13 Temmuz No Land Kadıköy Sahne Konser Bileti

340.00 TL 250.00 TL

Son 27 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 4246 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

İran, Azerbaycan ve Türkiye kültür yelpazesini Dünya müziğiyle harmanlayan müzik topluluğu No Land, KadıköySahne’de!

Bir çok kültürü bir araya getiren bu özel gece için indirimli konser biletlerini sakın kaçırmayın.

Müzik ve eğlence dolu bu akşamda siz de yerinizi ayırın ve uygun fiyatlı konser biletinizi tükenmeden alın.

İyi eğlenceler.

No Land

Farklı kültür ve coğrafyalardan gelen müzisyenlerin oluşturduğu İstanbul merkezli müzik topluluğu No Land’in müziği, elektrik, bas, akustik gitarlar, davul, keman, çello ve trompet enstrumanlarının kullanıldığı, edebi değeri olan şarkı sözlerine sahip eserleriyle tüm zamanlara hitap eden bir müzik olarak tanımlanabilir.

2012 yılında Sahand Lesani (elektrik gitar), Kamil Hajiyev (vokal ve keman) ve Mehmet Akif Ersoy’un (ritm gitar) bir araya gelmesinin ardından Çağatay Vural (basgitar), Can Kalyoncu, Hazal Ekkerman, Yağız Nevzat İpek ve Oğuzcan Bilgin’in katılımıyla No Land müziğinin üretimi başlamıştır.

No Land ismi, farklı coğrafya ve kültürleri barındıran üyelere atfen Sahand Lesani’nin önerisiyle “No Man’s Land” filminden gelmektedir. Süreç içerisinde değişen topluluk üyeleriyle müziği zenginleşen No Land güncel kadrosunda Kamil Hajiyev (vokal, keman), Çağatay Vural (bas gitar), Sahand Lesani (elektrik gitar), Oğuz Can Bilgin (trompet), Ege Atalay (çello), Metin Kesik (ritim gitar) ve Nihal Saruhanlı (davul) bulunmaktadır.

2016 yılında yayınlanan ilk albümleri “Aramızda”, 2013 yılından itibaren üretilen ve genellikle topluluğun ilk çalışmalarını barındıran, Azerbaycanca ve Türkçe şarkı sözlerine sahip bir albümdür. Albümde bulunan “Niyə Belə Uzundur bu Yollar”, Azerbaycanlı değerli sanatçı Azer Cırttan Memmedov bestesi olup No Land tarafından “No Land müziği - NoLandçe” yorumlanmıştır. Bunun dışında albümde bulunan eserlerin birçoğunun söz yazarı Vugar Hasani’dir.

2019 yılında yayınlanan ikinci albümleri “Pusulası Kaybolmuş”, topluluğun ürettiği müziklerin dinleyiciyle buluşmasının yeni bir habercisi niteliğindedir ve Türkçe, Azerbaycanca, Farsça ve Rusça sözlere sahip eserlerden oluşmaktadır.

Albümlerin yanı sıra zaman içerisinde yayınladıkları teklilerle müzik üretimini sürdüren topluluk, 2024 yılı içerisinde yayınlamayı planladıkları üçüncü albümleri “Son” için kayıt sürecindedir.

Kadıköy Sahne'nin Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • çok iyiydi, tuvaletleri temiz, çalışanlar ilgili, fiyat uygun benzer yerlere göre, sıcak samimi bir ortam
  • Güzel karşılama ,sahne güzel,hizmet kaliteli, mekanın havalandırması çok güzel verilen hizmet için çok teşekkür ederim.
  • Grup Gündoğarken i izlemek için gittik çok memnun kaldık ortam gayet nezih havalandırması da alt kat olmasına rağmen gayet güzeldi aes düzeni de gayet iyi içkiler pahalı geldi
  • Grup Gündoğarken konseri gayet keyifliydi sadece aralar 25 dakika değil de 15 dakika olsa ilk yarı ile ikinci yarı birbirine daha bağlı olur.
  • Cavern club'ı aratmayan bir mekan biz Ezginin Günlüğü konserine gittik ve çok beğendik!!
  • Tek sorun penceresiz ve küçük olması onun dışında personel ve sahnelenen performans ları çok beğendim
  • Güzel sıcak samimi bir yer.Grup gündoğarken zaten her daim muhteşem.Mekana ulaşım kolay ses sistemi gayet iyiydi.Memnun kaldım..
  • Memnun kaldık, çok eğlendik. Havalandırma güzel çalışıyordu.
  • 04.05.2024 tarihindeki 90 lar partisi güzeldi. En son pandemiden önce 90 lar konserine gitmiştim. DJ bence iyiydi. Ortam bence yeterli büyüklükte; samimi bir ortam oluşturuyor. Ayrıca giriş kontrol ve güvenlik gerekli önlemleri almış gözüküyordu. Eski iş yerinden arkadaşımla gittik kısacası kendi çapımızda çok eğlendik.
  • Çok keyifli bir ortam, arkadaşınızla eşinizle rahatlıkla gidebileceğiniz bir mekan, öneririm

Mekan Bilgileri

Kadıköy Sahne

Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sok No: 23
Kadıköy / İstanbul

Kadıköy Sahne

Kategoriler

etkinlik konser no land konseri

İlgili Aramalar

kadıköy etkinlik fırsatları kadıköy konser fırsatları kadıköy no land konseri fırsatları kadıköy fırsatları
BİLET AL »