Organik Bebek Patiği Organic Bonny Baby El Yapımı Bebek Patiği

210.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 643269

Detaylar

Ürün Bilgileri

Organic Bonny Baby Patiklerin Özellikleri

Yürüme öncesi bebekler için tasarlanan patiklerimiz yeni doğan ve 1 yaş arası bebekler için uygun olup rahat, esnek ve bebeklerin ayaklarının gelişimini engellemeyecek herhangi iç malzeme kullanılmadan üretildi. GOTS sertifikalı organik pamuk ipi olduğundan, içinde azo boyar madde ve boyalar bulunmamaktadır.
Bebekler yürüme çağına geldiğinde onun ayak gelişimini destekleyici ürünlerin seçilmesi, ileriki yıllarda sağlıklı ayak gelişimi için önemlidir. Bu nedenle yeni doğan bebek patikleri ile yürüme cağına gelmiş 1 ile 3 yas arası için seçilen bebek patikleri yumuşak, esnek, hafif, tabansız olmalı ve ayağın kemik yapı gelişimini engelleyecek iç malzeme ile desteklenmemelidir. Bu yaş aralığındaki patik modelleri bebeğin ayağını sıcak tutmak ve korumak amaçlı kullanılmalıdır. Bunu yaparken ayağın gelişimini de engellememelidir.O Organic Bonny Baby, organik giysiler, oyuncaklar üreterek, daha sağlıklı ve mutlu bebeklere ,yaşanabilir bir dünya bırakmak düşüncesiyle üretim yapmaktadır. Yurt dışında ve yurt içinde birçok satış noktalarında yer alarak tüm dünya çocuklarını korumayı amaçlar. Organic Bonny Baby ürünleri, büyük bir dikkat ve özenle kadınlarımız tarafından makine kullanılmadan elde üretilmektedir.Ürünlerimizin Temel Özellikleri ve Sertifikaları


Ürünlerimizde kullanılan iplikler , firmamız adına özel ürettirdiğimiz , uluslar arası geçerliliği olan GOTS sertifikalı , içerisinde hiç bir kimyasal boya, işleme hammaddesi vb. bulunmayan organik pamuk iplerdir. Sertifikamızı ürün görselleri içinde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Organic Bonny Baby Kutuları dahi gıda ambalajında kullanılan sertifikalı ve kimyasal içermeyen sağlıklı materyallerden üretilmiştir.


1. Ürün Kategorilerimiz ve Tasarımlarımız


_ Patik, Şapka, Giysi, Oyuncak, Aksesuar ve Sağlık-Banyo Kategorilerinde üretimlerimiz mevcuttur.


_Ürün lerimizde 3 renk çalışmaktayız. Krem (Ekru), Pembe ve Mavi.


_Her bir ürünü diğer ürünlerimiz ile kombin yapabilirsiniz.


_İster bebeğinize isterseniz hediye paketi seçeneği ile hediye olarak terçih edebilirsiniz.


_ Banyo liflerimiz pembe mavi ve ekru olarak üç renk ve 25x25 cm boyutlarında üretilmiştir.


_ Orjinal organic Bonny Baby kutusundadır.
Yıkama Önerisi: Ilık suda elde yıkama yapılabilir.


Kategoriler

giyim bebek giyim kız bebek giyim kız bebek ayakkabı & patik
Sepete Ekle »
Copyright © 2010 - 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x