Kadıköy Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' İle 8 Kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma Sınıfı

4200.00 TL 399.00 TL

Bu işletmenin fırsatlarını 827 kişi satın aldı!

Telefon numaraları:
0216 330 95 53 - 0536 786 47 94
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Fırsat numarası: 35389

Seçenekler

Detaylar

İngilizce eğitimi konusunda yıllardır hizmet veren Kadıköy Anadolu Kariyer, yeni eğitim paketi ile sizleri bekliyor!

 

Bilgi çağının ihtiyaçlarına cevap veren, bilgiye ulaşmakta zorlanmayan, üretici düşünce gücünü kullanabilen bakış açılarıyla, binlerce kişiye ve birçok kuruma eğitim veren Anadolu Kariyer'de "Bilinçaltı Kurgulama Sistemi" ile 8 kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma sınıfı ile İngilizce öğrenmenin kolaylığını yaşayacaksınız.

 

İngilizce öğrenmenin en hızlı yolu!

 

Hemen uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanın ve kendinizi geliştirin!

Eğitim Programı

HAFTA İÇİ: Pazartesi, Çarşamba, Cuma 19.00-21.00 (7.5 ay) / Salı, Perşembe 19.30-21.30 (10 ay) programında eğitim alabilirsiniz.

HAFTA SONU: Hafafta sonu 10.30-14.30 (6 ay) veya Pazar tek gün 11.00-15.00 (10 ay) olmak üzere iki farklı program mevcuttur.

 

Bildiğin bütün dil eğitim tekniklerini unut ve dil öğrenmenin en kolay yolunun tadını çıkar! Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' ile İngilizce öğrenmenin kolaylığını yaşayacaksın.

 • Bilinçaltı tekniği tüm dil öğrenme tekniklerinden %75 daha hızlıdır.
 • Başlangıç ilk 3 seviyede Türk, orta seviye itibariyle yabancı öğretmenle ders verilecektir.

Bilinçaltı Kurgulama Methodu Nedir?

 • Method 1960’lardan beri başarıyla uygulanan İngiliz patentli bir İngilizce öğrenme metodudur ve ana dili ingilizce olmayan ve öğrenim süresi kısıtlı olan öğrenciler için icat edilmiştir. Ve diğer eğitim sistemlerinden %75 oranla daha hızlıdır.
 • Dünyada 23 ülkede ve 400 den fazla okulda eğitim vererek kalitesini ispat etmiştir.
 • Metodun en önemli unsuru hızdır.Çünkü method öğrencinin İngilizceyi kendi anadili gibi konuşabilmesini hedefler, bunu da ancak öğrencinin ders esnasında Türkçe düşünüp çevirmesini engelleyerek sağlar.Bu yüzden ders boyunca on saniyelik bile boşluk bulunması imkansızdır aksi taktirde öğrenci Türkçeye çevirme isteği duyacaktır.
 • Öğrenci niteliğine sahip her yaştaki birey için mükemmel bir sonucu garanti eder. Method tam anlamıyla pratik ve konuşma tabanlıdır. Ders esnasında dakikada 200 kelime duyar, anlar ve konuşursunuz.
 • İngiliz dilindeki kelimeleri,yapıları ve dilbilgisini bir bütün olarak soru-cevap tekniğiyle öğrenirsiniz.Uygulaması gayet kolay her yaş için uygun,ilginç ve zevklidir.
 • Dersler de konuşma süresi %80 daha fazladır sürenin geri kalan kısımda bilimsel olarak konuşmanın yanı sıra yazma ve okuma çalışmaları vardır.
 • Defter, kalem, tahta gibi sınıf materyalleri kullanılmaz,ihtiyacınız olan şey bir oda ve sandalyeden ibaret olduğu için her yerde kolaylıkla uygulanabilir.
 • Kurumsal eğitimlerde rahatlıkla kullanılabilen ve kısa sürede sonuç veren bir methoddur.Sınıflarda maksimum 15 öğrenci vardır.
 • Bilinçaltı Kurgulama Methodu alanında uzman, özel eğitimli ve sertifikalı öğretmenler tarafından uygulanır.

Bilinçaltı Kurgulama Nasıl Uygulanır?

 • İngilizceyi % 75 oranında daha kısa sürede öğretmeye yarayan metod 1960 yılından beri başarıyla uygulanmaktadır. Bu konuda yetkin kişi sayısı az olduğundan Türkiyede yeterince yaygın uygulanmakla beraber günümüz koşullarında insanların farklı bir arayış içinde bulunduğu aynı zamanda metoda ilgi ve rağbetin gün geçtikçe arttığı gözlemlenmiştir.
 • Method 12 kurdan oluşur.Öğrencinin hangi seviyeden başlayacağı ilk derse başlamadan önce yapılacak 15 dakikalık bir konuşma sınavıyla belirlenir.
 • Öğretmen konuşmaya yeni başlayan öğrenciye örnek teşkil etmesi amacı ile önden konuşma (pull), belli seviyeyi geçmiş öğrenciyi geliştirebilmek amacı ile eşlik etme (push) yöntemini uygular.
 • Dersler nerdeyse tümüyle karşılıklı konuşma şeklinde geçer. Öğrencinin gelişimleri birebir kesintisiz takip edilerek başarısı doğrulanır. Konuşma eğitimi gerçek yaşamda kullanılanla yaklaşık aynıdır.


Kadıköy Anadolu Eğitim Merkezi olarak biz Bilgiçağı’nın gereksinim ve ihtiyaçlarına cevap veren, bilgiye ulaşmakta zorlanmayan ve bilgiye sahip olabilen, yaratıcı düşünce gücünü kullanabilen, eğitimli ve üstün niteliklere sahip bireylere, 2003 yılından bu yana yüzlerce kişiye ve birçok firmaya eğitim verdik.

 

Sizlerle de tanışmak dileğiyle…

Anadolu Kariyer'in Yorumları

 • Teşekkürler

  3. Kuru tamamlamak üzereyim, Verdiğiniz paranın çok çok üstünde kaliteli eğitim, bol pratik, işini sevgiyle yapan eğitmenler ve daha fazlası. Teşekkürler İyi ki Varsınız
 • Ilk derse gittim, güzel, yabancı hoca giriyor derse ve çok tatlı bir kadın.
 • Çok teşekkür ederim.

  Bu firsat sayesinde, kisa surede ingilizce konuşmaya başladım.
 • Aldığıma Değdi

  Alırken tereddüt etmiştim ancak, çok kaliteli eğitim alıyoruz. Ben ve kız arkadaşım memnunuz.
 • TÜM ARKADAŞLARIMA ÖNERDİM

  KURSA 3 HAFTA ÖNCE BAŞLADIM VE ÇOK MEMNUNUM, DERSE BAŞLAR BAŞLAMAZ KONUŞMAYA DA BAŞLADIK. YURTDIŞINA ÇIKMAMA GEREK KALMADI.
 • Çok Faydalı bir sistem

  2 ay önce kayıt oldum ve çok hızlı öğreniyorum, Anadolu Kariyer ve Öğretmenlerine çok teşekkür ederim.

Mekan Bilgileri

Anadolu Kariyer

Osman Ağa Mah. Yasa Cad. Körler Sok. No:8
Kadıköy / İstanbul

Kategoriler

kurs dil kursu yabancı dil kursu ingilizce kursu eğitim bilinçaltı kurgulama tekniği

İlgili Aramalar

kadıköy kurs fırsatları kadıköy dil kursu fırsatları kadıköy yabancı dil kursu fırsatları kadıköy ingilizce kursu fırsatları kadıköy eğitim fırsatları kadıköy bilinçaltı kurgulama tekniği fırsatları kadıköy fırsatları
 Canlı Destek
Hemen Al! »
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Fırsat Bu Fırsat İnt. Hiz. Rek. Tur. Org. Paz. ve Tic. A.Ş.