Bu Fırsat Kaçtı

Yasmin Güzellik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Yasmin Güzellik'i Takip Et

Beşiktaş Yasmin Güzellik'ten Eximia ile 4 cm İncelme, G5, Pasif Jimnastik ve Lenf Drenaj Uygulamaları

150.00 TL 50.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 8 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (58000) vermeyi unutmayınız.
Aramak için tıkla

Detaylar

İnce ve fit bir beden Yasmin Güzellik'te hayal değil!

Spor salonlarında saatlerce vakit geçirmeden hızlı ve zahmetsiz zayıflık için indirimli fiyatlı pakete sahip olmanız yeterli.

G5 masajı, pasif jimanstik, lenf drenaj uygulamalarından oluşan zayıflama paketine sahip olma şansını sakın kaçırmayın!

G5 Masajı

G5 masajı farklı başlıklara sahip olan ve G5 adı verilen bir masaj aleti ile yapılır.
G5 Masajı diğer masajlardan uygulama olarak biraz farklıdır. Bu masajda hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi uygulanır ve bu kalça, üst bacak, kol ve diğer bölgeler de Titreşimler sayesinde sıkılaşma sağlar, selülit oluşumunun önüne geçilmesi ve giderilmesinde oldukça etklidir.
G5 masajı, vücuda yoğun titreşimler vererek, fazla yağın ve ödemin atımını sağlayan bir masaj yöntemidir.
G5 Masajı ile bölgesel incelmenin yanı sıra yorgunluk giderici ve kan dolaşımını düzenleyici etkiside görülmektedir.

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedilebilir fakat bu uygulamada yattığınız yerde zayıflıyorsunuz.
Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında, çalışamayan kaslarımız da bulunuyor. Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor. Problemli bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Böylelikle yağ yakımı hızlandırılır ve jimnastik yapış etkisi ile daha sıkı ve fit görünürsünüz.
Pasif jimnastiğin temel açılımı bir tür egzersiz olması ve vücudun enerji harcamasını sağlamasıdır. Enerji harcayarak bölgesel incelmede etkili olur.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj uygulaması ile bölgesel incelme uygulamasında etkili sonuç alabilirsiniz.
Lenfatik dolaşımı hızlandırır
Kan dolaşımı hızlanır
Selülite neden olan dokular arası birikmiş yağları lenf sistemine katılarak vücuttan atılır. Bu şekilde selülit azalır.
Kavitasyon gibi yağ yakım uygulamalarından sonra parçalanan yağların vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
Hücreler daha çok Oksijen gider. Cilt canlanır.
Vücutta birikmiş istenmeyen maddelerin vücuttan uzaklaştırılması hızlanır. Detok etkisi sağlar.
Masaj etkisi ile vücut rahatlar.

EXİMİA

İstenmeyen yağlardan kurtulmak adına tasarlanan EXİMİA;

Patentli ULTRAPORASYON teknolojisi ile 3 cm derinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir metoda sahiptir. Ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon baloncukları ile yağ hücrelerini yok ederken bu yöntemin etkisini arttıran ELEKTROPORASYON ile diğer cihazlardan farklılaşır.

Uygulama sonrası yapılan vakum ile endormolojik masaj ile atık yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır. Patentli cihaz tasarımı ve metodu ile rakipsiz bir yöntemdir.

Yüzeysel dokuda çalışan 3 MHZ ve 1 MHZ 'lik ultrasonik cihazlardan farklı olarak 33Khz olan düşük frekans ultrasoundlar kavitasyonel bir fenomen oluşturarak daha derin yağlı dokulara ulaşır (0.5-2cm). Her çeşit dokuda aynı istikrarı elde eden ayarlanmış güç doğru şekilde üretildiği zaman, düşük frekansın asıl amacı yağlı dokuyu emülsiyonlaştırmaktır.

Eximia Kavitasyon İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Eximia Kavitasyon ile diğer kavitasyonlar arasındaki fark nedir?

Patentli ultraporasyon teknolojisi ile 3 cm derinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir metoda sahiptir, yine ultrason dalgaları sadece yağ hücrelerine spesifiktir, bu sayede çok daha güçlü kavitasyon etkisi yaratmaktadır.

Eximia kavitasyon ağrı yaratır mı?
Eximia kavitasyon uygulamaları ağrısız uygulamalardır. Cilt altına herhangi bir müdahalede bulunulmaz. Uygulama sonrası işinize bile dönmeniz mümkündür.

Eximia kavitasyonda kaç cm incelirim?
Eximia kavitasyonda tek seansda 1-12 cm incelme olabilmektedir. Sonraki seanslarda etki artmakta vede kalıcı hale gelmektedir.

Eximia kavitasyon ile selülit tedavisi nasıl oluyor?
Eximia kavitasyonun selülit tedavisinde kullanılan özel programlar sayesinde derideki dalgalanmalar azalacak, selülitleriniz düzelecek, gerileyecektir.

Eximia kavitasyon kaç seans olarak yapılmaktadır?
Eximia kavitasyon ortalama 6 seans olarak yapılmaktadır. Uygulama sıklığı haftada 2 seans olarak başlanıp, sonradan haftada 1 e düşebilmektedir.

Uygulama süresi ne kadardır?
Uygulama süresi yapılan bölgeye göre değişmektedir. Karın bel bölgesi 40-60 dakika, bacak bölgesi 60 dakika, popo kalça 20 dakika, kollar toplam 20 dakika ortalama süreleri vardır. Seans süreleri ilk seans dan sonra bir miktar azalacaktır.

Kavitasyon sonrası yağlar nasıl atılır?
Kavitasyonda ortaya çıkan fazla yağ karaciğer, ve lenf yolu vasıtasıyla vücuttan atılmaktadır. Atılımı ve total yağ kitlesini azaltmak amacıyla spor yapılması bu süre zarfında etkinliği arttırmaktadır.

Mekan Bilgileri

Yasmin Güzellik

Balmumcu Mah. Barbaros Bul. No: 66-5
Beşiktaş / İstanbul

Kategoriler

sağlık zayıflama pasif jimnastik incelme lenf drenaj g5 masajı sıkılaşma

İlgili Aramalar

beşiktaş sağlık fırsatları beşiktaş zayıflama fırsatları beşiktaş pasif jimnastik fırsatları beşiktaş incelme fırsatları beşiktaş lenf drenaj fırsatları beşiktaş g5 masajı fırsatları beşiktaş sıkılaşma fırsatları beşiktaş fırsatları
Copyright © 2010 - 2021 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Fırsat Bu Fırsat
Daha iyi bir deneyim için
Uygulamada Aç
x