Uzman Eğitmenlerle 1 Saatlik IELTS Eğitimini 110 TL’ye İndiren Fırsat Kuponu 3 TL!

3.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 27 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 52528

Seçenekler

Detaylar

British Point olarak, uzman eğitim desteği, alıştırmalar, IELTS kayıt ve sınav lokasyonu olma özelliğimizle tüm isteklerinize cevap verebiliyoruz. Alanında uzman kadromuz, size profesyonel desteğin yanı sıra, gerek kariyer gerek eğitim hayatınızda hedeflerinizi birlikte ulaşmayı öneriyor…

 

Avusturalya, Kanada, İngiltere, Amerika ve daha birçok ülkede gerek üniversite gerek şirketler tarafından kabul edilen IELTS, milyonlarca adayın katıldığı sınav olarak bilinmektedir. British Point, IELTS sınav tekniklerine hakim uzman eğitmenlerle başarı odaklı, nokta atışı eğitim sistemini benimsemektedir. Kendine özel tekniklerine Geleceğinizi şimdiden şekillendirebilir, zorlu maratonda doğru dokunuşlarla kısa zamanda istediğinizi sonuçları elde edebilirsiniz.

1 Saatlik IELTS Özel Dersi

45 dakika IELTS Özel Ders

Alanında uzman eğitmen kadrosu.

Bu fırsat sadece Kadıköy şubesi için geçerlidir.

Bu Kampanyadan 15 Yaş ve üzeri herkes yararlanabilir. Ancak 18 yaş altı velisi ile birlikte kayıt olmak zorundadır.

Öğrenciler ücretsiz seviye tespit ve eksik analizi

Seviyenize ve ihtiyaçlarınıza göre kişiye özel program

24 saat içerisinde rezervasyon, 5 gün içerisinde kesin kayıt işlemi yapılması zorunludur.

Kadıköy British Point

Temelleri 2000 yılında atılan British Point Language Schools, 16 yılı aşan yolculuğunda genç, güçlü ve dinamik marka duruşu ile eğitim sektördeki yerini korumuş ve günümüzün butik eğitim veren markaları arasına girmeyi başarmıştır.

British Point Language Schools, 2000 yılında eğitim sektörüne adım atmış ve kurulduğu günden bugüne kadar genç, güçlü ve dinamik marka duruşu ile sektördeki yerini korumuştur.

Eğitim sektöründeki tecrübesi ve uzman kadrosu ile farkındalık yaratmak ve bu farkındalığı gerek bireysel gerekse de kurumsal müşterileriyle paylaşmak isteyen British Point, yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Neden British Point?

Mükemmeliyetçiyiz

İşimizi en iyi şekilde yapıyor, yediden yetmişe herkese ‘en iyi’ dil eğitimini hem yurt içinde hem yurt dışında öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Uzman Kadro

Uzman ve deneyimli eğitmen kadromuzla sizi anlıyor ve tam ihtiyacınıza yönelik hizmet sunuyoruz. Türk ve yabancı eğitmenlerimizle eğitim döneminiz en verimli şekilde geçirme garanti ediyoruz.

Başarı

Başarı garantisi bizim işimiz diyor, bu konudaki iddiamızı yeniliyoruz. Gramer, Speaking, Listening ve daha bir çok eğlenceli club ile öğrenme sürecinde size maksimum destek oluyoruz.

Güvenilirlik

En önemli koşullarımızdan biridir.

Memnuniyet

Koşulsuz memnuniyet bizim için vazgeçilmezdir.

Mekan Bilgileri

British Point Dil Okulları, Kadıköy Merkez Şube

Osman Ağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Kadıköy Palas İş Merkezi No: 7 K: 1 D: 2
Kadıköy / İstanbul

British Point Dil Okulları, Kadıköy Şube

Osman Ağa Mah. Vişne Sok. No: 37 D: 3
Kadıköy / İstanbul

Kategoriler

kurs dil kursu yabancı dil kursu ingilizce kursu diğer indirim hediye çeki indirim kartı

İlgili Aramalar

kadıköy kurs fırsatları kadıköy dil kursu fırsatları kadıköy yabancı dil kursu fırsatları kadıköy ingilizce kursu fırsatları kadıköy diğer fırsatları kadıköy indirim hediye çeki fırsatları kadıköy indirim kartı fırsatları kadıköy fırsatları kadıköy kurs fırsatları kadıköy dil kursu fırsatları kadıköy yabancı dil kursu fırsatları kadıköy ingilizce kursu fırsatları kadıköy diğer fırsatları kadıköy indirim hediye çeki fırsatları kadıköy indirim kartı fırsatları kadıköy fırsatları
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.