Bu Fırsat Kaçtı

Diğer

Benzer

Popüler

Ali Poyrazoğlu, Güneş Berberoğlu ve Melih Ekener'in Sahnelediği 'Tamamla Bizi Ey Aşk' Tiyatro Oyunu Bileti

280.00 TL 230.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 9204 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Ali Poyrazoğlu'nun yazdığı ve Ali Poyrazoğlu, Güneş Berberoğlu ve Melih Ekener'in birlikte sahnelediği Tamamla Bizi Ey Aşk, interaktif bir komedi oyunu!


Aşkın politika kadar tehlikeli olduğunu mizahi bir dille anlatan Tamamla Bizi Ey Aşk, seyirciye beklentilerin üzerinde bir seyir keyfi sunuyor.

İyi seyirler dileriz!

Tamamla Bizi Ey Aşk

Ali Poyrazoğlu'nun kitabından yola çıkarak yazdığı “Tamamla Bizi Ey Aşk” interaktif bir güldürüdür. Tökezlemiş gönül ilişkilerinin, düzeltilip yerli yerine oturtulmasının yöntemleri üstüne müthiş bir güldürü. Buruşmuş gönül ilişkileri, evlilikler nasıl ütülenmeli, eski düzgün haline getirilmeli... Evlilik terapisi yapan doktorların kapısında kuyruk var. Oyunda terapi yapılan bir çift üzerinden seyircilere bu işin sırları açılıyor, terapi yöntemlerini sergiliyor. “Tamamla Bizi Ey Aşk” dünyanın en tehlikeli konusu “Aşk” üstüne seyirci ile birlikte düşünüyor. Buruşan ikili ilişkileri, evlilikleri nasıl temize çekmeli, nasıl ütülemeli, gönül işlerinin sırları, aksayan, boşanma noktasına gelmiş çiftlerin nasıl düze çıkarıldığını görmek istiyorsanız, “Tamamla Bizi Ey Aşk”ı kaçırmayın.


Bekar mısınız? Nişanlı mı? Aşık mısınız? Evli ya da Boşanmak üzere misiniz? Tamamla Ey Bizi Aşk!‘ı izlemeden karar vermeyin.Oynayanlar: Ali Poyrazoğlu, Güneş Berberoğlu, Melih Ekener

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro