'Bir İdam Mahkumunun Son Günü' Tiyatro Oyunu Bileti

100.00 TL

2 Aralık için Son 30 Bilet!

Bu işletmenin fırsatlarını 522 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını () vermeyi unutmayınız.

Seçenekler

Detaylar

Victor Hugo'nun kaleminden edebiyat dünyasına kazandırılan kült eser 'Bir İdam Mahkumunun Son Günü' tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşuyor!

İdam cezası üzerinde tüm detaylara inen, insan ve insanlık açısından ufuk açıcı bu özel oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın...

Siz de bu kült eseri bir de tiyatro sahnesinde deneyimlemek için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler.

Bir İdam Mahkumunun Son Günü

İdam cezasına çarptırılan bir mahkûmun bu cezayı beş hafta öncesinden öğrenmesi ve bu süre içinde nasıl giderek insanlıktan çıkıldığını; anlatan eser, tiyatro uyarlaması ile seyirci karşısına çıkıyor. Oyun, idam infazlarını bir eğlence gibi izleyen halkın yanında; adalet, ceza hukuku, ölüm cezaları gibi güncel konuları seyirciye sorgulatarak mahkûmun yargılanmasını ve idama gidiş sürecini anlatmaktadır.

Yönetmen: Muhammet Emre Aydın
Oyuncular: Muhammet Emre Aydın, Ersoy temelli, Sude naz demirci, Beşir Kaya, Demet Aydın, Mahsun Mavi, Beril Koyuncu, Ali Aktı

Üsküdar Sahne Hane'nin Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
 • Mekan minik sevimli ve samimi Tum oyunlarını kaçırmadan izliyorum Harika performanslar
 • Şirin bir yer. İlgi alâka süper. Oynanan tiyatro oyunlarına emek verilmiş. Hepsi birbirinden güzel.
 • Mekan sıcak ve görevliler güler yüzlü. Teşekkürler.
 • Sahne hane diğer tiyatro salonlarına göre bir tık daha küçük olan ancak mekan ekibinin ustaca kullanımı ile hiçde küçük hissettirmeyen, oyunları izlemesi keyifli bir tiyatro salonudur.
 • Beğendim oyuncular amatör gibi değildi, oyunculuklar başarılıydı. Başarılar
 • Çok şirin ve işini gönülden yapan, kibar insanlarla dolu , keyifli ve iyi hissederek hizmet alacağınız bir yer.
 • Çok çok başarılı bir ekip, enerji çok iyi her oyunlarıma ikişer kez gidiyoruz, şansınız bol olsun...
 • Oyun güzeldii amaa salon küçüktüü güzel bi akşam oldu
 • Sıcak naif bir ortamda amatör oyuncuların eserlerini izleyebileceğiniz bir mekan, fiyat ve performans olarak süper verdiğiniz zaman ve fiyata deger
 • Değiş Tokuş oyununu burada izlemek bizim için çok güzel bir deneyim oldu. Girişte bilet için sizi bilgilendiren biri ve aynı zamanda masa ve rahat koltukların bulunduğu bir bekleme salonu var. Oyunu izlediğimiz salon ise oldukça samimi ve ferahtı, bu güzel deneyim için teşekkür ederiz.

Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm'ın Yorumları

Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
 • Salonun, oyuncu ve seyirci bütünlüğünün sağlanmasına olanak veren büyüklükte olması sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Ancak, havalandırmanın yeterli çalıştırılmaması çok bunaltıcı oluyor. Yetkililerin dikkatine lütfen.
 • Havalandırma sorunu izleyici için çok bunaltıcı oluyor, çözülmesi halinde tercih edilebilecek bir salon.
 • Salon görüş açısı bakımından çok güzeldi.Önde oturan izleyiciler hiçbir şekilde görme alanını kapatmıyor.Etekler Pantolonlar oyunu da çok güzeldi.Nurseli İdizi izlemek harikaydı.
 • Oyun ve sahne gayet iyiydi. Sahne yeterliydi. Keyifliydi.
 • Harika bir yer. Ulaşımı çok kolay. Sahnesi ferah. Gösteri izlemek için uyumlu bir yer. Yeni gösteriler için bilet bakıyıruz.
 • Gayet guzel, hemen her hafta cocuk tiyatrosuna gidiyoruz, cok memnunuz, biraz daha icersi sogutulursa cok daha memnun oluruz,tesekkurler
 • Emre karayel , oksimoron ! dehşet verici şekilde harikaydı ))
 • Salon çok iyiydi beklediğimden büyüktü keyifle izledik
 • Geniş, büyük rahat koltuklar memnun kaldım sadece koltukların yanında sıra başlarında kolçak yok
 • 01 Ekim'deki oyunda salon fazla sıcaktı. Duvar dibine konan puflar oyun öncesi kaldırılmadığından oyun bitiminde çıkışta epey rahatsızlık yarattı, salonun boşalması fazlasıyla uzun sürdü. Koltuk araları, temizlik, ses düzeni gibi detaylar tatmin ediciydi. Teşekkür ederiz.

Mekan Bilgileri

Üsküdar Sahne Hane

Mimarsinan Mah. Selmani Pak Cad. No: 48
Üsküdar / İstanbul

Üsküdar Sahne Hane

Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm

19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:22 D:242
Şişli / İstanbul

Besa Sahne Cevahir Salon A, Cevahir Avm

ADT Sahne

Gülbahar Mah. Demirci Sok. No: 10
Şişli / İstanbul

ADT Sahne

Kategoriler

etkinlik tiyatro yetişkin tiyatrosu dram tiyatro oyunları hafta içi tiyatro hafta sonu tiyatro

İlgili Aramalar

üsküdar etkinlik fırsatları üsküdar tiyatro fırsatları üsküdar yetişkin tiyatrosu fırsatları üsküdar dram tiyatro oyunları fırsatları üsküdar hafta içi tiyatro fırsatları üsküdar hafta sonu tiyatro fırsatları üsküdar fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli dram tiyatro oyunları fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli hafta sonu tiyatro fırsatları şişli fırsatları şişli etkinlik fırsatları şişli tiyatro fırsatları şişli yetişkin tiyatrosu fırsatları şişli dram tiyatro oyunları fırsatları şişli hafta içi tiyatro fırsatları şişli hafta sonu tiyatro fırsatları şişli fırsatları
BİLET AL »