Bu Fırsat Kaçtı

Eğlence Dolu Düğün Komedisi 'SUİT' Tiyatro Oyunu Bileti

78.50 TL 49.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 2548 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 53416

Detaylar

Evleneceğiniz kişi ya doğru insan değilse? Peki ya doğru insan tam düğünden önce karşınıza çıkarsa?

 

İşte bu kadim ve karışık soruların peşine düşen, düştüğü yolda sizlere kahkaha dolu anlar yaşatan komedi oyunu 'SUİT', iddialı oyuncu kadrosu ile tiyatro sahnesinde!

 

Bir otelin suit odasında düğün törenine hazırlanan çiftimizin, hayatlarına beklenmedik misafirler girer ve olaylar karışık bir hal almaya başlar... Kadrosunda; Ümit Kantarcılar, Begüm Öner, Ceyhun Fersoy, Ebru Şahin ve Melis Kaygılaroğlu gibi ünlü oyuncuları barındıran 'SUİT' tiyatro oyunundan kendinizi durduramayacağınız gülüşlerle ayrılacaksınız...

 

İnsanın bu hayatta cevabını aradığı en önemli sorulardan olan "doğru insan mı?" sorunsalını, mizahi bir dille keşfedip, sevdiklerinizle birlikte keyif dolu bir akşam geçireceğiniz bu oyun için yerinizi hemen ayırtın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

SUİT

"Düğün Dündü, Bugün Bugün"


Bir otelin süit odası, yeni bir hayata adım atmak üzere evlilik törenine hazırlanan genç bir çift, hazırlıkları takip eden yakın dostları, ve hayatlarına bir anda giren beklenmedik misafirler ile olaylar… Jest Tiyatro’nun yeni prodüksiyonu, iddialı oyuncu kadrosuyla ekim ayında prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.


Evlenmek için seçtiğiniz kişi “doğru insan” değilse ne olur?


Ümit Kantarcılar, Begüm Öner, Ceyhun Fersoy, Ebru Şahin ve Melis Kaygılaroğlu’nun kadroda yer aldığı muhteşem komedi kısaca bize şunu söylemeye çalışıyor.


Peki ya “doğru insan” tam düğünden önce karşınıza çıkarsa? İşte bu sorular kahramanlarımızı içinden çıkılmaz gibi görünen sorunların, eğlenceli bir dolantının ortasına sürüklüyor, kahkahalarımızı tutamayacağımız bir dizi komik olay ustaca bir kurguyla sahneye taşınıyor.


Yöneten: Eyüp Emre Uçaray
Yönetmen Yrd: Aziz Caner İnan
Dekor Tasarım: Tolga Güleryüz
Dekor Uygulama: Murat Yılmaz
Kostüm: Gülcan
Oyuncular: Begüm Öner, Ceyhun Fersoy, Ebru Şahin , Melis Kaygılaroğlu, Ümit Kantarcılar
Fotoğraf: Eren Yiğit
Afiş Tasarım: Galip Aksular
Yapım: Jest Tiyatro
Reji Asistanı: Meltem Coşkun

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro diğer özel gün 8 mart dünya kadınlar günü etkinlik
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.