Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası

74.99 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 337 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 445630

Seçenekler

Detaylar

"Covid-19 muyum?" sorusu ile yaşamayın! Antikor testli ferdi kaza ürünü ile tanışın, sorularınızın cevabını covid-19 antikor testi teminatını kullanarak alın!

Covid 19 antikor testi sayesinde bu hastalık ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı öğrenerek virüse karşı bağışıklık sisteminizin gelişip gelişmediğine dair yanıt bulabilirsiniz.

Üstelik tüm sigortalılara psikolojik destek ve diyetisyen hizmeti ücretsiz!

Neden Antikor Testi Yapılmalıdır?

Yapılan araştırmalar, virüse yakalanıp atlatan kişilerde yeni bir vakaya rastlanma veya ağır olarak geçirme olasılığının oldukça düşük olduğunu göstermektedir. Taşıyıcı olduğumuzu bilmemiz, yaş grupları, kalıtımsal rahatsızlıklar vb sebeplerle risk grubundaki bireylerle temasa girmeyerek onları korumamızı sağlamaktadır. Üstelik IgG test sonucunuz pozitif ise mevcut hastaların iyileşmesi için plazma tedavilerine destek olabilirsiniz.

Antikor Testi Randevusu Nasıl Alınır ve Süreç Nasıl İşler?

Antikor Testli Ferdi Kaza Ürünü’ne ait ilgili sigorta şirketinin mobil uygulaması ya da web sitesinde yer alan online işlemler üzerinden test başvurusu yapılması yeterlidir. İsterseniz ev adresinizden isterseniz direk laboratuar ve anlaşmalı hastanelere giderek de yapabileceksiniz.

İstanbul’daki sigortalılarımız isterlerse talep ettikleri adreste ya da Medilab Şişli Laboratuvarı’nda test yaptırabilecektir. Üstelik Medilab Şişli Laboratuvarı’na giderek test yaptırmanız durumunda; açlık kan şekeri, total kolesterol, HDL kolesterol, LDL kolesterol ve kan basıncı ölçümü testleri ile tüm bu test sonuçları için ücretsiz doktor görüşü hizmeti mevcuttur.

Diğer illerdeki sigortalılarımız ise anlaşmalı sağık kuruluşlarında test yaptırabilecek.

Ürünü satın alıp gerekli maili ilettikten sonra Koru Sigorta uygulamasını indir uygulamada en basta antikor randevu dan randevunu oluştur.

Nasıl Randevu Alırım?

Mobil Aplikasyon Koru Sigorta İnternet Sitesi/ Online İşlemler

Koru Sigorta ile işte her şey bu kadar kolay! Randevu almak çok kolay! Mobil Aplikasyon ya da Koru Sigorta/ Online işlemler kısmından üyelik işlemlerinizi yaptıktan sonra test başvuru ekranına basın.

Sonraki aşamada test kapsamında olan poliçelerinizden herhangi birini seçerek randevu talep işlemi yapılacaktır

 • 09:00 -13:00 arasında yapılan randevu talepleri için aynı gün 17:00’a kadar; 13:00 ve sonrasına yapılan talepler için ise ertesi gün 13:00’a kadar SMS ve mail yolu ile geri dönüş sağlanacaktır. Randevular max. 7 günü geçmeyecek şekilde verilecektir.

 

IgM IgG Bağışıklık sisteminin ürettiği ilk antikor Igm olup kanda bulunması durumunda enfeksiyonun erken evresinde olduğunu işaret eder.

IgM antikorları kişinin virüs ile karşılaştığını ve hastalığı geçirmekte olduğunu gösterir. Yani antikor testinde IgM sonucunun pozitif çıkması, virüs ile karşılaşıldığını ve aktif enfeksiyon sürecinin devam ettiğini gösterir.

Kandaki IgG antikorlarları, genelde hastalığın 2. haftasında tespit edilmeye başlanır. IgG antikorları hastalığa karşı bağışıklığı gösterir.

Eğer IgG test sonucu, tek başına pozitif ise enfeksiyonun aktif dönemi sona ermiş ve bağışıklık sisteminde yanıt oluşmuş demektir. Eğer sonuç IgM ile birlikte pozitif çıkarsa aktif enfeksiyon döneminin sonuna gelindiğini ifade eder ve testi belli bir süre sonra tekrar ettirmekte fayda vardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular için tıklayın

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin Yorumları

 • beklentilerim çok üstünde ilgi ve hizmet aldık. tebrikler
 • Haftasonu olmasına rağmen hızlı işlem için teşekkürler
  Nart sigorta olarak her zaman sizlere en iyi sigorta hizmetini vermek için varız. Saygılarımızla
 • Gayet güzel bir sigorta tavsiye ederim. Hemen Nart sigorta tarafından poliçe oluşturulup gönderildi. Teşekkürler
  Merhaba Mert Bey , Nart sigorta olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz .Güvenli ve sağlıklı günler dileriz.
 • Siparişimi geçtikten sonra Nart sigortaya mail attım.Hemen poliçemizi düzenlediler.Ardından Demir hayat müşteri hizmetlerini arayarak check-up için randevu talebi oluşturduk. Randevuyu oluşturup geri dönüş yapılacak.
 • Harika bir firma güvenli ve ilgili.Mutlaka tavsiye ediyorum birçok fırsatı kendilerinden alıyorum.
 • henüz kullanmadım ama sorunsuz poliçe ulaştı tarafıma.
  Ayşe hanım merhaba , Süreç boyunca her zaman yanınızdayız. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla
 • Çok teşekkür ederim ilgi alaka muhteşem ötesi iyiki varsınız

Mekan Bilgileri

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği

Kavacık Mah. Orhan Veli Kanık Cad. Ruhi Esmer Sok. No: 1 Nart Plaza Kat: 4
Beykoz / İstanbul

Kategoriler

masaj sağlık güzellik sağlık eğitim hizmet hizmet sigorta

İlgili Aramalar

beykoz masaj sağlık güzellik fırsatları beykoz sağlık fırsatları beykoz eğitim hizmet fırsatları beykoz hizmet fırsatları beykoz sigorta fırsatları beykoz fırsatları
Sepete Ekle »
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x