Bu Fırsat Kaçtı

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

etkinlik konser nuri harun ateş konseri

Nuri Harun Ateş 'Barok Masallar' Gösteri Giriş Bileti

50.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 1235 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 58535

Detaylar

Bir varmış,bir yokmuş…

Bir Kontretenor masallar anlatıyor.

Nuri Harun Ateş, bir yanda Dede Efendi’den Vivaldi’ye Barok dönemin seçkin eserlerini yorumlarken diğer yanda o dönemin eğlence hayatını masal formunda dinleyici ile paylaşıyor.

 

“La Gazetta Restaurant & Bar” 20 Mart akşamı, eğlenceli ve renkli bir dinleti olarak ünlenen “Barok Masallar” konseptiyle ayakta alkışlanan, sesi ve sahnesiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Nuri Harun Ateş’i ağırlıyor.

 

Double Tree By Hilton Moda, seslendirdiği aryalarla büyük yankı uyandıran, opera konusunda Türkiye’yi yurt dışında gururla temsil eden, katıldığı yarışmalarda ödüllere layık görülen canlı performans konseptleriyle de ayakta alkışlanan Nuri Harun Ateş’i 20 Mart Cuma akşamı sahnesinde ağırlıyor. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyük beğeni toplayan BAROK MASALLAR konseriyle La Gazetta Sahnesi’nde sahne alacak olan müzisyen ve tiyatrocu Nuri Harun Ateş bu sahne konseptinde seslendirdiği aryaları Kent Ozanlarımızın Müziği’nin en ünlü şarkılarıyla benzersiz bir şekilde buluşturarak renkli, bir o kadar da eğlenceli bir şova imza atıyor.

Siz de bu ayrıcalıklı gecede yerinizi ayırın ve indirimli giriş biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler.

Nuri Harun Ateş

Profesyonel sanat hayatına Mustafa – Övül Avkıran 5. Sokak Tiyatrosu’nda başlayan Nuri Harun Ateş, 2003’te “Neos Cosmos” adlı oyunda şarkıcı ve oyuncu olarak yer aldıktan sonra, International Zurich Theater Spektakel 2003 performans ödülünü kazandı. Bu ödülle beraber verilen bursla 2004 – 2005 yıllarında İsviçre’deki Schola Cantourum Müzik Okulu’nda da eğitim alan Nuri Harun Ateş, 2005 – 2008 yıllarında ise İstanbul Devlet Konservatuarı’nda Prof. Dr. Güzin Gürel ile çalıştı. 2004 – 2009 yılları boyunca 5. Sokak Tiyatrosu’yla yaptığı ikinci müzikli oyun olan “Aşhura” ile Hollanda, Almanya, İsveç, İtalya, Danimarka, Belçika, İsviçre, Fransa’nın başlıca müzik ve tiyatro festivallerinde performanslar sergiledi. 2007’de Danimarka Kopenhag Hotel Proforma Tiyatrosu’nun projesi olan “The Sand Child” filminde şarkıcı oyuncu olarak yer aldı. Yine aynı sene Türkiye’nin en önemli Opera Yarışması “Siemens Opera Yarışması”nda jüri özel ödülüne layık görüldü. Bu ödül, düzenlenen bu yarışmada ve Türkiye’de bir kontrtenora verilen ilk ödül olarak büyük ses getirdi. Ağustos 2009’da dünya prömiyerini Danimarka’da yapan “Glorious Death” isimli müzikal ile İsveç, Norveç ve İngiltere’de turneler yaptı. Yine aynı yıl Rotterdam Opera Günleri’nde dünya prömiyerini yapan “Dar-ül Love” isimli tek kişilik, Türkiye’de yapılan ilk ve tek “Yeni Opera” eseriyle fark yarattı. 2010’da Freiburg Devlet Tiyatrosu Garaj İstanbul ortak yapımı “Kabinet” adlı oyunda şarkıcı oyuncu olarak rol aldı. Aynı yılda İskoçya Tiyatro Festivali’ndeki “Glorious Death” isimli müzikalde ve Bodrum’daki Karya Barok Topluluğu’nun solistlerinden biri olarak 1. Bodrum Barok Müzik Festivali’nde sahne aldı. 2011’de başlattığı “Kafası Karışık Kontrtenor” sahnesiyle İstanbul, İzmir, Bodrum, Çeşme ve Ankara’nın önde gelen adreslerinde performanslar sergiledi. 2012 senesinde Avrupa Şatolar Birliği organizasyonuyla Almanya Coburg’ta konserler verdi. 2016 yılında Kıbrıs Bellapais Manastırı’nda “Temiz Kıbrıs” projesi kapsamında soprano Demetra George Mustafaoğlu ile “Ateş and Diva” performansını sergiledi. 2017 Ebru Nihan Celkan yönetmenliğinde “Biraz Sen Biraz Ben” adlı tiyatro oyununda başrol olarak sahne aldı

Kategoriler

etkinlik konser nuri harun ateş konseri
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.