Bu Fırsat Kaçtı

Diğer Benzer Fırsatları İnceleyin:

etkinlik tiyatro çocuk tiyatrosu çocuk hafta sonu tiyatro

'Benim Komik Dedem' Çocuk Tiyatro Bileti

150.00 TL 135.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 565 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Detaylar

Ağaçların ve ormanların önemini çocuklara aşılayan 'Benim Komik Dedem' tiyatro oyunu minik seyircisi ile buluşuyor...

Öğretici ve eğlendirici bu oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

Siz de çocuğunuzla birlikte keyif dolu anlar geçirin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi eğlenceler.

Benim Komik Dedem

İki perdeden oluşan Oyun, psikolog (Pedagog) lar eşliğinde hazırlanmaktadır. Klasik Çocuk Oyunlarının dışında, Müzikli Çocuk Komedisi şeklinde bir Oyun tarzı vardır.

Ağaçların ve Ormanın bizim için yeri ve önemini anlatan, ana konusunun yanı sıra hayata dair bir çok konuda da çocuklara, hayat için gerekli bazı bilgileri çocuk komedisi ile sunan oyunun, konusu kısaca şöyledir; Her yaz tatilini, dedesi ve nenesi ile geçiren Kamile, bu yazda köyde dedesi ve nenesi ile çok güzel vakit geçirecektir. Fakat bu yaz köyde farklı bir durum vardır, çünkü muhtar köyün daha da güzel olması için, “ağaç dikme ve çabucak büyütme” yarışması düzenlemiştir, Kamile’nin dedesi Kamil de bu yarışmaya katılmıştır. Buraya kadar her şey normal görünmektedir, fakat Kamil bu yarışmada birinci olmak için hile yapmaya yeltenir. Kendince hilesi şöyle olacaktır; zaten yetişmiş bir ağacı söküp, yarışma alanındaki bir yere dikecek böylece, ağacını herkesten önce büyütmüş olacak ve yarışmayı kazanacaktır. Kamile bu plana kulak misafiri
olur. Oyunun seyircilerinden de yardım isteyerek, köyün bilgesi ile Dede’ye ve Nene’ye güzel bir ders vermeye karar verilerek ilerleyen oyun, seyircinin de interaktif katılımı ile mutlu bir sonla biter ve “Köyün Ormanı” kurtulur. Yaptıkları yanlışı anlayan tatlı yaşlılar da dahil hep beraber şarkılar söylenerek final yapılır.

Kategoriler

etkinlik tiyatro çocuk tiyatrosu çocuk hafta sonu tiyatro