Bu Fırsat Kaçtı

Benzer Fırsatlar

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

aktivite çocuk tema park akvaryum

The World Of Viasea'da Tema Park, Sinema, Akvaryum ve Game Center Alanlarına Yıl Sonuna Kadar Sınırsız Giriş Kartı

179.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 30741 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1106069) vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Detaylar

The World Of Viasea'da büyükten küçüğe herkes için eğlence!

Sinema, tema park, akvaryum ve game center eğlenceleri ile keyifli vakit geçirmek için kullanabileceğiniz sınırsız giriş kartınızı hemen alın.

Hadi siz de The World Of Viasea'da eğlence için uygun fiyata giriş kartınızı edinin ve kendinizi maceraya bırakın!

İyi eğlenceler dileriz...

The World Of Viasea

Tema Park; Türkiye`nin en büyük, Avrupa`nın 5. En Hızlı Roller coasterı Red Fire ile birlikte 24 eğlenceli ünitenin yer aldığı ViaSea Tema Park Yıllık Sınırsız Kart sahiplerinin en sık uğradığı eğlence merkezi olacak. Çünkü onlar ViaSea Tema Park`a yıl sonuna kadar hiç ücret ödemeden istedikleri kadar giriş yapabilecekler. 15 Mart 2018`e kadar bakım nedeni ile kapalıdır

Sinema; Kış aylarının vazgeçilmez etkinliği sinema keyfi ViaSea`de doyasıya yaşanıyor. Türkiye`nin en modern sinema salonlarına sahip Via Entertainment Sinema`da vizyona giren birbirinden güzel ve heyecanlı filmleri, istediğiniz her gün, istediğiniz kadar seyredebilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Hafta içi ve Hafta Sonu : 11:00 - 24:00 kullanıma açıktır.

Akvaryum; İstanbul`un 88 metre ile en uzun akvaryum tüneline sahip ViaSea Akvaryum`da onbinlerce deniz canlısı ziyaretçilerini bekliyor. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea Akvaryum`da eğitim ve eğlence bir araya geliyor. Köpekbalıkları ve binlerce deniz canlısının bulunduğu eşsiz dünyanın kapıları size açılıyor. Viasea Akvaryum birçok "en" ve "ilk" e sahip...Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum`da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemleyebileceksiniz.Eğitim ve eğlencenin bir araya geldiği Viasea Akvaryum`da 47 farklı temalı sergide 12.000`in üzerinde deniz canlısı sizleri bekliyor. Boğaziçi`nin tarihine su altından bakarak, İstanbul`un en uzun su altı akvaryum tünelinde köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Biberonla Koi balığı besleme ve sadece Viasea Akaryum`da deneyimleyebileceğiniz, günlük sınırlı sayıda sunulan özel elle Vatoz balığı besleme aktivitelerine katılabilir, sadece Viasea Akvaryum'da sergilenen canlı türleri hakkında rehberlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Eğlence Alanlarına Giriş Saatleri

Akvaryum - Hafta içi : 10:00 - 19:00 / Hafta Sonu : 11:00 - 20:30
Tema Park - 15 Mart 2018’e kadar bakım nedeni ile kapalıdır.
Via Entertaintment - Hafta içi ve Hafta Sonu : 11:00 – 24:00
Viaport Marina Alışveriş Merkezi - 10:00 – 22:00

Mekan Bilgileri

The World Of Viasea

Cami Mah. Balıkçılar Sok. No:20 Tuzla
Tuzla / İstanbul


Etiketler

aktivite çocuk tema park akvaryum

İlgili Aramalar

tuzla aktivite fırsatları tuzla çocuk fırsatları tuzla tema park fırsatları tuzla akvaryum fırsatları tuzla fırsatları
Copyright © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.