Tact Güzellik Merkezi'nden Biorezonans Yöntemiyle Tek Seansta Sigaradan Kurtulma

440.00 TL 89.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 574 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 57250

Seçenekler

Detaylar

Sigaradan kurtulmak artık tek seansta mümkün! Profesyoneller aracılığı ile nefes alın! 


Tek seferde kurtulmak imkansız değil, mümkün!

Ne kadar tiryaki olursanız olun biorezonans ile siz de sigarayı bırakabilirsiniz! Tek bir biorezonans seansı ile sigarayı hayatınızdan uzaklaştırın.

Daha fazla geç kalmayın!

Biorezonans Yöntemiyle Sigarayı Bırakma Uygulaması:

Biorezonans Yöntemi, tek seansta bağımlılık yapan madenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda verilir. Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir temizlenme hali yaratabilmektir. Biorezonans Yönteminde vücuda herhangi bir madde verilmez.

Etkisi Nasıl Olur?

Biorezonans Yöntemi vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu tek seans ile ortadan kaldırmaktadır. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi ''vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali'' yaşanmaktadır. Biorezonans Yöntemi uygulaması sonrasında kişi, sigara içmeye kalksa bile hem eski bildiği tadı alamamakta, hem de bağımlılık durumunun eskisinden farklı olduğunu görmektedir. Etkisi, nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadığı sürece kalıcıdır.

Terapiye Gelmeden Önce:

Bırakma zamanınızı işlerinizin anormal derecede yoğun olduğu ve anormal bir stresin hakim olduğu bir zamana denk getirmeyiniz. Bayan iseniz adet zamanının hemen öncesine gelmemesine özen gösteriniz. Gelmeden önce sigarayı azaltmayınız. Yarım günlük bırakmalar yapmayınız. Kendinizi denemeye kalkmayınız. Eskiden içtiğiniz kadar içiniz. Son akşam alkol almayınız. Sigarayı bırakma gününün öncesi akşam (mümkünse birkaç gün öncesinden itibaren) alkol almayınız. Son 6 saat kahve içmeyiniz. Bir gün öncesinden itibaren bol sıvı almaya başlayınız. Sigara içmeye devam ediniz. Randevunuza giderken yanınızda genellikle içtiğiniz marka sigaradan son iki tane kalmasına dikkat ediniz.

Biorezonans Yöntemi Uygulaması

Adım 1:

Uygulama öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz. Uygulamanın hemen öncesinde yarısını içeceğiniz ve küçük bir cam tüp içine söndüreceğiniz iki adet sigarayı kullanacağız.Terapi esnasında son içtiğiniz sigaralar kullanılacak, yani bio-rezonans ile frekans temizliği, son içtiğiniz sigaralar üzerinden olacak. Bu yüzden bu sigaraların genellikle kullandığınız marka sigaralar olması önemlidir. Biorezonans yöntemi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde cihazın elektrotları olacak. Ayaklarınız özel iletken plakalara basıyor olacak. Alnınızda ise bir başka elektrot sarılı bulunacak. Uygulama 30 ila 50 dakika arası sürecek ve bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşayacaksınız, hafif sersemlik hissetmeniz de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Seans sürerken doktorla yapacağınız bir görüşme olacak. Bu görüşmede size motivasyon değerlendirmesi yapılacak ve bırakma sürecinde uymanızı önerdiğimiz bazı kurallar, ayrıca psikolojik bağımlılığın üzerine gitmenin yolları anlatılacak.

Adım 2:

Sigara bırakma uygulamasında de sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar bir etil alkol - tuzlu su karışımına verilecek. Başka bir deyişle küçük bir şişe içindeki bu sıvı elektro-homeopatik yüklemeye tabi tutulacak. Homeopatik sıvı uygulamanın devamında, evde kullanılacak. Gün içinde zaman zaman dil altına damlatılacak.

Adım 3:

Homeopatik sıvıya benzer şekilde uygulamanın devamı için bir de çip kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. Çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edecek. Çip sudan etkilenmeyeceği için vücudunuza çip takılıyken banyo yapabilir ve denize girebilirsiniz.

Tact Güzellik Merkezi'nin Yorumları

  • Evet 8 agustos tact guzellik salonuna gidip sigaraya biorezonansla veda ettigim gundur...sayelerinde ben ve 2 arkadasim toplamda 3 kisi biraktik bu illeti tesekkurler tact guzellik merkezi .(ilk yorumlari okudugumda tanidiklarinin yorum yazdigini dusunuyordum.)
  • Deneyimli ve bilgili bir hizmet almanın yanında, çalışanların anlayışlı, yardımsever ve samimi yaklaşımı da; insana keyifli bir atmosfer yaşatıyor. Bir de, teknolojinin en son ulaştığı aletlerle işlem görmek; daha da sağlıklı oluyor. Her konuda, kuşku duymadan hizmet alabileceğim; olumlu bir estetik merkezi. Herkese rahatlıkla öneririm. Dr. Püren
    27 Ağustos 2020 13:31
    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler Dr.Püren hanım.Sizin gibi birini ağırlamak harikaydı.
  • Çalışanlar güler yüzlü ve ilgililer. Bilgilendirme yaparak sizi rahatlatıyorlar

Mekan Bilgileri

Tact Güzellik Merkezi

Fulya Mah. Büyükdere Cad. Osman Apt. No: 58 / 8
Şişli / İstanbul

Kategoriler

sağlık sigara bırakma bio rezonans

İlgili Aramalar

şişli sağlık fırsatları şişli sigara bırakma fırsatları şişli bio rezonans fırsatları şişli fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.