Bu Fırsat Kaçtı

Janset ve Gökçe Özyol’un Birlikte Oynayacağı 'Romantizma' Oyunu Tiyatro Bileti

78.50 TL 47.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 43575 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 37337

Detaylar

Hayalinizdeki düğünü yıllar sonra yapmaya karar verseniz ne olur? Peki 20 yıl sonra yapacağınız bu düğünde, eşiniz ile sizin hayalini kurduğunuz düğün birbirinden çok farklı ise?

 

Seyirciye eğlence dolu anlar yaşatan, Janset ve Gökçe Özyol'un sahneyi paylaştığı komedi tiyatro oyunu 'Romantizma' işte bu soruların peşine düşüyor ve sizi de bambaşka bir güldürü dünyasına sokuyor!

 

Senaryosunu 'Bir Kadın Bir Erkek' ekibinin yazdığı bu oyunda, hiç tahmin etmediğiniz bir sona doğru yol alan çiftimizin, yıllar içinde yıpranan ilişkilerine, kapanmayan hesaplarına ve halı altına süpürdükleri sırlara orta olacak, kendinizi kontrol edemeyeceğiniz kahkahalara teslim edeceksiniz...

 

İki başarılı oyuncunun sahnede devleştiği, konusu ve anlatışıyla sizi de içine çekecek bu komedi oyununu sakın kaçırmayın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

 Romantizma

Gergedan Yapım yeni sezonda iddialı oyunlarına bir yenisini daha ekliyor. Janset ve Gökçe Özyol’un birlikte oynayacağı 2 perdelik komedi “Romantizma” yıllar sonra yapmak istedikleri düğün hazırlıkları ile ortaya çıkan “bir evlilik hastalığı”nı sahneye taşıyor.

"Yasemin ve Uğur, evliliklerinin 20. yıldönümünde yıllar önce içlerinde ukde kalan düğünü yapmaya karar verirler. Birbirinden farklı iki ayrı düğün hayal eden karı koca; nikah tazeleme yolunda yıllanan ve yıpranan ilişkilerini, kapanmayan hesaplarını ve halı altına süpürdükleri sırlarını sorgulayacak ve beraberlikleri hiç beklemedikleri bir sona doğru yol alacaktır.

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan
Oyuncular: Janset - Gökçe Özyol 
Yöneten: Oktay Şenol 
Yapımcı: Cengiz Şahin - Hakan Yılmaz 
Müzik: Luxus

Kategoriler

etkinlik tiyatro diğer özel gün sömestr yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro sömestr eğlencesi
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.