NUSPA Point Suadiye, Emaar ve CKM Şubelerinde Geçerli 50 Dakika Masaj

139.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 5660 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (57078) vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

NUSPA Point'te farklı bir deneyim!

Yenilenecek, vücudunuza yayılan ferahlığı her hücrenizle hissedeceksiniz! Nerede mi? Fazla uzağa gitmenize gerek yok; NUSPA Point, modern ve dingin bir atmosfere sahip merkezinde çok özel hizmetler sunuyor.

Size içeri girdiğiniz andan itibaren çok farklı duygular yaşatmayı hedefleyen, terapi öncesi ve sonrası özel sürprizlerle zenginleşen, size çok özel anlar yaşatacak bu deneyimi kaçırmayın...

NUSPA POİNT MASAJLARI

Aromatherapy

Aromatik öz yağlarla klasik yöntemlerin karışımından oluşan, yorulmuş bedeni yeniden canlandırmayı amaçlayan bir terapidir. Rahatlatır ve canlılık verir.

Deep Tissue Asia

Belli noktalara baskı yapılarak aromatik yağlarla uygulanan, yorulmuş kasların dinlenmesini sağlayan, geleneksel bir Uzakdoğu yöntemidir.

NU Signature Therapy

Vücudu arındıracak Uzakdoğu ve Avrupa masajlarının bir arada uygulandığı bir terapidir. Vücuda canlılık ve zindelik kazandırır.

Shiatsu Therapy

Parmaklar ve dirsekler ile uygulanan vücudun enerji kanallarını uyararak yeniden dengeleyen bir terapidir. Bedeni rahatlatır ve dengeler. Terapi sırasında bol, rahat kıyafetler giyilmesi tavsiye edilir.

Traditional Bali Therapy

Bu geleneksel Asya iyileştirici masaj tekniği kuvvetli ve emin hareketlerle kas dokusuna derinlemesine çalışır.

Nuspa Point, Emaar Avm'ın Yorumları

  • Son derece memnun kaldım..hijyen hizmet herşey güzeldi
  • Bali'li bir bayanın uyguladığı çok kaliteli bir masaj aldım, oda ve duş temizdi , şampuanların kalitesi gerçekten tatmin edici bir deneyim oldu

Mekan Bilgileri

Nuspa Point, Emaar Avm

Ünalan Mah. Libadiye Cad. No: 81
Üsküdar / İstanbul

Nuspa Point, CKM

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No: 11
Kadıköy / İstanbul

Nuspa Point, Suadiye

Suadiye Mah. Plaj Yolu Sok. No: 18
Kadıköy / İstanbul

Kategoriler

masaj aromaterapi masajı spa nuspa

İlgili Aramalar

üsküdar masaj fırsatları üsküdar aromaterapi masajı fırsatları üsküdar spa fırsatları üsküdar nuspa fırsatları üsküdar fırsatları kadıköy masaj fırsatları kadıköy aromaterapi masajı fırsatları kadıköy spa fırsatları kadıköy nuspa fırsatları kadıköy fırsatları kadıköy masaj fırsatları kadıköy aromaterapi masajı fırsatları kadıköy spa fırsatları kadıköy nuspa fırsatları kadıköy fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.