BKM Express İndirim

Bu Fırsat Kaçtı

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

konser etkinlik ogün sanlısoy konseri

26 Eylül Ogün Sanlısoy Akustik Mori Performance Konser Bileti (Ayakta, Sahne Önü Bistro, Balkon VIP Masa Seçenekli)

40.00 TL 24.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 5591 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36648) vermeyi unutmayınız.

Detaylar

Ogün Sanlısoy, alternatif tarzıyla sevilen şarkılarını hayranlarıyla paylaşacağı keyif dolu bir konserle 26 Eylül 22:00'da Mori Performance'da olacak!

Bu muhteşem sahne performansı için uygun fiyata konser biletlerini alabilir bu eğlenceye dahil olabilirsiniz...
 
Siz de "Saydım, Bilmece, Hadi Beni Güldür Biraz, Pencere" gibi kült olmuş Ogün Sanlısoy şarkılarıyla buluşmak istiyorsanız bu fırsatı sakın kaçırmayın!

İyi eğlenceler dileriz!

Ogün Sanlısoy

Üniversitede okurken aynı anda müzik çalışmalarını sürdüren Ogün Sanlısoy, ilk sahne tecrübelerine akustik gitarıyla sergilediği performansı ile 1989 yılında başladı. Devam eden yıllarda farklı amatör gruplarda solistlik yaptı ve ilk demo kaydını oluşturdu.


1992 yılında Pentagram adlı gruba katıldı ve aynı sene çıkan Trail Blazer albümünde vokalist olarak yer aldı. Türkiye'de ve yurtdışında Pentagram ile birçok sahne performansı gerçekleştirdi. 1994 - 1995 yıllarında Gür Akad'ın oluşturduğı Klips grubunda vokal olarak yer aldı ve bu grup ile beraber çeşitli konserler gerçekleştirdi. 1995 yılında Pentagram'dan ayrılarak ilk yalnız albümünü oluşturmaya başladı.

'Korkma' albümünü 1999'da Tempo Müzik’ten Ümit Kuzer öncülüğünde yayınladı. 2004'te Sony Music’ten ikinci solo albümü "O Gün" ile beraber Türkiye’nin farklı illerinde çok sayıda konserle sevenleriyle buluştu. Aynı sene Atina’da yapılan olimpiyatlar kapsamında bir konser daha gerçekleştirdi. 2005 yılı sonunda hazırlıklarına başladığı 'Üç' adlı albümünü yoğun bir çalışmanın üzerine Sony BMG aracılığıyla 2006’nın Mart ayında piyasaya sürdü.

Korkma 07 tekrardan kaydedilen 'Kaybettik Severken, Anla Dünü' isimli şarkıların yanı sıra Hayko Cepkin ile gerçekleştirdiği "Korkma" düeti ve stüdyo çalışmaları esnasında çekilen video görüntülerinden oluşan dvd belgeseli ile beraber 2007'da yayınlandı...

2009 yılının başlarında Büyüdük Aniden şarkısını myspace üzerinden yayınlandı. Sonrasında 2009 sonlarına doğru "Yukarıya Bak" parçası yine myspace üzerinden yayınlandı. 2011 Şubat ayında, 'Ben' isimli dördüncü solo albümü ile tutkunlarıyla tekrardan buluştu. 

Ogün Sanlısoy'a 2008'den beri sahne performanslarında gitarlarda Aytek Akçakaya, bas gitarlarda Sertan Coşkun ve davullarda Sertan Soğukpınar eşlik etmektedir.ile beraber bulunmaktadır. Aynı kadro Ben albümünün kayıtlarında da mevcuttur.

Sahne Önü Bistro
* Sahne önünde yer alan ilk 4 sıra bistroların bulunduğu alanı kapsar.
* Sahne önü bistro bilet sahiplerinin - 0533 081 27 29 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
* Sahne önü bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır.
* 18 yaş sınırı vardır.

BALKON MASA
* Balkon Masa bilet sahiplerinin 0533 081 27 29 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
* Balkon Vip bilet sahiplerine 1. sıra minimum 3 kişi, 2. sıra minumum en az 2 kişi olması şartı ile masa imkanı sunulmaktadır.
* 18 yaş sınırı vardır.

Ayakta
* Sahne Önü Bistro ve Balkon kategorileri dışında ayakta konserin izlenebileceği alanları kapsar.
* 18 yaş sınırı vardır.

Etiketler

konser etkinlik ogün sanlısoy konseri
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.