Barbaros Uzunöner'in Oynadığı 'Türk Müsün Canım?' Stand Up Gösterisi Bileti

80.00 TL 55.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 3826 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 23906

Seçenekler

Detaylar

Bu Tiyatro yine muhteşem, keyif dolu bir komedi gösterisi ile sizinle...

'Türk Müsün Canım?' adlı oyunda yerinizi ayırtın, keyif dolu bir gün geçirin.

 

İyi seyirler...

Türk Müsün Canım?

Siyasetçiler futbol maçı yapsa nasıl bir maç olurdu? Sağımsılar ile Solumsuların futbol maçı bu oyunda.


Mizah damarları zengin ülkemizin tiyatro tarihi de komik midir? Ülkemizde sahnelenen ilk tiyatro oyununda yaşanan komiklikler bu oyunda. 

Can Yücel’in bazı durumlar karşısında verdiği mükemmel cevaplar, 

Din hocalarının çıktıkları televizyon programlarında sinirli olmalarının sebeplerine dair tahminler, 

Bizi alık yerine koyan bazı reklamlar, 

Geeeksiz kibarlık yapan misafirlerin neden tartaklanmaları gerektiği,

İçine mizah bulaşmış ne varsa 

Hepsi bu oyunda.

 

Yaşarken değil izlerken fark edeceğiniz komiklikler bu gösteride. Dünyanın en zor işini yapmaya hazır olun. Ne mi o? Tabii ki kendine gülmek. Bizi bize kızarak kızdırarak değil, severek sevdirerek anlatan bir gösteri. Barbaros Uzunöner'in tek kişilik oyununa çok güleceksiniz.

 

"Barbaros, Senden her gün yeni şeyler öğreniyorum. Sen benim genç dostum ve en genç öğretmenim... Sarılıyorum sıkı sıkı ve öpüyorum..."
YILDIZ KENTER

 

"Barbaros rahat ve komik.Zihniyetimizi, gndelik yaşantımızı ele veren saptamalarda bulunuyor ve bunu güldürerek gözümüzün içine sokuyor. Ayrıca bu gösterinin sizin için gülmek dışında bir  getirisi de şu olabilir; Gösteriden minik parçalar ezberleyip dost, hemşeri, iş ve manita ortamında bin hayli sükse
yapabilirsiniz. Fakat randıman aldıktan sonra Barbaros'un ismini zikrederek tabii. Eline sağlık Barbaros, sana da bravo Uzunöner."
METİN ÜSTÜNDAĞ


“Barbaros’un   oyununu   büyük   bir   keyifle   izledim. Gerçeklerle komikliklerin, komikliklerle gerçeklerin iç çe geçtiği nitelikli bir güldürü. Tebrikler... “
AYŞE KULIN

 

“Türk müsün Canım”ı izlerseniz, eminim ki bir daha hiç unutmazsınız. Türk müsün Canım, her şeyiyle bizi anlatıyor. Yaşayıp da hiç üzerimize toz konduramadığımız yönlerimizi, bazen tiye alıyor bazen de Osmanlı tokadı gibi suratımıza patlatıyor. Siyasi hicvi, ne zamandır unutmuştuk.  Bu işlerin üstadı diye bilinen abileri gibi kaçak güreşmiyor. Onların cesaret edemediği konularda, kırmadan, dökmeden, hakaret etmeden ustaca mesajlar veriyor!..

 

Yurtdışı turnelerine de çıkıyor, kaçırmayın, izleyin!
Bazen ders veren hoca gibi görünse de zerresi akılda kalmayan sabun köpüğü geyiklere bin tercih edilir. En azından, güldürürken de düşündürüyor.
ABBAS GÜÇLÜ

Mekan Bilgileri

Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne

Gülbahar Mah. Cemal Sahir Cad. No:33 Mecidiyeköy
Şişli / İstanbul

Kategoriler

etkinlik tiyatro özel gün sömestr stand - up yetişkin tiyatrosu komedi tiyatro oyunları hafta içi tiyatro sömestr eğlencesi

İlgili Aramalar

şişli etkinlik fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli özel gün fırsatları şişli sömestr fırsatları şişli stand - up fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli komedi tiyatro oyunları fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli sömestr eğlencesi fırsatları şişli fırsatları
Sepete Ekle »
Copyright © 2010 - 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x