Bu Fırsat Kaçtı

Sueda Kürkçü Makeup Stüdyo'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Sueda Kürkçü Makeup Stüdyo'yu Takip Et

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

güzellik ipek kirpik kirpik lifting kaş laminasyonu

Sueda Kürkçü Makeup Stüdyo'da Kaş & Kirpik Uygulamaları

625.00 TL 299.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 31 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Sueda Kürkçü Makeup Stüdyo'da bakışlarınızın etkisini arttıracak kaş ve kirpik uygulamaları sizleri bekliyor!

İndirimli fiyata kirpik lifting, gizli kirpik, doğal kirpik, kaş laminasyonu, kaş lifting, volum kirpik uygulamalarını kaçırmayın!

Güzelliğiniz daim olsun!

Kirpik Lifting

Kirpiğinize dışarıdan herhangi bir ekleme yapılmadan, kıvırma ve boyama işlemidir. Halk arasında kirpik kıvırma olarak da adlandırılmaktadır. Bu sayede kirpikleriniz daha hacimli, uzun ve kavisli bir görünüme kavuşuyor. Aynı zamanda kirpiğe keratin bakımı da yapıldığından, kirpikte herhangi bir dökülme veya hasar meydana gelmemektedir. Bu işlemlerle birlikte kirpik gürleştirme amaçlanmaktadır. Kirpikten kirpiğe değişiklik gösteren bir uygulamadır. Ortalama 2-3 ay kullanım süresi vardır.

Uygulama aşamaları:

İşlemlere başlamadan önce, kirpikler uzman tarafından temizlenerek yağ ve kirden arındırılmaktadır. Temizleme işlemi için bazı ürünler kullanılır.

Kirpiklerinizin sıklığına, hacmine ve göz şeklinizin büyüklüğüne göre; S, M, L olarak üç adet silikon ped türünden uygun olanı, göz kapağınıza yapıştırılır.

Kirpik lifting’i işleminin belli aralıklarla tekrarlanması işlemin kalıcılığını arttırır, keratin uygulaması sayesinde kirpikleri besler ve hacim kazandırır.

Pedin üzerine yapıştırılan kirpiklere özel solüsyonlar sürülerek 2 kez 20 şer dakika bekletilir. Sonrasında kirpik boyası sürülerek 15 dakika bekletilir. Boya temizlenir ve kirpiklerden arındırılır

Son olarak ped çıkarılır ve kirpiğe keratin uygulaması yapılır.

Tüm işlemler ortalama 1 saat sürmektedir. Seyrek ve hacimsiz görünen kirpikler bu uygulamayla çok daha güzel bir görünüme kavuşur.

Kaş Laminasyonu

Kaş laminasyonu, kaşların uzun süreli şekillendirilmesini sağlayan kaş bakım işlemidir. Kaşların yukarı doğru sabit kalmasını sağlarken bir yandan da kaşların daha taranmış ve şekilli görünmesine yardımcı olur. Bazı sert kaş kılları ters yöne doğru uzayabiliyor veya içe doğru kıvrılabiliyor. Kaş laminasyonu, bu gibi inatçı kaşların şekillendirilmesini sağlayarak daha düzgün uzayan gür kaşlara sahip olmana yardımcı olur. Kaş laminasyonu yarı kalıcı bir işlemdir, ortalama ömrü 6-8 hafta arasındadır.

Kaş laminasyonu işlemi için ilk olarak kaşların özel kaş şampuanıyla yıkanıyor ve temizleniyor. Makyaj artıklarından arındıktan sonra primer ile kaş laminasyonu için baz oluşturulur. Kaşlarına istenilen şekil verildikten sonra iki özel yapıştırıcı solüsyon sürülür ve beklenir.

Sueda Kürkçü Makeup Stüdyo'nun Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
  • Sueda Hanım, işindeki sorumlu; dikkatli ve titiz çalışmalarının yanında, müşteriye karşı da anlayışlı davranmasıyla; çok değerli bir işletme sahibi. Memnun kalmanın da ötesinde, kendinden her zaman hizmet almak istiyorum.
  • Harika bi deneyimdi! Tırnaklarım tam istediğim gibi oldu. Evimde gibi rahat hissettim. Şuheda hanıma teşekkürlerimi sunuyorum. Tekrar geleceğim

Mekan Bilgileri

Sueda Kürkçü Makeup Stüdyo

Halaskargazi Mah. Şafak Sok. No: 39 D: 3
Şişli / İstanbul

Sueda Kürkçü Makeup Stüdyo

Kategoriler

güzellik ipek kirpik kirpik lifting kaş laminasyonu

İlgili Aramalar

şişli güzellik fırsatları şişli ipek kirpik fırsatları şişli kirpik lifting fırsatları şişli kaş laminasyonu fırsatları şişli fırsatları