İstanbul Yemek Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori
Eskiden lüks ve en lezzetli yemeklerin bir arada sunulduğu restoranlara gitmek, ulaşılamaz görünebilirdi. Ama bugün İstanbul gibi güzide bir şehrin boğaz manzaralı restoranlarında akşam yemeği keyfini yaşamak, ayağınıza gelen bir fırsat.

En İyi Mekanlar

Kendinizi en özel hissettiğiniz anlardan biri, sevdiklerinizle en iyi mekanlarda vakit geçirdiğiniz anlardır. Herkes sevdiği insanları en güzel yerlere götürmek ve onlara farklı bir hayat sunmak ister. Kimisi bunun ne kadar zor olduğunu düşünür ve sadece hayallerinde sevdiklerine ikram eder. Kimisi ise, hayallerinin de ötesine geçerek, gerçekleri yaşamayı tercih eder. Bunun için kampanya ve fırsatlar dünyasının nabzını tutar. Çünkü sevdiklerine verebileceği farklı bir hediyenin varlığını bilir. İmkanları değerlendirerek yemek fırsatları ile lüks ve manzaralı bir restoranda yemek yiyebilirsiniz

Hesaplı Menüler

İndirimli menüleri değerlendirdiğinizde ne yemeği yapacağım stresi rafa kalkmış olur. Aynı zamanda bulaşık yıkama, sofra kurma ve kaldırma gibi faaliyetler de yaşanmamış olur. Hesaplı menü fiyatlarını inceleyerek bu alışılagelmiş düzenden uzaklaşabilirsiniz. En gözde restoranlarda, en gözde menüleri tadarak, yeni mekanlar ve lezzetler keşfetmek, sevdiğinizle olan iletişiminde farklı olmasını sağlayacaktır. 

Kahvaltı mı, Akşam Yemeği mi?

Konu yemek olunca elbette seçenek de çok fazla oluyor. Örneğin güzel bir kahvaltı yapmaya ne dersiniz? Dilerseniz akşam yemeği için şehrin en özel balık mekanları arasından tercih yapabilirsiniz.

Sevdiğinizle hangi restoranda daha romantik bir akşam yemeği geçireceğinizi iyi düşünmeniz gerekir. İstanbul'da yaşayanlar birbirinden seçkin mekanların yer aldığı boğaz manzaralı yemek fırsatlarını inceleyebilirler. İstanbul'a yakın ve doğa içinde olan mekanlar da romantik bir yemek için elbette seçenekler arasında bulundurulabilir. Onlarca restoran, onlarca fırsat ve onlarca lezzetler artık size daha yakın. 

Sevdiğinizle hangi günde mükemmel bir akşam yemeği veya kahvaltı yapacağınıza karar veremediniz mi? Fırsatları şimdi alıp, daha sonra kullanabilirsiniz. En uygun olduğunuz zamanda randevunuzu alarak, mükemmel bir kahvaltı veya akşam yemeği deneyimini yaşayabilirsiniz.


Sürpriz Bir Yemek Programına mı İhtiyacın var?

Her insan hata yapabilir. Hatasını telafi etmek için de bir şeyler düşünebilir. Sevgilinizle aranızdaki kırgınlıkları damak tadınıza ve göz zevkinize hitap edecek bir restoranda çözmeyi planlamak gibi. İnsanları birbirine oldukça yakınlaştıran ve muhabbetin en koyu halini yaşatan atmosferin eşsiz restoranlarda eşsiz bir menüyle olduğunu herkes bilir. Sevgiliniz, iş arkadaşınız, aileniz veya uzaktan sizi ziyaret için gelen bir dostunuz için harika bir yemek programı tertip edebilirsiniz. Planınıza yardımcı olmak için İstanbul’un en gözde restoranlarını derledik!

İstanbul’da 5 mekan!

  1. Beşiktaş Suada Club harika bir akşam yemeği fırsatı sunuyor. Boğazın ortasında mükemmel bir romantik akşam yemeğiyle sevgilinizin gönlünü kazanabilirsiniz. Birbirinden harika menüleriyle damak zevkinize uygun bir lezzet seçebilirsiniz. 
  2. Yine sevgiliye harika bir akşam yemeği sürprizi yapmak isteyenler için en iyi lokasyonlardan birisini verelim. Üsküdar Kız Kulesi’nde romantik bir akşam yemeği her şey için yeni bir başlangıç olabilir. 
  3. Maltepe’de bulunan Mossa’da canlı müzik eşliğinde öğle veya akşam yemeği keyfi yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber gidebileceğiniz mekan doğa manzarası içerisinde eşsiz bir yemek deneyimi sunuyor. 
  4. Moda Spor Kulübü Restoran tarafından sunulan akşam yemeği menüleri de oldukça zengin ve lezzetlidir. Uzman aşçılar tarafından hazırlanılan lezzetleri sevdiklerinizle beraber tadarak, lüks restoranda harika bir zaman geçirebilirsiniz. 
  5. Maltepe’de bulunan Çello Restoran misafirlerine canlı müzik eşliğinde bir akşam yemeği keyfi yaşatıyor. Modern restoranda dostlarınızla birlikte felekten bir gün çalabilirsiniz. 

Öğle veya akşam yemek programları için daha fazla alternatifi firsatbufirsat.com sitesinde bulabilirsiniz. Restoranların sundukları yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanarak, en iyi restoranlarda en iyi fiyata yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber dışarıda geçirmek istediğiniz yemek zamanlarını bütçenize uygun hale getirmek için Fırsat Bu Fırsat tarafından sunulan tüm kampanya ve indirimlerden bültene üye olarak haberdar olabilirsiniz. 

Kapat
devamı...