Saafi Döner Bahçeşehir Gölpanaroma Şubesinde Geçerli 560 TL'lik Fiks Menüyü 365 TL'ye Alacağınız İndirim Kuponu

10.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 793 kişi satın aldı!

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası:

Seçenekler

Detaylar

Döner lezzetini işin ehlinde deneyimlemeye hazır mısınız!

 

Saafi Döner'in benzersiz lezzetini uygun fiyata deneyimlemeniz ve bu keyiften mahrum kalmamanız için fiks menü de indirim sağlayan fırsat, Saafi Döner indirim kuponu sizlerle!

 

Saafi Döner Bahçeşehir Gölpanaroma şubesinde geçerli!

 

Saafi Döner şubelerinde size özel hazırlanmış enfes fiks menü lezzetlerinden, Saafi Döner fırsat kampanyamız ile en uygun fiyata yararlanın.

 

Saafi Döner fiyat listesinde muhteşem bir indirim sağlayan bu indirim kuponu için acele edin!

 

Afiyetler olsun...

Saafi Döner Fiks Menüsü

Çorba: Mercimek, Ezogelin, Ayran Aşı
Salata: Çoban Salata
Yemek: İskender, Pilavüstü Porsiyon
Tatlı: Fırın Sütlaç, Kabak Tatlısı, Ayva Tatlısı Ve Kadayıf Dolması
İçecek: Kola , Fanta. Sprite Ve Metve Suyu, Su

Saafi Döner

Saafi Döner ünü Türkiye’yi aşmış geleneksel bir Türk lezzeti; döneri, aslına uygun takdire şayan, damak tatlarına layık lezzet ve gıda kodeksi yollarına uygun olarak üretim - servis anlayışı ile özenle Güneşli’deki ilk restoranı ile hizmetinde... Çok özel konsepti, her ayrıntının dikkatle hazırlandığı restoranımızda lezzeti sana kaliteli şeklinde sunmak görevimizdir.

Bizi ayrıcalıklı kılan Döner’e layık olduğu lezzet hakkını iade etmek, bunu yaparken yüksek hijyen ile kaliteyi seninle buluşturmaktır.


Özel salonlardan oluşan bir restauranttır. Kurumsal ve bireysel etkinliklerde seçkin salonlarımızda lezzeti konuklarınla profesyonel servis ile ikram edebilirsin.


Kalite politikamız; müşterilerimizin güler yüzünü, lezzet ve hizmetle bütünleştirmek ve memnuniyetlerini sürekli kılmaktır.


Müşterilerimizin istek ve beklentilerini takip ederek hızlı bir şekilde gereklerini sağlamak, imalattan personeline kadar hijyen koşullarını birincil düzeyde tutarak, Gıda Mühendisimizin denetiminde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Mekan Bilgileri

Saafi Döner, Bahçeşehir Panaroma

Yeşilkent Mah. Bahçeşehir Yanyol Cad. No: 18/1F
Avcılar / İstanbul

Saafi Döner, Bahçeşehir Panaroma

Kategoriler

yemek akşam yemeği öğle yemeği içecek dahil indirim hediye çeki indirim kartı çok satan istanbul

İlgili Aramalar

avcılar yemek fırsatları avcılar akşam yemeği fırsatları avcılar öğle yemeği fırsatları avcılar içecek dahil fırsatları avcılar indirim hediye çeki fırsatları avcılar indirim kartı fırsatları avcılar çok satan istanbul fırsatları avcılar fırsatları
HEMEN AL »