Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'de Termodetoks ve Lenf Drenaj İle Zayıflama

250.00 TL 89.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 194 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
0552 234 48 14
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 36663

Seçenekler

Detaylar

Hayalinizdeki fit görüntüye sahip olun!

Vücudumuz için önemli olan kilo kaybını yağlardan sağlamak çok daha önemli. Bu yazımızda da kilo yada kasta azalma değil de yağlardan nasıl kilo verebiliriz.

Yağ yakımında ve toksin atımında yardımcı olan termodetox vücudumuzda ki kan dolaşımını hızlandırarak hızlı bir şekilde toksin atımını kolaylaştırır. Genellikle bölgesel sorun yaşayan kişiler değilde daha çok tüm vücudundan şikayetçi kişilerin kalın ve yoğunlaşmış yağ tabakanın ısının etkisiyle parçalanıp çözülmesinde yardımcı olmaktadır.

Termodetox kolaylıkla uygulanabilen bir terapi olması nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.Bir acısı sızısı olmamaktadır.

İşlem yosun , çamur özel bitkisel ürünler ile peeling arındırma, sıkılaşma, toksin atma için Sürülen ürünlerin ısının etkisiyle ciltten yağ tabakasına emilmesiyle devam eder. Emilen ürünler ve oluşan ısı sayesinde hızlı bir şekilde dolaşım oluşur ve ulaşılan kalın yağ tabakasında biriken atıkların ,toksinlerin atılmasını sağlar. Termodetox yağ Yakımını ve aynı anda metobolizmayı hızlandırarak incelmemizi ve zayıflamamızı sağlar.

3 farklı bölümü ile ısı derecesi ayarlanabilir olan termodetox kişiye uygun zaman ayarı ile ayarlanabilmektedir. Genellikle haftada 1 – 2 kez uygulanması tercih edilmektedir.

Yağ yakımında, zayıflamada, toksin atmada, incelme ve sıkılaşma konularında iyi sonuçlar almak için Merkezimize bekleriz.

TERMO DETOKS

Isı ile kan dolaşımını hızlandırarak toksin atımını kolaylaştırır ve hızlı hale getirir. Özellikle kilosu tüm vücudunda eşit oranda bulunan, bölgesel fazlalık sorunu değilde, tüm vücudunda kilo sorunu bulunan kişilerde bu yağ tabakası kalın ve yoğun olduğu için ısı bunun etkili çözücüsüdür. Vücuda sürülen bitkisel inceltici ürün ve ısı yardımı ile kişiler kilo sorunundan kolayca ve sağlıklı bir şekilde kurtulabilir. Yosun, çamur ve benzeri ürünler de kullanılarak bunların yararlı maddelerinin kolayca vücuda nüfus etmesi sağlanır


TERMO DETOKS

İki amaçlı kullanılır

A. Zayıflama tedavisinde

B. Yosun- çamur uygulamalarında

ZAYIFLAMA

Kilolu ve kilosu bütün vücuduna dağılmış, yağları özellikle tek bir yerde toplanmamış olan kişilerde ve özellikle kalın bir yağ tabakası varsa kullanılır.

Vücuda sürülen bitkisel inceltici ürünün ısı vasıtasıyla ciltten en iyi şekilde emilmesi sağlanmış olur.

Kalın yağ tabakası içerisinde ısı vasıtasıyla dolaşımın artması ve yağlı doku arasında birikmiş olan atık madde ve toksin ile dolu lenf sıvısının atılmasını sağlar.

Vücutta 1 derecelik ısı artışında metabolizma % 14 hızlanır. Bu nedenle ısı battaniyesi yağlar içinde metabolizmayı hızlandırarak zayıflamayı sağlar.

Nun Mora Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin Yorumları

  • Cok begendim 25 yildir ictigim sigarayı rahatlıkla biraktim . Teşekkürler

Mekan Bilgileri

Nun Mora Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 (Rossman üstü)
Şişli / İstanbul

Kategoriler

sağlık zayıflama güzellik incelme lenf drenaj diğer bölge mecidiyeköy sıkılaşma

İlgili Aramalar

şişli sağlık fırsatları şişli zayıflama fırsatları şişli güzellik fırsatları şişli incelme fırsatları şişli lenf drenaj fırsatları şişli diğer fırsatları şişli bölge fırsatları şişli mecidiyeköy fırsatları şişli sıkılaşma fırsatları şişli fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.