Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Janset ve Gökçe Özyol’un Birlikte Oynayacağı 'Romantizma' Oyunu Tiyatro Bileti

78.50 TL 47.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 39925 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37337) vermeyi unutmayınız.

Seçenekler

Detaylar

Hayalinizdeki düğünü yıllar sonra yapmaya karar verseniz ne olur? Peki 20 yıl sonra yapacağınız bu düğünde, eşiniz ile sizin hayalini kurduğunuz düğün birbirinden çok farklı ise?

 

Seyirciye eğlence dolu anlar yaşatan, Janset ve Gökçe Özyol'un sahneyi paylaştığı komedi tiyatro oyunu 'Romantizma' işte bu soruların peşine düşüyor ve sizi de bambaşka bir güldürü dünyasına sokuyor!

 

Senaryosunu 'Bir Kadın Bir Erkek' ekibinin yazdığı bu oyunda, hiç tahmin etmediğiniz bir sona doğru yol alan çiftimizin, yıllar içinde yıpranan ilişkilerine, kapanmayan hesaplarına ve halı altına süpürdükleri sırlara orta olacak, kendinizi kontrol edemeyeceğiniz kahkahalara teslim edeceksiniz...

 

İki başarılı oyuncunun sahnede devleştiği, konusu ve anlatışıyla sizi de içine çekecek bu komedi oyununu sakın kaçırmayın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

 Romantizma

Gergedan Yapım yeni sezonda iddialı oyunlarına bir yenisini daha ekliyor. Janset ve Gökçe Özyol’un birlikte oynayacağı 2 perdelik komedi “Romantizma” yıllar sonra yapmak istedikleri düğün hazırlıkları ile ortaya çıkan “bir evlilik hastalığı”nı sahneye taşıyor.

"Yasemin ve Uğur, evliliklerinin 20. yıldönümünde yıllar önce içlerinde ukde kalan düğünü yapmaya karar verirler. Birbirinden farklı iki ayrı düğün hayal eden karı koca; nikah tazeleme yolunda yıllanan ve yıpranan ilişkilerini, kapanmayan hesaplarını ve halı altına süpürdükleri sırlarını sorgulayacak ve beraberlikleri hiç beklemedikleri bir sona doğru yol alacaktır.

Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan
Oyuncular: Janset - Gökçe Özyol 
Yöneten: Oktay Şenol 
Yapımcı: Cengiz Şahin - Hakan Yılmaz 
Müzik: Luxus

Mekan Bilgileri

Trump Towers Gösteri ve Kültür Merkezi

Trump Towers AVM
Şişli / İstanbul


Kartal Sanat Tiyatrosu

Kordon Boyu Mah. Tekel Cad. Uygar Sok. No:1/A
Kartal / İstanbul


Torium AVM Sahne

E5 Üzeri Haramidere
Esenyurt / İstanbul


Etiketler

tiyatro sömestr etkinlik yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro

İlgili Aramalar

şişli tiyatro fırsatları şişli sömestr fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli komedi tiyatro oyunları fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli hafta sonu tiyatro fırsatları şişli fırsatları kartal tiyatro fırsatları kartal sömestr fırsatları kartal etkinlik fırsatları kartal yetişkin tiyatrosu fırsatları kartal komedi tiyatro oyunları fırsatları kartal hafta içi tiyatro fırsatları kartal hafta sonu tiyatro fırsatları kartal fırsatları esenyurt tiyatro fırsatları esenyurt sömestr fırsatları esenyurt etkinlik fırsatları esenyurt yetişkin tiyatrosu fırsatları esenyurt komedi tiyatro oyunları fırsatları esenyurt hafta içi tiyatro fırsatları esenyurt hafta sonu tiyatro fırsatları esenyurt fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.