybına (matlaşma) ve koruyucu film tabakasının zayıflamasına neden olur. 
Tüm bu olumsuzluklar Boya Koruma Ürünleri ve "Yoğun Boya Temizliği", "Çizik Giderme", "Parlatma" sistemleri ile giderilir. Aracınızda ilk günkü parlaklık elde edilir. Yaz gelince çevremizde uçuşan kuşlar, sevimli yaratıklar istemeden de olsa aracımıza zarar vermekte. Boyanın çürümesine, renk farkının oraya çıkmasına sebep olmaktalar. Meguıars ürünleri koruma sistemleriyle aracınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl yapmakla beraber dışarıdan gelişen şartlara da dayanıklılık getirir.

Pasta ve Cila

Pasta aracın üzerine ince bir tabaka kaplar ve çizik kısımları doldurur, cila ise düzlenmiş tabanı, içindeki maddelerle parlaklaştırır, aracın yüzeyine ekstradan bir kat sağladığı için boyayı korur, yağlı bir yapı oluşturmasından dolayı su, yağmur ve çamur yapışmaz.

Fırçasız İç ve Dış Yıkama

Meguıars Ürünlerinin özel formüllü temizleme köpüğüyle aracın dış yüzeyi ve kapı iç kaportası kaplanır. Aracın jant, lastik ve çamurluk içleri konsantre jant ve lastik temizleyici solisyon ile kaplanır. Basınçlı yıkama makinesi yardımıyla otomobilin dışı, kir, çamur ve diğer yüzeysel yabancı maddelerden arındırılır.

 

Aracın dış yüzeyi özel bezler yardımıyla kurulanır. Aracın paspasları temizlenir. Halı paspaslar vakum veya fırçalama yöntemiyle, kauçuk veya diğer maddelerden üretilmiş olan paspaslar özel köpük ile yıkanarak temizlenir.


Aracın iç kısmı çok güçlü emiş gücüne sahip özel vakum makinesiyle süpürülür. Basınçlı hava ile en ince noktalarda detaylı temizlik sağlanır.
Aracın camları özel buğu önleyici cam temizleyici ile içten temizlenir. Aracın jant ve lastiklerinin uzun süre temizlik ve parlaklığını koruyabilmesi için, jant ve lastik parlatıcı özel solisyon uygulaması yapılır.

Aracın paspaslarının üzerine özel kağıt paspas yerleştirilir ve dikiiz aynasına özel aromalı araç kokusu takılır.

Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfektasyon ve Sterilizasyon:

Ozonla yapılan çalışmalar sonucunda, ozonun güçlü bir oksidan olması sayesinde havada ; Mikrop kırıcı ve koku giderici olarak, Ortamı kirleten pek çok organik molekülün yok edicisi olarak kullanılabileceği ispat edilmiştir.


Ozon jeneratörlerinin geliştirilmesi günümüzde ozon kullanım alanını, hızla genişletmektedir. Ozon bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir. Bu nedenle hastane, otel, konferans salonu, okul ve insanların yoğun olarak bulunduğu ortamların sterilize edilmesinde kullanılır. Ortamdaki hava kirliliği ve kötü kokuları yok etmesi sayesinde, insanlarda ferahlık ve zindelik hissi yaratır.ın dikiz aynasına özel aromalı araç kokusu asılır.

Su Kaydırıcı ve Su İtici

Araç camınızın dış yüzeyinde şeffaf bir kaplama sağlayarak, Rüzgarın da etkisiyle yağmur, çamur, kar ve pisliklerin araç hareket halindeyken cama yapışmadan uçmasını sağlamaya etki eder.


Seyir halindeyken ayna ve araç camlarına diğer araçlardan sıçrayarak görüşü kapatan çamuru anında kaydırarak güvenli sürüş sağlamaya yardımcı olur.


Özellikle uzun yolda araç camına çarparak camları lekeleyen sinek ve böceklere karşı mükemmel bir temizlik sağlamaya etki eder.

Detaylı Jant Temizliği

Jantların daha parlak olmasını sağlayan bir uygulamadır.

Rolax Oto Yıkama & Kuaför

Otomotiv sektöründe mekanik ile başlayarak biriktirdiğimiz 24 yıllık deneyimimizi, oto yıkama ve kuaför hizmetleri ile buluşturarak 10 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurumsal ve bireysel olarak farklı hizmet kategorilerimizde şirket, kurum ve kuruluşlara servis sağlamanın yanı sıraşahıs araçlarında gerekli tüm bakım ve kuaför desteğini sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için düşündüğümüz tek amaç “Daha temiz bir araç” sloganında birleşmekte. İş anlayışımızı ortaya koyan bu slogan sayesinde, siz değerli müşterilerimize hijyenik ve korunaklı sürüş zevkini tattırmayı hedeflemekteyiz. Araçlarınızın çok değerli olduğu bilinci ile hareket ettiğimiz hizmet yapımızda, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlandırma birinci basamağı oluşturmaktadır. Hizmet anlayışımızın kalan bütünü ise profesyonellik ve tecrübe tamamlamaktadır.

Rolax Oto Yıkama & Kuaför'ün Yorumları

 • Güzel temiz, titiz işçilik çıkarttılar, yetkili beyefendi sağolsun elinden geleni yaptı. Motoru tertemiz yıkanmış, Aracım mis gibi oldu, koltuklarda leke kalmadı, kapı döşemeleri mis gibi. Tavanda ki siyah lekeler gitti. Araç parlamaya başladı pasta cila sonrası. 230 TL yi hak ediyor bu hizmet.
 • Beğendim tavsiye ederim...........................
 • Tek kelimeyle uzmanlar. Tertemiz oldu içi arabanın. Pasta cila ayna gibi oldu araç. Arabaya Boyayı yapan servis boyayı yakmış, Rolax'daki arkadaşlar duzelttiler. Hiçbir sorun yok. Ellerine sağlık.
 • Kaliteli hizmet kesinlikle tavsiye ederim hoş müşteri memnuniyeti sağlıyorlar işini en güzel şekilde yapıyor lar
 • Hizmeti iyiydi. Sabah erken saatte bıraktım hatta 8 gibi gidin akşam 5 gibi teslim ediyor. Araç pırıl pırıl oldu. Parlıyor dışarıdan bakınca.
 • Gayet güleryüzlü ve işini temiz yapan bir ekip... Tereddütsüz satın alın, arabamın içi-dışı gıcır gıcır oldu.
 • Rolax başarılı bir iş yapmış. Araba parlıyor. Ama rendevuya biraz daha dikkat etmeliler
 • Çok memnun kaldım beklediğimin üstünde ilgi gösterdiler. Aracımın motoru çok kirliydi gıcır gıcır yapmışlar :)
 • Çok beğendim

  2010 peugeot arabamı dün sabah bıraktım, bu sabah aldım. Motor koruma, boya koruma, iç temizlik, tavan temizliği yapıldı. Sanki yeni gibi oldu. Hizmet kalitesi ve çalışanların yaklaşımından çok memnun kaldım.
 • İşlerini güzel yaptılar, Çalışanlar ilgili ve güler yüzlüydü. Teşekkürler

Mekan Bilgileri

Rolax Oto Yıkama & Kuaför

Bira İşçi Evleri Bestekar Şakir Ağa Sok. No:3 Mecidiyeköy
Şişli / İstanbul

Kategoriler

hizmet araba oto yıkama pasta cila boya koruma cilalı yıkama jant temizliği iç dış yıkama motor temizliği diğer bölge mecidiyeköy

İlgili Aramalar

şişli hizmet fırsatları şişli araba fırsatları şişli oto yıkama fırsatları şişli pasta cila fırsatları şişli boya koruma fırsatları şişli cilalı yıkama fırsatları şişli jant temizliği fırsatları şişli iç dış yıkama fırsatları şişli motor temizliği fırsatları şişli diğer fırsatları şişli bölge fırsatları şişli mecidiyeköy fırsatları şişli fırsatları
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.