İstanbul Eğitim Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
İlçe
Kategori

Öğrenmenin yaşı yoktur, bunu hepimiz biliriz. Öğrenmenin sınırı da yoktur, bunu da hepimiz biliriz. İnsan hayatı boyunca öğreneceği şeyleri saymakla bitiremez. Ama biz öğreneceğimiz şeyleri mümkün oldukça çabuk ve cebinizi düşünen eğitim kampanyaları ile kolaylaştırmak istiyoruz. Eğitim en önemli şey çünkü, eğitim şart!

Hayat, öğreneceğimiz yeni şeyleri, öğrenmek istediğimiz yeni güzellikleri düşününce çok kısa geliyor. Bilgi evreninin sonsuzluğunda; hayatımızı kolaylaştıracak, hayatımızı güzelleştirecek, ruhumuzu huzurlu, iş hayatında güçlü ve başarılı yapabileceği gibi, çevremizi de iyi olarak etkileyecek, arzularımızı ve tutkularımızı yaşamamızı sağlayacak, yepyeni dünyalar keşfetmemizi sağlayacak, belki de en önemlisi, daha yetkin, bilgili ve eğitimli bireylerin gördüğü saygınlığı bize kazandıracak, o kadar çok şey var ki...

Eğitimin önemini anlatmak uzun, eğitime başlamak yolun yarısı! 

Sizin için birbirinden önemli, cebinizi düşünen kampanyaları bir araya getirdik. Birini değil birden fazlasını değerlendirip, eğitim hayatınızı geliştirecek kampanyalarımız arasında; gelişen Dünya'nın en önemli dillerinden İngilizce, Arapça, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça gibi dil eğitimi kampanyalarını, pratik yemek yapımı kursu, pastacılık kursu, çikolata kursu gibi hayatınızı hem kolaylaştıracak ve lezzet katacak eğitim kurslarını, hayatınıza renk katacak ve dans tutkunuzu keşfedeceğiniz Salsa, Zumba, Bachata, Tango, Hip Hop Break Dans, Düğün Dansı, Kizomba, Oryantal, Zeybek, Roman Dans, Sandalye Dansı gibi eğitim kampanyalarını, tiyatro, televizyon ve sinema oyunculuğu hayallerinizi gerçekleştirmenizde size kalıcı adımlar sunacak Temel Oynculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Doğaçlama Oyunculuk, Televizyın & Dizi Oyunculuğu, Güveni Konsantrasyon, Rol, Mim, Şan, Diksiyon, Seslendirme, Dublaj ve Tiyatro Tarihi gibi eğitim kampanyalarını, kendini yazarak ve hikaye anlatarak ifade etmek isteyenleri de unutmadık, sizler için de Senaryo Yazarlığı, Öyküleme Teknikleri, Yazarlık, Hızlı Okuma ve Anlama, Masal Yazarlığı ve Masal Anlatıcılığı gibi kampanyaları, Güzellik ve Makyaj eğitimi alacağınız kampanyaları, hayatınıza katmak isteyeceğiniz aktivite, aksiyon ve eğlence dolu Yüzme Eğitimi, Kick Boks Eğitimi, Dalış Eğitimi, Temel At Binme Eğitimi, Fotoğrafçılık Eğitimi ve Temel Poligon Atış Eğitimlerini, ruhunuzu ve huzurunuzu geliştirecek, Bioenerji ve Yaşam Koçluğu ile Kişisel Gelişim Eğitimleri gibi bir çok kampanyayı bulacaksınız!

Kapat
devamı...