Otto Restoran'dan Leziz Serpme Kahvaltı Menüsü

450.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 12 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını () vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Seçenekler

Detaylar

Doğa ile iç içe, çam kokulu orman eşliğinde su ve kuş seslerinin birbirine karıştığı Pendik/Kurtdoğmuş yolu uzerinde bulunan, içerisinde Otto Restoran Otto Doğa Park’ta sizlere hizmet vermekteyiz.

Çocuklarınızın güvenle vakit geçireceği çocuk oyun parkı, keşfedeceği sevimli hayvanlar, ve gün boyunca sizlere eşlik edecek ağaç esintileri ve şelale sesiyle sakin bir gün geçireceğiniz restoranımızda sizleri gün boyunca keyifli vakit gecirebilirsiniz.

Zengin içeriği ile menümüz; zengin içerikli serpme kahvaltımız, ailelere özel kendin pişir kendin ye konseptli çardaklarımız içerisinde aileniz ve arkadaşlarınızla beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Serpme Kahvaltı Menüsü

Beyaz peynir, eski kaşar, örgü peynir, çeçil peynir, otlu peynir, bal-kaymak, portakal reçeli, tahin-pekmez, nutella, vişne reçeli, söğüş, acuka, tereyağ, siyah ve yeşil zeytin, sahan yumurta, pişi, patates kızartması, sucuk, sosis, meyve, sınırsız çay.

Mekan Bilgileri

Otto Restoran

Kurna Mah. Kurtdoğmuş Yolu Cad. No: 65
Pendik / İstanbul

Otto Restoran

Kategoriler

kahvaltı limitsiz çay dahil serpme kahvaltı

İlgili Aramalar

pendik kahvaltı fırsatları pendik limitsiz çay dahil fırsatları pendik serpme kahvaltı fırsatları pendik fırsatları
 Canlı Destek
HEMEN AL »