İstanbul Teknede Akşam Yemeği Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori
teknede akşam yemeği x
Güzel bir akşam geçirmenin sırrı bazen sevdiklerinizle bir masa etrafında toplaşmak, bazen ise deniz ve boğaz manzarası eşliğinde teknede keyifle yiyeceğiniz akşam yemeğinden geçer.

Şüphesiz sevdiklerimiz yanımızdayken her zaman kendimizi olduğumuzdan çok daha huzur ve keyifli hissederiz. Günün kritiğini yapacağımız, başımıza gelenleri paylaşacağımız ve neşe dolu kahkahalarımızın bir masada buluştuğu akşam yemeğine kim hayır diyebilir ki? Hele ki bu akşam yemeği bir de teknede, boğaz ve deniz manzarası eşliğinde ise asla karşı konulamaz.

Yoğun iş temponuzdan, günlük streslerinizden bir kaç saatliğine uzaklaşmak ve sadece anın tadını çıkararak unutamayacağınız günlere bir yenisini eklemek istiyorsanız yapmanız gereken şey oldukça basit. Bunun için öncelikle müsait olduğunuz bir gün belirliyorsunuz daha sonra ise hangi tekne turuna katılmak istiyorsanız programınızı ona göre yapıyorsunuz.

Sitemizde sizlerin damak tadı, konforu ve lokasyonlarınıza göre yani kısacası işinizi kolaylaştıracak her ince ayrıntı düşünülerek hazırlanan tekne turu eşliğinde akşam yemeği fırsatları yer almaktadır.

Bulunduğunuz konum neresi olursa olsun oradan ulaşımınızı sağlayacak, taze ve lezzet dolu yemeklerle akşamınızı şenlendirecek, canlı müzik ile ise gecenize renk katacak aktiviteler için acele edin!

Canlı müziğin, limitsiz içeceğin, açık büfe yemek keyfinin ve cebinizi düşünen tüm kampanyalar sitemizde yer almaktadır. Uygun fiyata teknede akşam yemeği ve eğlencenin tadını çıkarmak için yapmanız gereken tek şey fırsatınızı belirlemek.

Bosphorus Organization, Senkron Tur ve Yakamoz Boğaz Turu organizasyonları eşliğinde gerçekleştirilen bu turlarda masanızı ayırtmak için daha fazla beklemeyin! Uygun fiyata ne kadar eğleneceğinizi göreceğiniz bu kampanyalar ile sevdiklerinizle anılarınıza bir yenisini daha eklemiş olacaksınız.

Uygun fiyatlı sizlerin rahatlığı düşünülerek hazırlanan teknede akşam yemeği kampanyalarının başlıcalarını; Bosphorus Organization'dan Açık Büfe Limitsiz İstanbul Geceleri, Senkron Tur İle Canlı Müzik ve Eğlence Eşliğinde Açık Büfe Akşam Yemeği Keyfi, Yakamoz Boğaz Turu İle Her Hafta Cuma ve Cumartesi Günleri Canlı Müzik Eşliğinde Boğaz'da Akşam Yemeği, Bosphorus Organization İle Açık Büfe Limitsiz Öğle Yemeği Eşliğinde Adalar Turu şeklinde belirtmek mümkündür.

Vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin, İstanbul'un nefes kesen manzarasında keyifli bir gün geçirin!

Sakın kaçırmayın...
Kapat
devamı...