Moi Güzellik Kartal'da Manikür & Pedikür Uygulamaları

350.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 58 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
0534 799 06 66
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Bakım zamanı!,

Kartal Moi Beauty Güzellik Salonu'nda güzelliğinize güzellik katacak uygulamalar!

Sakın kaçırmayın!

Protez Tırnak

Protez Tırnak kişiye sağlıklı ve bakımlı bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay uygulanan bir yöntemdir ve daha doğal bir görünüm sağlar. Hatta kişinin kendi tırnaklarıymış gibi görünür. Protez tırnak üzerine oje uygulanabilir hatta sürülen ojenin daha kalıcı olmasını sağlar.

Kimler için uygundur; Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem bakımlı bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşayan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak oldukça etkili olacak bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak protez tırnak yaptırabilirler.

Moi Güzellik'in Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • Zehra hnm çok tatlı ve kibar,mekan temiz,ulaşım çok kolay

Mekan Bilgileri

Moi Güzellik

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. Seyit Gazi Sok. A Blok No: 66
Kartal / İstanbul

Moi Güzellik

Kategoriler

güzellik kuaför manikür pedikür protez tırnak kalıcı oje

İlgili Aramalar

kartal güzellik fırsatları kartal kuaför fırsatları kartal manikür fırsatları kartal pedikür fırsatları kartal protez tırnak fırsatları kartal kalıcı oje fırsatları kartal fırsatları
 Canlı Destek
HEMEN AL »