İstanbul Tiyatro Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Etkinlik Tarihi
Kategori
İşletme

Yaşam boyunca gelmiş, geçmiş ya da geçebilecek olayları belirli yerlerde ve oyuncularla, seyirciler önünde canlandırma sanatı olan tiyatronun geçmişinin çok eskilere dayandığını söyleyebiliriz. Bugünlerde izlediğimiz tiyatronun kaynağı, tarihi araştırmalara göre Yunan tanrısı Dionysos adına yapılan törenlerden çıkmış olduğundan, tiyatro sanatı için geçmişten günümüze insanların ve toplumların hayatında oldukça önemli bir yeri olduğunu diyebiliriz. Teknolojinin hayatımıza oldukça etki ettiği bu dönemde bile tiyatrolar varlığını sürdürebiliyor. İşten, okuldan, bütün bu yoğunluktan biraz da olsa sıyrılıp kaliteli aktiviteler yapmak istiyorsanız indirimli tiyatro biletleri bizden!

Tiyatro nedir, tiyatronun önemi nedir?

Toplumu bilinçlendiren en önemli sanat dallarından olan tiyatro, sinemadan önce olduğu gibi, sinemanın daha yoğun izlendiği günümüzde de önemini had safhada korumaktadır. Çünkü tiyatro oyunları sayesinde insanlar dünyaya objektif ve gerçek duyguları içinde barındıran gözle bakmayı öğrenir, düşünce özgürlüğüne sahip çıkar, sanatın insan üzerindeki geliştirici gücünü görüp, bireyi oldukça yakından tanımasını sağlar. Binlerce yıllık bir birikimin, insanı en gerçekçi duygularla donatma ve düşündürme yetkinliğine sahip en önemli sanat dalı, tüm bu bilgilerin ışığında hiç şüphesiz ki tiyatro olmaktadır. Siz de boş vakitlerinizi hem eğlenip hem öğrenmek, bütün duygulara sahneden bizzat kendiniz tanıklık etmek ve düşüncelerinizi, içinizde biriktirdiklerinizi en etkin bir biçimde kullanma becerisi kazanmak istiyorsanız hemen sizin için oluşturmuş olduğumuz, uygun fiyatlı tiyatro fırsatı kampanyalarını incelemeye başlayın.

İndirimli İstanbul tiyatro biletleri sizi bekliyor!

Kendi özelliklerinizin farkına varıp, eksikliklerinizi tamamlamak, kültürel yönden kendinizi geliştirmek istiyorsanız zaman kaybetmeden sizin için hazırlamış olduğumuz tiyatro fırsatlarına bakıp, kendinize en uygun tiyatro oyununu bulun. Birçok yerle kıyaslandığında daha uygun olan tiyatro biletleri sayesinde hayatınızı renklendirmenin tam vakti! Tiyatro İstanbul fırsatları oldukça fazla seçenekler barındırıyor... 2 perdeli komedi tiyatro oyunu "Yetersiz Bakiye", dünyayı hayran bırakan “Karlar Ülkesi” çocuk tiyatro oyunu, birbirinden ünlü tiyatro oyuncularını bir araya getiren eğlence dolu düğün komedisi "SUİT" tiyatro oyunu, duayen sanatçı Haldun Dormen'den "Kibarlık Budalası" tiyatro oyunu, usta sanatçı Genco Erkal'ın sahnelediği "Bir Delinin Hatıra Defteri" tiyatro oyunu, Rutkay Aziz ve Taner Barlas'tan "Adalet, Sizsiniz" tiyatro oyunu ve daha fazlasının olduğu tiyatro oyunları için sen de fırsat listemize vakit kaybetmeden bak ve indirim avantajıyla tiyatro bileti al!

Şimdi Tiyatro Vakti!

Tiyatroda yaşananlara canlı olarak tanıklık ettiğiniz için duygusal bağ daha iyi gerçekleşir. Sinema filmindeki dram sahnelerinin sizi etkileme oranıyla, tiyatrodaki bir dram sahnesinin etkisi bir olamaz. Oyuncu ve izleyici etkileşiminin en üst perdeden yaşandığı tiyatroda; duygusal veya komedi türünden bir oyunla mevcut dünyanızdan biran da olsa farklı bir dünyaya yolculuk edebilirsiniz. Bu yolculuğunuzu birbirinden başarılı sanatçılarla yapmanın da büyük bir katkısı olacaktır. Tiyatro İstanbul fırsat oyunları arasında; Ferhan Şensoy, Haldun Dormen, Rutkay Aziz, Oya Başar, Erdal Özyağcılar, Melek Baykal, Nilgün Belgün, Yasemin Yalçın, İlyas İlbey, Levent Üzümcü, Yurdaer Okur, Emre Kınay, Cem Davran, Celil Nalçakan, Hande Subaşı, Hakan Bilgin, Bülent Alkış gibi tiyatro sanatının başarılı ve usta bir çok ismi, indirimli tiyatro oyunları ile karşınızda.

İyi bir aktivite için en doğru tercih: Tiyatro

Günümüzde tiyatro, sinema kadar revaçta değil. Bu nedenle sinema salonlarını her AVM’de bulabilirsiniz, ancak tiyatro salonu her yerde yoktur. Tabi tiyatro salonlarının her AVM’de olması fiziksel açından da biraz zordur. Lakin bu imkansızlık, tiyatroya ilginin sinemadan daha az olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Aktiviteler için de sinema ilk sıralarda yer alırken, tiyatro için bunu söylemek güçtür. 

İki aktivite arasında tiyatro lehine birçok fayda olmasına rağmen yine de sinemanın tercih edilmesinde, fiyatlar da neden olabilir. Fırsatbufırsat.com sitesinden alınacak tiyatro biletleri, daha uygun fiyata bir tiyatro deneyimi yaşamak isteyenler için caziptir. Daha önce tiyatroya gitmediyseniz ve merak ediyorsanız, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak sinema salonundaki deneyimden daha iyi, güzel bir deneyimi kendiniz keşfedebilirsiniz. 

İstanbul tiyatro oyunu tavsiyeleri!

Yeni sezon tiyatro oyunları ve yıllardır devam eden, seyirciyi duygudan duyguya sürükleyen tiyatro oyunları için tek yapmanız gereken,yetişkin veya çocuk, indirimli tiyatro biletleri tükenmeden almak! Sezon boyu devam eden veya tiyatro festivali için özel oynanan bu oyunlar arasında neler yok ki; Ferdi Akarnur, İrfan Kangı, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Merve Sevi gibi bir çok başarılı ismi içinde barındıran, eğlence dolu durum komedisi "Kaç Baba Kaç", usta oyuncu Genco Erkal'ın benim yazarlarım dediği, Aziz Nesin, Bertolt Brecht, Can Yücel, Nâzım Hikmet ve William Shakespeare’in eserlerinden oluşturduğu "Merhaba", 1979 yılından beri sahneden düşmeyen, izleyiciye kahkaha dolu anlar yaşatan tiyatro oyunu "Şen Makas", William Golding'in Nobel Ödüllü eseri "Sineklerin Tanrısı", Burak Sergen'in sahnede devleştiği "Neyzen" ve Hande Subaşı, Hakan Bilgin, Bülent Alkış gibi bir çok ünlü sanatçıyı sahnede sizinle buluşturan "Sevmekten Öldü Desinler" tiyatro oyunları için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

Çocuklar için en iyi tiyatro oyunları!

Çocukların en çok sevdiği aktivitelerden birisi, kuşkusuz tiyatrodur. Özellikle onların dikkatini çekecek karakterlerden oluşan tiyatro oyunları çocuklar için eğlenceli bir zamanın geçmesi anlamına geliyor. Ebeveynlerin çocuklarının başarıları veya onları sevindirmek için verebilecekleri en iyi hediye tiyatro biletidir. Çocukların yakından tanıdığı ve severek izledikleri "Harika Kanatlar", "Pepee İle Sevmek Zamanı", "Canım Kardeşim", "Alis Harikalar Diyarında" ve "Karlar Ülkesi" çocuk tiyatro oyunları, sizin için hazırladığımız indirimli tiyatro oyunları fırsatları arasında yer alıyor. Siz de hem eğitici, hem eğlendirici bu oyunları çocuğunuza hediye edin ve mutlu bir gün geçirin.

Fırsatbufırsat.com üzerinden yetişkin ve çocuk tiyatro oyunlarına yönelik biletleri çok daha ucuza alabilirsiniz. Yüzde 50’ye varan indirimlerle tiyatro bileti almak ve tiyatro oyunları hakkında bilgi için fırsatbufırsat.com’u ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra tiyatro eğitimi almak ve bu köklü sanatın emekçisi olup, adını sahnede duyurmak isteyenler arasındaysanız, en uygun fiyatlı tiyatro kursları da fırsat seçenekleriniz arasında sizi bekliyor...

Haydi, hemen incelemeye başlayın!

Kapat
devamı...